Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Политический форум > Политика Украины

Красные флаги в День победы стали обязательными

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 25.04.2011, 16:45   #46
Почетный легион
 Аватар для Тоник
IP:
Сообщений: 5,655
"Спасибок": 10,859
Очки репутации: 0
Мнения: 6421
Доп. информация
По умолчанию Re: Красные флаги в День победы стали обязательными

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
да видимо у него вообще крышу рвануло, ежели он думает что вывесят нацистский флаг в Киеве или любом городе Украины

Вот и говорится о том что раз кнопкодавы такое проголосовали то теперь надежда на местные власти,что у них ума больше и они запретят вывешивать флаги коммунистического и фашистского режимов.
___________
Ніщо не зупинить ідеї, час якої настав!
Слава нації – смерть ворогам!
В Чорне море кров тече , то наша Січ на москаля йде
Тоник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 26.04.2011, 12:29   #47
Заблокирован
 Аватар для ЯПУС
IP:
Сообщений: 1,497
"Спасибок": 2,912
Очки репутации: 7,884
Мнения: 1606
Доп. информация
По умолчанию Re: Красные флаги в День победы стали обязательными

Цитата:
Сообщение от Gidra2009 Посмотреть сообщение
Оффтоп:
Оффтоп:
ЯПУС вне форума  

Вверх
Старый 26.04.2011, 13:05   #48
Почетный легион
 Аватар для Antonio81
Сообщений: 5,175
"Спасибок": 5,078
Очки репутации: 17,180
Мнения: 3796
Доп. информация
По умолчанию Re: Красные флаги в День победы стали обязательными

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
да видимо у него вообще крышу рвануло, ежели он думает что вывесят нацистский флаг в Киеве или любом городе Украины
действительно) или что комуняцкую красную тряпку кто-нить на палке вывесит)
Antonio81 вне форума  

Вверх
Старый 26.04.2011, 21:22   #49
Почетный житель
 Аватар для Асмен
IP:
Сообщений: 681
"Спасибок": 481
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Красные флаги в День победы стали обязательными

День Победы всеукраинский праздник, за исключением трёх областей, провинции Австрии по имени Гаплиция, потомков проигравших в той войне будучи на службе у Германии!
Красное знамя - символ общей победы над предками тех, кто отменяет этот праздник и запрещает поднятие знамени победы!)))
___________
Одесса! Малоросс,Новоросс!!

РОДИНА И ДУША МОЯ - НОВОРОССИЯ!!!
Асмен вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 5 (показать список)
Вверх
Старый 27.04.2011, 12:54   #50
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,922
"Спасибок": 4,532
Очки репутации: 0
Мнения: 7381
Доп. информация
По умолчанию Re: Красные флаги в День победы стали обязательными

Червоні ганчірки – це символ окупації, геноциду та національного приниження українців. Їх вивішування – державна зрада

Цитата:
Червоні ганчірки – це символ окупації, геноциду та національного приниження українців. Їх вивішування – державна зрада. В Україні є один державний символ національної гордості, самостійності та перемог – синьо-жовтий прапор. Для кожного українця є неприйнятним публічне вивішування в Україні будь-яких окупаційних символів. Органи державної влади та місцевого самоврядування, які ухвалюють подібні рішення – не лише брутально порушують Конституцію України, чинні судові рішення, глумляться над національною честю та гідністю, а й вчиняють державну зраду. Рано чи пізно за це їх буде притягнено до кримінальної відповідальності. Кожен свідомий українець повинен не допустити жодної публічної демонстрації та розміщення в Україні символів окупації.
В українців споконвіків були свої державні символи: Володимирів Тризуб та синьо-жовтий прапор. Під цим прапором ішли у бій, ставали до оборони рідної землі, за нього гинули покоління українців. Синьо-жовтий прапор відомий з часів Київської Русі, Галицько-Волинського князівства. Під синьо-жовтою хоругвою (золотий лев на синьому полі) руські воїни перемагали німецьких хрестоносців у Грюнвальдській битві у 1410 році. Синьо-жовті кольори були присутні на гербах українських міст козацької доби. Під синьо-жовтими та малиновими стягами ходили у походи запорозькі козаки. 1849 року – під час революційної "Весни народів" – синьо-жовтий прапор став символом боротьби за відродження української державності. Із січня 1918 року синьо-жовтий прапор став державним в Українській Народній Республіці, а із січня 1919 року – у соборній Україні. У 1939 році синьо-жовтий прапор був державним у Карпатській Україні, а 1941 року – в Українській Державі, відновленій Актом 30 червня. Поряд із червоно-чорним, синьо-жовтий прапор став символом Других Визвольних змагань 1940-х-50-х років. Наприкінці 1980-х років синьо-жовтий прапор став символом звільнення від совєтської окупації.

