Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Политический форум > Политика Украины

Арест Тимошенко

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 05.11.2011, 02:02   #691
Основа форума
 Аватар для COCO_CHANEL
IP:
Сообщений: 2,552
"Спасибок": 4,233
Очки репутации: 0
Мнения: 5372
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от юлия1979 Посмотреть сообщение
она вполне может стать следующей Жаной Дарк и тогда нам всем АНУС
Оффтоп:
COCO_CHANEL вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 05.11.2011, 20:29   #692
Основа форума
 Аватар для наци
IP:
Сообщений: 2,075
"Спасибок": 931
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
И это в то время когда не нужно лезть на барикады, не нужно с кем-то драться, не нужно голодать или кричать, даже флажек в ручке держать и то не нужно... просто прогуливаясь по центру зайти на часик-два с девушкой постоять вместе с демострантами, поболтать о погоде.... просто постоять час хотя бы ради того, чтобы можно было потом сказать своим детям: "а я для вас старался, я делал свой вклад".
ради кого старались? ради этой воровки?

надеюсь,что она там сдохнет.
наци вне форума  

Вверх
Старый 06.11.2011, 19:22   #693
Почетный легион
 Аватар для Govard UA
IP:
Сообщений: 9,610
"Спасибок": 9,556
Очки репутации: 5,816
Мнения: 7550
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ...=Romanio=... Посмотреть сообщение
І відкривати тему "Будні Юлі в тюрмі
Оффтоп:


добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от юлия1979 Посмотреть сообщение
и тогда нам всем АНУС.
Оффтоп:
___________
Уходя гасите всех.
Govard UA вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 17.01.2012, 21:48   #694
Почетный легион
 Аватар для Свидетель
IP:
Сообщений: 4,532
"Спасибок": 4,087
Очки репутации: 7,625
Мнения: -989
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию ТИММОШЕНКО убивают ТАЛИЕМ !

- по мнению врача-токсиколога с 50-летним стажем, кандидата медицинских наук В. Билоуса :

Цитата:
Парестезії при легких формах талотоксикозів проявляються поколюванням в підошвах ніг і в пальцях рук та ніг, відчуттям «повзання мурашок», легким онімінням, іноді в поєднанні із порушеннями больової й тактильної чутливості. При важких отруєннях талієм парестезії підошовної поверхні ніг змінюються появою сильних болів, які можуть різко посилюватися навіть від дотику до постільної білизни, чим позбавляють хворих сну і здатності ходити. Болі підошовної поверхні ніг подібного характеру не зустрічаються при невропатіях іншої етіології і є характерною ознакою талотоксикозу. Виникає в цей період небезпека набряку й стиснення спинного мозку з можливими відповідними наслідками.
Дерматологічний синдром появляється не раніше 2-3 тижнів від початку хвороби при гострих і через 4-6 тижнів – при хронічних отруєннях. Гострі отруєння в більшості проявляються тотальним чи субтотальним облисінням без помітних ознак токсичної дистрофії шкіри та її додатків (приклад отруєння О.Литвиненка), тоді як хронічні отруєння малими дозами талію (як у Юлії Володимирівни) частіше проявляються дифузним порідінням волосся на голові або осередковим облисінням. Інтенсивність випадіння волосся й виразність алопеції зростають майже пропорційно збільшенню концентрації талію в організмі. Появу на тлі або в поєднанні з психоневрологічним синдромом дифузної алопеції із швидким прогресуванням і переходом її в осередкове, тотальне чи субтотальне облисіння слід розглядати як генеральну ознаку талотоксикозів.
На ранній стадії хронічної інтоксикації у більшості випадків звернутись хворого до лікаря змушує гостре респіраторне захворювання, стоматит, кон'юнктивіт, ангіна або загострення хронічного тонзиліту, аденоїдні вегетації тощо. Саме синдромом ураження відкритих слизових оболонок і слизової носоглотки та дихальних шляхів із характерним торпідним перебігом і схильністю до ускладнень гнійною інфекцією розпочинають свій прояв хронічні талотоксикози. Поступово, протягом 4-6 тижнів, до синдрому ураження слизових оболонок приєднуються клінічні прояви інших синдромів талотоксикозу і, в першу чергу, психоневрологічного, гастроентерологічного, гематологічного та гепаторенального. На прийомі у лікаря хворі скаржаться на швидку втому при будь-якому фізичному навантаженні, на прогресуючу слабкість, особливо в ногах і руках, на відчуття оніміння в пальцях рук і ніг та «повзання мурашок» або поколювання в шкірі стоп і рук, на стиснення й судоми литкових м'язів під час швидкої ходьби або підйомі по сходинках. Хворі повідомляють лікарю про порушення апетиту і схуднення, про свербіння шкіри і посилене випадіння волосся на голові, про посилене потіння, підвищену збудливість та нервозність, про порушення сну, яке проявляється часто в'ялістю та сонливістю протягом дня й неможливістю заснути або неприємними сновидіннями, частими прокиданнями протягом ночі. Хворі звертають увагу лікаря на болі в серці, подібні стенокардії, які «не знімаються валідолом» та періодичні болі в животі, в правому підребер'ї.
Відтоді (з серпня 2011 року) Юлія Володимирівна уже не виходить із стану хвороби, що є характерним для талотоксикозів. Респіраторний синдром майже не піддається лікуванню стандартними терапевтичними засобами. Далі формуються наступні синдроми талієвого отруєння. З’являються болі в животі, ознаки порушення апетиту і схуднення (прояви гастроентерологічного синдрому). Виникають і наростають ознаки психоневрологічних розладів: порушення сну, парестезії (казали, що це «маревний паразитоз»), загальна слабкість і швидке стомлення, нестриманість, неадекватне реагування на ситуацію (пригадайте епізоди поведінки в суді), ознаки низхідного талієвого поліневриту.

