Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
Вернуться   Киевский форум > Политический форум > Политика Украины

Лист новітньому імператорові


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 06.10.2010, 17:36   #1
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,136
"Спасибок": 1,599
Очки репутации: 0
Мнения: 4931
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Лист новітньому імператорові

Президентові України Януковичу В.Ф.
Копії в Європейський суд та ЗМІ


З моменту прийняття Конституції України в нас ще не було Президентів, а були лиш сурогатні імітатори цієї посади, які не тільки не забезпечували її дію в повній мірі, а й самі ігнорували її. За рахунок такого маніпулювання основним законом (як циган сонцем) народ позбавили всіх надій на молоду державу пройдисвіти, які окупували її інстанції. Ці пройдисвіти, які пройшли школу виховання більшовиків, захопили в свою власність бувші загальнонародні багатства, залишивши народові нічого не варті «приватизаційні папірці», поступово окупували всі владні структури, ввівши замість Конституції в дію свої «понятия», а народ виштовхнули в безправне гетто, дозволивши лиш в день виборів проголосувати «за кращого серед непідходящих» з цих пройдисвітів.
Таким чином ті, хто довів до руйнації Совєтський Союз, збудував нову державу по тих же «понятиях», на яких і раніше базувалася культура «рашен» бувшої імперії. Тому в Україні затвердилася замість очікованої народом демократії все та ж жлобократія, яка веде до сурогності молоду державу.
Все попереднє стосується і ваших дій, панеЯнукович. В доказ до цього проаналізуємо ваші деструктивні маніпулювання в державі. В 2004 році ви хотіли прийти до влади за рахунок нечесних таких маніпуляцій, але народ дав вам відсіч. Єдине, що вам вдалося залишити деструктивного після себе на той період – це видавити зміни до Конституції, які привели до безладу в державі на 5 років. Народ тоді на своїй ейфорії часткових перемог привів до владу політичного нікчему, який не тільки не ризикнув вас стерти з політичної мапи держави за рахунок цивілізованих судових процесів, а й реанімував вас посадою Прем’єр-міністра. Оця недолугість і відверта зрада Ющенка й привели вас знову до влади. То ж проаналізуємо, чи навчили вас цивілізованості та поваги до закону останні п’ять років, чи відчули ви, як Кучма, що «Україна – не Росія» і що тут російське «єдіноначаліє» не пройде. Невже ви не відчуваєте, що народ скоро оговтається від зради, заподіяної Ющенком, і прийметься за вас? А чи є привід для цього - розберемося далі.
Кладу перед собою Конституцію України і починаю аналізувати ваші ігнорування нею.
Ст..1 Україна є соціальна держава.
Чи враховували ви це, коли до свого незаслуженого «Мерседеса» Прем’єр-міністра ( порівню - якості вашого керування на цій посаді ви достойні не більше «Ланоса») ви просто «прихватизували» чергову державну власність в вигляді садиби Межигір’я. Яка це «соціальність» при такій масі злиденних людей в державі?
Ст..5. «…єдиним джерелом влади є народ». Цей народ висловився на останніх виборах в Верховну Раду, давши певну пропорцію своїх побажань. З вашим приходом так звані «тушки» (перебіжчики з політичного табору в інший) почали руйнувати це волевиявлення народу. Ви, як гарант Конституції, не тільки не стали на перепоні цього ігнорування волі «єдиного джерела влади», а й фактично підштовхували до цього порушення Конституції.
Іншим прикладом порушення вами цієї статті є фактичне відсторонення від своїх обов’язків вибраного народом мера столиці. Хто дав вам право підміняти вказане вище «єдине джерело влади»? Якщо ви підтримуєте незадоволення киян вибраним ними мером, притягніть його до судової відповідальності за порушення ним обов’язків і назначте нові вибори. Але вам хочеться мати на цій посаді не призначену киянами людину, а вашу, яка б виконувала волю не мешканців столиці, а вашу особисту. А це вже називається узурпацією влади.
Ст..6. Державна влада … її поділу на законодавчу, виконавчу, судову.
Ви почали руйнувати цей поділ з перших днів свого правління. За рахунок недемократичності структури своєї партії ( партією її важко й назвати, скоріше зграя з ватажком) та незаконного мігрування «тушок» в ВР ви зруйнували кордон вищевказаного «поділу» і фактично підкорили собі виконавчу владу.
Ст..10. Державною мовою в Україні є українська мова.
По цій статті повинна формуватися вся державна служба в Україні. А ви затвердили на посаді Прем’єр-міністра людину, яка ігнорує цю статтю Конституції з часів її введення. Також в цьому напрямку ви фальсифікуєте Європейську хартію про мови. Фальсифікація полягає в тому, що ви просто ігноруєте такі положення Хартії, як :
«вважаючи, що ОХОРОНА історичних регіональних мов або мов меншин Європи, деякі з яких знаходяться під ЗАГРОЗОЮ ВІДМИРАННЯ, сприяє збереженню та розвитку культурного багатства і традицій Європи,»
«Підкреслюючи значення взаємного збагачення культур і мовного різноманіття та враховуючи, що захист і розвиток регіональних мов або мов меншин не повинні здійснюватися НА ШКОДУ ОФІЦІЙНИМ МОВАМ і необхідності їх вивчення;»
Ви просто своїми діями завдаєте цілеспрямовану шкоду офіційній мові за рахунок проштовхування рідної вам російської мови, якій не загрожує «відмирання» і носії якої ведуть себе агресивно, я к той бур’ян на городі, по відношенню до реанімації головної мовної культури на цьому «городі». Ви граєте на жлобських почуттях своїх виборців, яким ліньки вивчити державну мову, тим самим наносите шкоду будівництву молодої держави. І вся ця шкода наноситься ради ваших особистих інтересів любими шляхами отримати владу і утриматися в ній.
Ст..11. Держава сприяє консолідації та розвитку української нації, її історичній свідомості, традицій та культури.