Так само з часів Київської Русі відомий Тризуб, який був символом князівської влади династії Рюриковичів. У січні 1918 року Тризуб став гербом УНР, символом повстанського руху 1920-х років, боротьби УВО та ОУН-УПА.

Червоний прапор з'явився в Україні не під час так званого "визволення" у 1944 році і не після штурму Рейхстагу. Червоний прапор принесли в Україну на багнетах ще у грудні 1917 року – як символ окупації. Під червоним прапором російські більшовики розпочали війну проти УНР, саме він став символом другої агресії більшовиків проти України на початку 1919-го. Червоний прапор – точна копія прапору РСФСР – став символом більшовицької окупації України, яка принесла знищення синьо-жовтого стягу і загалом української державності.

Синьо-жовтий державний прапор і червоне окупаційне знамено ніколи не можуть бути разом. Адже перший – прапор державності та національної гордості, другий – символ потоплення в крові України та рабства українців.

Під червоними прапорами окупанти вбивали Героїв Крут і Базару. Під червоним прапором кремлівська окупаційна влада забирала останній хліб та чинили геноцид української нації – Голодомор.

Для України окупація не закінчилася 9 травня 1945 року. Вона тривала ще 46 жахливих років аж до 1991-го. За цей період був третій голодомор 1946-47 років, масові репресії проти української інтелігенції, Чорнобильський етноцид і тотальна русифікація. Все це робилося саме під червоним прапором. Але уже в кінці 80-х українці масово знищували червоні ганчірки як символи окупації і національного приниження та піднімали тоді ще бездержавні, але національні синьо-жовті стяги.

8 травня 2011 року жодна вільна європейська нація не дозволить офіційної пропаганди окупаційних символів. Це заборонено резолюціями Європарламенту та Ради Європи. Навіть у країні, що програла Другу світову війну – Німеччині – не буде подібного публічного приниження.

Принизити хочуть нас – українців, нашу країну, що стала полем битви двох тоталітарних імперій, які під червоними прапорами змагалися за загарбання і поневолення України.

Червоні прапори на вулицях України у травні 2011 року – це відвертий історичний реванш. Це знак продовження окупації України. Історичної, духовної, мовної, культурної, інформаційної, економічної, політичної. Це намагання закріпити комплекс меншовартості і винуватості вже у нових поколінь українців, які народилися поза совєтським окупаційним рабством. Це пряме і брутальне зазіхання на державність. Бо з історії знаємо: коли є червоний окупаційний прапор, то не буде синьо-жовтого національного стягу.

Це прекрасно розуміють представники нинішньої окупаційної адміністрації України. Тому й діють так відкрито й нахабно. Саме тому останнім часом під прикриттям Партії регіонів почали відновлювати ідоли Сталіну, нищити меморіали жертв Голодомору та пам'ятники Героїв національно-визвольних змагань. Новітнім окупантам байдуже, що в світі злочини сталінізму прирівняли до злочинів гітлеризму, а їхню публічну пропаганду – заборонено.

Окупаційній адміністрації з Банкової та Грушевського байдуже, що спроба протиснути рішення про червоні ганчірки – це не лише приниження української нації, але й зневажання судових рішень, ухвалених іменем України.