Ви цю статтю підтримуєте проштовхуванням українофоба Табачника на посаду міністра освіти та якихось пройдисвітів на керівництво НАЦІОНАЛЬНОГО телеканалу? То якої національності культуру буде впроваджувати на цьому каналі БЕНКЕНДОРФИ та якісь випадкові на теренах України АРФУШІ .

Ст..13. Земля, її надра, повітря…є власністю Українського народу.

Та цим всім заволоділи, як і ви Межигір’ям, пройдисвіти типу Фірташа, які вже й до пляжів людей не допускають, а за розритий отакими окупантами Кривий Ріг чи занедбаний Донбас український пересічнимй громадянин має лиш проблеми зі здоров’ям.
«соціальну спрямованість економіки» - яка «соціальність», коли ви підтримуєте подальше зростання прибутків Ахметова при ще більшому зубожінню населення.
Ст..17. Захист суверенітету та територіальної цінності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки.

Ви хоч уявляєте відсоток українських багатств, які опинилися під контролем Росії, його граничну допустимість щодо вказаного в статті та ще що крім Севастополя та Луганськтепловозного готові віддати, щоб забити останній цвях в суверенітет держави, якою ви керуєте?
«Забезпечення державної безпеки» ви поклали на звичайного пройдисвіта Хорошковського, який замість держави кинувся захищати подібних йому пройдисвітів типу Фірташа. «На території України не допускається розташування іноземних військових баз» - цей пункт ви добре «підтримали» Харківськими угодами.
Ст..38. Громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами.

Ось я й направляю цього листа, який стосується цих «справ», і побачимо як ви його забезпечуєте згідно ст..40 відносно «мають право направляти звернення та отримувати обґрунтовану відповідь». Може пройдисвіт Коваль з вашої адміністрації не викине цього листа десь в урну для сміття.

Ст..41. Громадяни для задоволення своїх потреб можуть користуватися об’єктами державної та комунальної власності.

Та я з 1994 року пробую пробитися до простоюючих та гинучих підприємств для їх реанімації та надання робочих місць безробітнім за рахунок інновацій по своїх винаходах. А керована вами держава мені відповідь – не допустимо рятувальників до потопаючих, хай «Арсенали», «Буревісники», цехи в/ч А-2070 гинуть, а ви, рятувальники доживайте своє життя в безправному та безробітному гетто.

Ст..43. Кожен має право на працю. Держава створює умови для цього.
Раджу ще раз перечитати пояснення до ст..41 та повідомлю, що я вже готовий віддати свої інновації та свій досвід з енергією для навчання дітей-сиріт дефіцитним машинобудівним професіям. Але керована вами сурогатна держава мені відповідає : «Хто ти такий? Сиди там в гетто і не рипайся».
Ст..55. Права і свободи захищаються судом.

Та який там захист, коли вже 3 роки я не можу добитися від цих судів вердикту про пряме ігнорування КМДА та Житлово-комунальними управліннями закону «Про житлово-комунальні послуги». Для прикладу – ухвалу судового засідання Київського адміністративного апеляційного суду по вищевказаній справі я чекаю вже, всупереч Кодексу адмінсудочинства, 5-й місяць. А уявляєте, пане Президенте, дії суду відносно мого позову проти вас? Печерський суд вже саджав мене за законне і зареєстроване пікетування Ющенка на 2 доби без їжі в Печерському райвідділі першу добу. А при вашій побудові управлінської вертикалі «по понятиям» я уявляю що буде. При більшовиках мене не саджали за грати, а при вашій жлобократії точно загребете, не дочекавшись рішення Європейського суду відносно мого позову до держави Україна.

Ст..56. Кожен має право на відшкодування за рахунок держави шкоди, причиненої бездіяльністю влади.

Пане Президенте. Так продасте державний «Мерседес», який вас возить, і відшкодуєте мені 16 років штучного безробіття та безправ’я по вині цієї поки що сурогатної держави? Чи такі гроші візьмете зі скорочення своєї охорони, яка в десятки разів більша ніж була в Шелеста?

Ст..102. Президент України є гарантом державного суверенітету, додержання Конституції України, прав і свобод громадянина.

Зсилаючись на Бога, якого ви так «поважаєте» разом з жирними від неробства попами в Київській лаврі, дайте правдиву та чесну відповідь : «Чи виконуєте ви всі свої обов’язки по цій статті, враховуючи все попереднє? Чи ви, порушуючи наступну статтю, чимось постороннім на своїй посаді займаючися, передавши свої повноваження своїм, по виразу попереднього псевдо гаранта, «сантехнікам» типу Коваля?»

Ст..106 п.31. Президент України не може передавати свої повноваження іншим особам чи органам.

Так ви хоч дайте право цим Ковалям з Адміністрації на своє факсиміле, а то громадянин надсилає звернення до Президента держави, а отримує відповідь від якогось Коваля : «Та пішов ти…». А взагалі то, вам замість мрій про майбутню Олімпіаду потрібно разом Генпрокурором невилазно сидіти для «гарантування по ст..102» в громадській приймальні для вирішення проблем своїх васалів.
А якщо ви все ж хочете контролю над виконавчою владою, то займіться разом зі своїм урядом «професіоналів» щоб в Україні жирував не Фірташ зі своїм жлобським «купив дешевше - продав дорожче», а виробник якісного національного продукту, якого б Мінпромполітики чи Агентство по інноваціях та інвестиціях не посилало «Та пішов ти зі своїми винаходами!».
Ст..147. Конституційний суд вирішує питання про відповідність законів та дає тлумачення Конституції.