Нагадаю, ще у травні 2009 року Прилуцький міськрайоний суд Чернігівської області визнав незаконним рішення місцевих органів самоврядування і заборонив "використання символів часів Великої вітчизняної війни в день державного свята – Дня Перемоги". 19 квітня 2011 року постановою Знам'янського міськрайонного суду Кіровоградської області задоволено позовні вимоги Кіровоградської обласної та Знам'янської міської організацій Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у справі за адміністративним позовом до Знам'янської міської ради Кіровоградської області про скасування рішення "Про використання символіки років Великої Вітчизняної війни у святкових заходах у місті Знам'янка" від 21.05.2010 року N1292. Згідно з рішенням суду, місцева влада не має права вивішувати червоні прапори неіснуючої держави СССР під час святкових заходів у місті Знам'янка.

Ці рішення мають законну силу і ніхто не має права їх порушувати. "Свобода" звертатиметься до суду з такими ж позовами і в інших регіонах.

Але зрозуміло, що реваншистів, котрі все ж збираються ухвалити відверто антиконституційне, антидержавне рішення щодо використання окупаційних символів, не зупинити судом. Їх має зупинити нація.

Кожен українець, який має честь і гідність, повинен не допустити жодних спроб вивішування червоної окупаційної ганчірки, захистити незалежність, гідність і майбутнє наших дітей.

Органи місцевого самоврядування Галичини та Волині, з ініціативи "Свободи", вже ухвалили такі рішення. Жодних червоних прапорів у тих регіонах, де "Свобода" має представницьку владу, ми не допустимо.

У нас ніхто ніколи не відбере права боронити свою національну честь і гідність. Наголошую ще раз – в Україні є один символ державної незалежності, гідності і перемог – синьо-жовтий стяг. Його потрібно захищати усіма засобами. А червоні ганчірки, слідом за большевицькою імперією, давно мають бути на смітнику історії.
Олег Тягнибок
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 4 (показать список)
Вверх
Старый 27.04.2011, 13:16   #51
Ведмежа
 Аватар для DoubleSong
Сообщений: 1,242
"Спасибок": 2,418
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Красные флаги в День победы стали обязательными

Цитата:
Сообщение от Асмен Посмотреть сообщение
НОВОРОССИЯ!!!
Цитата:
Сообщение от Асмен Посмотреть сообщение
Гаплиция,
Оффтоп:
DoubleSong вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 7 (показать список)
Вверх
Старый 27.04.2011, 13:19   #52
Заблокирован
 Аватар для ЯПУС
IP:
Сообщений: 1,497
"Спасибок": 2,912
Очки репутации: 7,884
Мнения: 1606
Доп. информация
По умолчанию Re: Красные флаги в День победы стали обязательными

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Червоні ганчірки – це символ окупації, геноциду та національного приниження українців. Їх вивішування – державна зрада

Олег Тягнибок
Оффтоп:
ЯПУС вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 27.04.2011, 13:20   #53
Почетный легион
 Аватар для Товарищъ
IP:
Сообщений: 15,543
"Спасибок": 17,504
Очки репутации: 40,040
Мнения: 6083
Доп. информация
По умолчанию Re: Красные флаги в День победы стали обязательными

Цитата:
Сообщение от Gidra2009 Посмотреть сообщение
Так и тут- в отчаянной попытке удержаться на плаву..." правители " аппелируют к символам ушедшей Эпохи...
При чем тут одно к другому, не вижу ...
___________
В РФ опять захотели гарантий невступления Украины в НАТО. На что Украина ответила:Мы их подпишем на обратной стороне Будапешского меморандума.
Товарищъ вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 27.04.2011, 13:45   #54
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,937
"Спасибок": 7,187
Очки репутации: 0
Мнения: 5346
Доп. информация
По умолчанию Відповідь: Re: Красные флаги в День победы стали обязательными

Цитата:
Сообщение от Товарищъ Посмотреть сообщение
При чем тут одно к другому, не вижу ...
Нічого не можучі зробити для сьогодення.. вони виїзджають на брендах минулого. Що в цьому тобі не зрозуміло?
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 6 (показать список)
Вверх
Старый 28.04.2011, 10:51   #55
Житель
 Аватар для GARRY63
IP:
Сообщений: 237
"Спасибок": 178
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Красные флаги в День победы стали обязательными