Пане Президенте, ви приклали зусилля для формування нинішнього складу КС і тому несете відповідальність за його дії. Дайте відповідь, де в Конституції дано право КС щось «скасовувати». Я інженер за фахом розумію так, що КС мав дати довідку про «неконституційність», а ВР вже поправляла б цю «неконституційність» 300 голосами. Чи ви думаєте, що ваші Лукаші, Лавриновичі та Мірошниченки, яким вішати «локшину на вуші» не в новину, задурять мізки багатомільйонному народові?
Пане Янукович, не грайте з народом. Методи, коли ви будуєте свою управлінську вертикаль по принципу більшовиків чи якоїсь донецької братви (що є схожим по формувавшій їх культурі «рашен», можуть прискорити новий Майдан. А тоді ніякі Хорошковські з Могильовими вам не допоможуть. Це вам не тягати чиновників, які відібрали в вашого злодія газ, до прокуратури для остраху. Ми козацького роду, пережили й сталінізм, тому вас з карманними МВС, прокуратурою та продажними судами якось та поборемо. Запам’ятайте, українець ментально анархічний, він на відміну від любих вам москалів вашу примітивну «вертикаль» не стерпить. Поки що він лінькувато з печі за вами слідкує, то ж не доводьте його до «злізання з печі». А то Межигір’я прийдеться шукати десь в Рязанській області. І туди новесенький асфальт за наш кошт не встигнуть провести ваші «бригадири».
Раджу кинути ігри з прокладанням мосту через Керченську протоку, по якому ви видно хочете дорозпродати Україну, та зайнятися більш насущними проблемами в керованій вами державі. Для прикладу – поцікавтеся, чому в «рік інновацій» паразити з Мінпромполітики та Агентства з інновацій та інвестицій не організували хоча б сайту, де б були пропозиції по інноваціях та потреби в них. Ще раджу поцікавитися, чому керовані вами Табачники доводять «до ручки» професійну підготовку машинобудівників (скоро токарів будемо в Мозамбіку замовляти), а мої пропоновані пропозиції та допомогу по реанімації достойних Центрів по підготовці машинобудівних професій на базі простоюючих виробництв просто відверто ігноруються без зрозумілих пояснень. Чи може хоча б з допомогою прокуратури примусите монополістів в виді житлово-комунальних підприємств заключити з споживачами послуг договори згідно закону про «Житлово-комунальні послуги» (дивись відповідну мою судову справу в Адміністративному суді м. Києва)? А там пропадають, як в чорну діру, більші гроші ніж Юля забрала в вашого спонсора Фірташа. Тому вашому прилизаному ставленику на посаді голови СБУ краще глянути в цей бік, бо руйнація комунального господарства країни прийняла катастрофічний характер.

Я знаю, що цей лист попаде в руки тих «сантехників» з вашої адміністрації (пишу з маленької букви, тому що в конституційні структурі держави такого не існує), які стоять на сторожі вашого «покою» і яким ви передали всупереч ст.. 106 Конституції свої обов’язки по наданню «обґрунтованих відповідей» на звернення громадян. Вони мені можуть знову прислати назад цього листа (навіть більшовики такого не дозволяли собі робити) з якоюсь примітивною припискою типу «не ясна конкретика звернення», або знову повернуть назад листа через структури МВС, з яких якийсь майор скаже мені : «Дивіться, дядьку, дограєтеся». Тому я для контролю, чи є в моєму листі «конкретика» (навіть без доступу для пояснення до моїх попередніх листів в адресу Президента) я видаю цей лист до Європейського суду з прав людини та через ЗМІ до широкого загалу. Ось і подивимося, хто ж «понятливиший» - Президент України, Європейський Суд чи прості громадяни.

роман степанович вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.11.2010, 13:28   #2
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,136
"Спасибок": 1,599
Очки репутации: 0
Мнения: 4931
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Лист новітньому імператорові

До фракції Верховної Ради

Відкритий лист
На лист, відправлений в вашу адресу 6.10.10р. згідно ст..38 та 40 Конституції, я так і не отримав офіційної відповіді про реалізацію депутатського запиту до Президента України згідно мого листа до нього. Я лиш отримав схвальний відгук на цей лист від вашої партійної організації, до якої я не звертався. Чи фракція, яку я вибирав на виборах, просто зникла після чергового колошматання Конституції і казково зникли ті наші представники в Верховній Раді, яких ми вибирали?
Одночасно я отримав за цей час лист від Адміністрації Президента, до якої я не звертався в силу її не легітимності згідно Конституції і копію якого я направляю вам. В цьому листі структура Президента замість обґрунтованої відповіді згідно ст..40 Конституції і підпису під нею органу державної влади по Конституції, до якого я звертався (я лиш здогадуюся, що їм був пересланий лист Президентові, який я надіслав до вас), прислала формальну відписку якогось «сантехніка» з цієї нелегітимної Адміністрації з повідомленням, що мій лист переданий ще якимось нелегітимним по Конституції паразитам державного апарату «для врахування та використання в роботі».
Тим самим я зі своїм зверненням так і не отримав доступ до органу державної влади в особі Президента, який по суті відгородився від народу своїми «сантехніками». Мені в відповіді Адміністрації давали зсилку на «Положення про Адміністрацію», яке згідно Конституції немає ніякої юридичної сили для мене. Але й це Положення регламентує цим «сантехнікам» лиш наступне:
20) організовує прийом громадян, які звертаються до Президента України, розгляд звернень громадян, а також звернень органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян (у тому числі політичних партій, професійних спілок), підприємств, установ, інших організацій, здійснює облік і аналіз таких звернень, на основі аналізу звернень розробляє та подає Президентові України пропозиції щодо розв'язання порушених у них проблем;
Як бачимо і в «Положенні» не вказано право на підміну Президента в наданні «обґрунтованих відповідей» згідно ст..40 Конституції.
Виходячи з попереднього, доводжу до вашого відома, що Президент по суті ігнорує статті 5, 38, 40 та 102 Конституції і по суті всупереч ст..106 п. 31 передав свої обов’язки нелегітимному по Конституції органу влади. В цей же час він імітує свою діяльність не присущими по ст.. 106 Конституції повноваженнями в вигляді рекламних відкриттів неготових станцій метрополітенів, підміняє виконавчу владу в економічних питаннях (питання поставки газу та нафти в Україну, реформування авіабудування, міст через Керченську протоку чи питаннями якоїсь міфічної Олімпіади), координує діяльність частини фракцій в Верховній Раді, що суперечить ст..6 Коституції про поділ влади в Україні. Відносно останнього, то його зусилля по так званій «побудові вертикалі влади» з її «консолідацією» руйнують ці конституційні засади України, бо фактично приводять не тільки уряд, але й частину ВР під контроль Президента.
Ця «консолідація», вірніше узурпація влади, вже нанесла Україні колосальну шкоду. Так під її тиском (консолідації деструктивних сил) було протягнуто зміни до Конституції держави, які внесли хаос в систему управління державою протягом останніх 5 років. Не встигла недолуга державна машина призвичаїтись до нових правил гри (реалізацію ст..5 Конституції через фракції в ВР), як прийшовша до влади деструктивна сила в 2010р. знову порушила баланс представництва народу в ВР, зруйнувавши через карманний Конституційний суд черговий раз Конституцію та узаконивши перебіжчиків-депутатів. Отже такою побудовою «вертикалі влади» Президент по суті розтоптує ст..5 Конституції з її «єдиним джерелом влади є народ», тому що доруйновує виставлений цим народом баланс сил в державі по останніх виборах в ВР. І ось тут випливає недолугість нашої «найкращої в світі» Конституції, яка зовсім не регламентує відповідальність вибраних органів влади перед народом. Якби ця відповідальність була регламентована, то депутати-перебіжчики не зраджували б своїм виборцям зміною політичних платформ, а були б підконтрольні не якимось політичним босом, а ВИБОРЦЮ.
На основі попереднього прошу повідомити мене про реалізацію офіційного запиту до Президента по моєму листу від вашої фракції, яку я вибирав. А також згідно ст..38 Конституції прошу вас підняти питання про внесення змін до Конституції відносно «відповідальності вибраних органів влади перед виборцем» та зверненням до Конституційного суду відносно конституційності дій Президента по вказаним вище питанням. Також рекомендую для відновлення встановленого народом балансу політичних сил в ВР ініціювати нові вибори до неї. А це можна буде зробити лише здачею 150 мандатів депутатів, якщо такі відповідальні знайдуться.
А поки що в цій сурогатній державі:
- мої права громадянина розтоптані вщент,
- в декларований рік інновацій мої інноваційні проекти так нікому й не потрібні,
- продовжують діяти в супереч закону «Про ЖКП» нелегітимні ЖЕКи,
- суди діють по звичайним злодійським «понятиям»,
- прокурори разом з СБУ відшуковують 40-тисячні збитки державі п. Луценком, не звертаючи уваги на фактичні кражі державних садиб в Межигір’ї та бездіяльність посадових осіб в Стокгольмському суді, що тягне на мільярдні збитки,
- і так далі.
І тому мені, типовому громадянинові України залишається шукати захист своїх прав за кордоном (Європейський суд) чи виходити з відчаю на Майдан, накопичивши злобу на паразитичну державну структуру. А поки що з маленькою надією я чекаю від вас дій, як мого представника в парламенті, по проходженню мого листа як депутатського запиту до глави держави, який фактично ігнорує мої права та свої обов’язки. Прошу доказати, що ваші виборці вам потрібні не лише в день виборів чи для чергового мітингу в вашій боротьбі за владу, тому давайте відповідь згідно «Закону про звернення громадян».