Цитата:
Сообщение от Асмен Посмотреть сообщение
День Победы всеукраинский праздник
интересно а путин об этом знает?а какая будет реакция кремля?а может это начало войны?ноты ТАСС небыло?барон Мюнхаузен обьявил войну-но они об этом пока не знают
GARRY63 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 28.04.2011, 12:02   #56
Почетный житель
 Аватар для ФЕОД
IP:
Сообщений: 560
"Спасибок": 778
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Відповідь: Re: Красные флаги в День победы стали обязательными

Цитата:
Сообщение от БастиК Посмотреть сообщение
Вот это знамя Победы развевалось над Рейхстагом
От абсолютно вірно! Але ж де гарантія, що саме його будуть вивішувати?.... А скажу - не будуть.... Вивісять звичані серпасто-молоткасті прапори за для "ідейно-політичного" виховання "неправильних" українців, мовляв, на тє вам, "щирі", знайте, хто у країні господарь, кляті петлюрівці і бандерівці...
Фуфло-ідея з цими прапорами - зайвий раз напруження у суспільстві. Одразу можна прикинути, скільки бюджетних коштів піде на цю ахінею. Дійсно, краще б ветеранам то повіддавали якщо не у грошовому еквіваленті, так хочаб у вигляді соціальних преференцій....

добавлено через 7 минут
Цитата:
Сообщение от GARRY63 Посмотреть сообщение
интересно а путин об этом знает?
Во-во... а особливо ураховуючи одні з не таких давніх фраз Путіна, що, мовляв, у війні і без України впоралися би....
___________
Теплий кожух, тільки шкода-не на мене шитий, а розумне ваше слово брехнею підбите.
ФЕОД вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Вверх
Старый 28.04.2011, 15:33   #57
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,095
"Спасибок": 19,142
Очки репутации: 121,065
Мнения: -2635
Доп. информация
По умолчанию Re: Красные флаги в День победы стали обязательными

Цитата:
Сообщение от DoubleSong Посмотреть сообщение
Де б побачити ці чудові країни
Оффтоп:
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 28.04.2011, 15:35   #58
Ведмежа
 Аватар для DoubleSong
Сообщений: 1,242
"Спасибок": 2,418
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Красные флаги в День победы стали обязательными

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
мабуть пан спiздав з народженням
Оффтоп:
DoubleSong вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 28.04.2011, 15:39   #59
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,095
"Спасибок": 19,142
Очки репутации: 121,065
Мнения: -2635
Доп. информация
По умолчанию Re: Відповідь: Re: Красные флаги в День победы стали обязательными

добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от DoubleSong Посмотреть сообщение
Мабуть пан бував в Гапліції
Оффтоп:
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 28.04.2011, 20:58   #60
Заблокирован
 Аватар для PRAVED
IP:
Сообщений: 3,954
"Спасибок": 2,995
Очки репутации: 0
Мнения: -6252
Доп. информация
По умолчанию Re: Красные флаги в День победы стали обязательными

Цитата:
Сообщение от GARRY63 Посмотреть сообщение
интересно а путин об этом знает?а какая будет реакция кремля?а может это начало войны?ноты ТАСС небыло?барон Мюнхаузен обьявил войну-но они об этом пока не знают
Странные вы какие-то - любители фашизма. Неужели непонятно , что Красный Флаг - Символ победы Великой страны - СССР над фашистскими захватчиками? ...хотя вам этого не понять.
PRAVED вне форума  

Вверх

Закрытая тема

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Этот День победы... Киевский глюк Исторический форум 2858 12.11.2013 20:42
Этот День победы... Полковник Исторический форум 2501 06.06.2013 15:07
Приближается 9 МАЯ! ДЕНЬ ПОБЕДЫ! Празднования 65-ой годовщины Победы!!! Юленька-я Праздники, поздравления 4 10.05.2010 13:01


Часовой пояс GMT +3, время: 09:04.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2022