Громадянин поки що сурогатної держави Україна
10.11.10р.
роман степанович вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.11.2010, 11:58   #3
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
"Спасибок": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Лист новітньому імператорові

Оффтоп:
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.02.2011, 19:31   #4
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,136
"Спасибок": 1,599
Очки репутации: 0
Мнения: 4931
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Re: Лист новітньому імператорові

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
Оффтоп:
Реальніше навіть за лист з картини Рєпіна "від козаків московському царю". Даю черговий:

Справа № 56108/09 ЄС До Європейськогот суду з прав людини,копія – відповідачеві по справі,
Президентові України.

Не дивлячись на те, що я ні разу не отримав «обґрунтованої відповіді» згідно ст..40 Конституції від «гаранта моїх прав та свобод» згідно ст..102 того ж документу, я вимушений знову звертатися до глави цієї сурогатної держави, в якій вимушений жити та яка повністю збанкрутувала перед своїми громадянами по своїх зобов’язаннях перед ними.
При шаленій інфляції в нашій державі, коли структура її більше займається бутафорською діяльністю типу неефективних поїздок в Японію та тратою грошей на непотрібне для злиденної держави Євро-2012 при повній бездіяльності по створенню умов для виробництва, мені відчутно почало не вистачати злиденної пенсії, виданої мені як подачку зі сторони цієї сурогатної держави, яка штучно тримала мене останні 15 років в вимушеному безробітті. При цьому я почав згадувати закон «Про дітей війни», згідно якому таким як я держава по-винна доплачувати 30% до нарахованої пенсії. По цій причині я звернувся до Дніпровського районного управління пенсійного фонду м. Києва. На мою дивину (я там був всього декілька раз при оформленні пенсії) приміщення фонду по вул. Мініна 4а було забите старенькими людьми, які теж звернулися до державної структури по причині невиплати державою вказаної вище надбавки. Те, що я там побачив, мене просто шокувало, бо держава просто знущається над людьми, які колись створювали національні багатства.
Держава не просто ігнорує закон «Про дітей війни», але ще й знущається з цих постарілих «дітей» штучно створеними перепонами для вибивання ними цих 30% надбавок. По перше, людина може вибити ці надбавки ЛИШ ЧЕРЕЗ СУД. По друге, це коло пекла по кабінетах чинуш та судах дасть можливість вибити лиш якусь ЧАСТИНУ БОРГУ зі сторони держави. Тому для періодичного вибивання визначеного ЗАКОНОМ стареньким людям потрібно приймати періодичні стреси в чергах по кабінетах. По третє, держава штучно створює ці перепони в вигляді черг шляхом відсутності достатньої інформації та ігноруванню елемен-тарних своїх обов’язків – на видану мені виписку про склад моєї пенсії відмовилися ставити печатку фонду.
Одночасно паразитична державна структура оброслася відповідними «соціальними» організаціями, які лиш роблять видимість соціальної опіки. Сидячи в переповненому коридорі пенсійного фонду, я згадував ст.1 Конституції з її твердженням про «соціальність» нашої держави, прирівнював цей переповнений коридор з умовами загарбаного в народу Межигір’я та окремого вагону на японській залізниці. Виходячи з цього, я відмовляюся бігати ЯК РАБ по державних структурах для отримання НАЛЕЖНОГО МЕНІ (за минулі роки і на-перед) по закону. Перекладаю це на «гаранта моїх прав» з його «ефективною вертикаллю влади», хоча ще не отримав від нього «обґрунтованої відповіді» по заданим раніше питанням:
- чому я зі своїм бажанням трудитися та наявністю інноваційних проектів так і не отримав доступ до простоюючих виробництв?
- чому держава ігнорувала моє бажання допомогти дітям-сиротам?
- чому прокуратура та судова система працює не на охорону права, а на охорону спокою паразитичного управлінського клану?
- чому держава ігнорує встановлені нею ж закони – Конституцію, закон «Про житлово-комунальні послуги», закон «Про дітей війни» та багато інших?
Держава встановила пеню за борг по комунпослугам, то може й державі за свій борг пеню потрібно нараховувати? Прошу дати відповіді на поставлені запитання.


І на цей лист "братки" прикинулися "шлангами" та відповіли - "неясна суть звернення".
Це теж крок до Єгипту та Судану.
роман степанович вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2011, 17:33   #5
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,136
"Спасибок": 1,599
Очки репутации: 0
Мнения: 4931
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Лист новітньому імператорові

Президентові України п. Януковичу В.Ф.
Копії – до Європейського суду та ЗМІ.


Звертаюся згідно ст..40 Коституції до «гаранта моїх прав» згідно ст..102 як «носій єдиного джерела влади» згідно ст..5. Тому бажаю, щоб «гарант» надав мені згідно вказаної ст..40 «обґрунтовану відповідь» не порушуючи ст. 106 п.31 через «передачу своїх функцій іншим особам чи органам».
Тема звернення. В Україні є:
- масове безробіття з врахуванням прихованої її частини в вигляді закордонного заробітчанства, масової нецивілізованої торгівлі та ведення примітивного натурального господарства;
- є простоюючі машинобудівні потужності і немає від них попиту на достойну продукцію;
- є інноваційні проекти машинобудівного профілю;
- є маса паразитів в держструктурах, які повинні керувати чи створювати державну політику в ефективному використанні вказаних вище ресурсів;
- по вині цих «паразитів» масове безробіття продовжується, підприємства гинуть без доступу існуючих інновацій та фахівців.
Приклади наведеного. Фактично знищений київський завод «Арсенал», якому я пропонував в свій час інноваційний проект хоча би для навчання на його базі дітей-сиріт. Винне в цьому знищенні НКАУ продовжує паразитувати на бюджетні кошти навіть без кадрових висновків. Київський завод «Буревісник», який в свій час довів до такого стану нинішній «народний» паразит Майко, на даний час робить видимість існування один раз на тиждень. Подібний гинучий цех має і в/ч А-2070 в м. Києві. Одночасно я маю конкурентноздатний машинобудівний проект, але не маю доступу до простоюючих підприємств, на яких я зміг би реалізувати цей проект. В Україні є маса чиновників, які «керують» інноваціями, назначається навіть бюрократиний «рік інновацій», а по суті за цією паразитичною ширмою відсутній навіть примітивний сайт «попиту та пропозицій інновацій».
На підставі викладеного прошу дати «обґрунтовані відповіді» на наступні запитання:
- чому я не можу (вже 17 років) використати своє право на працю, яку я «вільно вибрав» згідно ст..43?
- чому держава не «створює умови» згідно вказаної вище статті?
- чому я не можу згідно ст..41 Конституції скористатися простоюючими об’єктами права державної власності для задоволення своїх потреб та потреб держави?
- чому безнаказано державні структури в вигляді НКАУ, Мінпромполітики, Міноборони фактично знищили промисловість України і ніхто не поніс за це ніякої відповідальності? Одночасно йде видимість «діяльності» по розгляду «вкрадених» 40 тисяч Луценком та «нецільовим» використанням грошей Тимошенко. Це саботаж по знищенню України?
- чому я не можу знайти інформацію про попит на інновації від простоюючих підприємств?
- чому я не можу користуватися ст..38 Конституції по причині ігнорування подібними листами розплодившимися безвідповідальними державними чиновниками, які лиш доруйновують цю і так сурогатну державу?
- чому всупереч ст..21 в мене відібрали мої права та свободи і заставляють жити по більш підходящим для самозваної та злочинної влади «понятиям» з бувшої колоніальної імперії?

07.02.11р
роман степанович вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Телефонные номера мобильных операторов Украины Alex LM Мобильная техника 6 20.10.2015 18:06


Часовой пояс GMT +3, время: 17:08.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2022