На блідій шкірі з’являються крапкові крововиливи і синці. Починають турбувати носові кровотечі, загрудинні болі (прояви кардіо – судинного синдрому). Стан здоров'я і особливо зовнішній вигляд хворої Юлії Тимошенко сильно вразили Ніну Карпачову. Дивно, чому жодного разу стан і особливо зовнішній вигляд хворої не вразили не тільки прокурорів, а й лікарів? Були ж підозри на отруєння ув’язненої зоокумарином через покрашені у камері СІЗО стіни з домішкою отрути проти тарганів. Чому ж у складі стількох медичних комісій ні разу не було лікаря - токсиколога? На показаному відео із медичної палати СІЗО зовнішній вигляд хворої майже схожий із зовнішнім виглядом хворого О.Литвиненка (різниця у прояві алопеції). Зауважу, характерний зовнішній вигляд отруєних талієм є важливою клінічною ознакою талотоксикозів.

Лише висвітлені через ЗМІ дані про стан хворої, динаміку розвитку та клінічні прояви хвороби дають всі підстави запідозрити й діагностувати у Юлії Володимирівни талієве отруєння і виставити достатньо обґрунтований такий попередній діагноз: «Отруєння талієм середньої важкості; органна стадія токсикогенного періоду з прогредієнтним періодом і поступовим обтяженням стану хворої». Уже добре виражена талієва невропатія. Це вершина клініки отруєння. На цій стадії талотоксикозу причиною раптової смерті можуть стати: первинний токсикогенний колапс, гостра серцева недостатність або інфаркт міокарда, інсульт, наднирниковий криз. Тому, такі хворі потребують негайної госпіталізації в реанімаційне відділення токсикологічного центру для постійного медичного нагляду і невідкладного проведення детоксикації організму, антидотної терапії з використанням прусської сині (AntidotumThalliiHееl) та комплексним посиндромним лікуванням. Юлія Володимирівна потребує негайної госпіталізації у реанімаційне відділення в готовності до апаратної реанімації.
Випадок втрати свідомості, що стався 6 січня 2012 року – надто небезпечний симптом. В процесі лікування слід одночасно проводити спеціальні токсикологічні та інші дослідження для підтвердження і уточнення остаточного діагнозу. Подробиці дивись у монографії «Талотоксикози (чернівецька хімічна хвороба)», (Чернівці, 2002,284 с.). Книга є у парламентській бібліотеці та інших бібліотеках і повністю розкрита в Інтернеті на сайті «Бібліотеки Росії, України, зарубіжжя».
http://censor.net.ua/news/194330/yul...rachtoksikolog
___________
... не проворным достается успешный бег, не храбрым - победа, не мудрым - хлеб, и не у разумных - богатство, и не искусным - благорасположение, но время и случай для всех их.
Свидетель вне форума  

Вверх
Старый 18.01.2012, 02:15   #695
Основа форума
 Аватар для elefantua
IP:
Сообщений: 3,603
"Спасибок": 4,294
Очки репутации: 0
Мнения: 568
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Свидетель Посмотреть сообщение
по мнению врача-токсиколога с 50-летним стажем, кандидата медицинских наук В. Билоуса :
Вот, блин я в шоке. Не понимаю,неужели вся страна должна должна переживать за здоровье только Ким Чен Юли? Видя репортажи возле колонии меня не покидает чувство, что при Юле мы бы жили как в КНДР. И за отрицание ее недомогания получали бы 6 месяцев штрафных работ!
___________
All You Need Is Love - Я так думаю (с) "Мимино"
elefantua вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 18.01.2012, 11:33   #696
Основа форума
 Аватар для Петр-1
IP:
Сообщений: 2,581
"Спасибок": 1,797
Очки репутации: 0
Мнения: 404
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Свидетель Посмотреть сообщение
по мнению врача-токсиколога с 50-летним стажем, кандидата медицинских наук В. Билоуса :
Как Тимошенко не дают покоя лавры отравленного Ющенко. Но надо же хоть какое-то разнообразие привнести. Нельзя же народ дурить одним и тем же несколько раз.
___________
Любовь созидает.
Ненависть разрушает.
Петр-1 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 18.01.2012, 11:39   #697
Почетный легион
 Аватар для Свидетель
IP:
Сообщений: 4,532
"Спасибок": 4,087
Очки репутации: 7,625
Мнения: -989
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

- а кроме масонов кто чо думает ? ... с ними то и так всё ясно
___________
... не проворным достается успешный бег, не храбрым - победа, не мудрым - хлеб, и не у разумных - богатство, и не искусным - благорасположение, но время и случай для всех их.
Свидетель вне форума  

Вверх
Старый 18.01.2012, 11:42   #698
Основа форума
 Аватар для Петр-1
IP:
Сообщений: 2,581
"Спасибок": 1,797
Очки репутации: 0
Мнения: 404
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Свидетель Посмотреть сообщение
- а кроме масонов кто чо думает ? ... с ними то и так всё ясно
Совершенно верно. С арестом Тимошенко все ясно. Вот неясно только, какая фамилия у ее дочки.
___________
Любовь созидает.
Ненависть разрушает.
Петр-1 вне форума  

Вверх
Старый 18.01.2012, 11:52   #699
a68
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 13,987
"Спасибок": 13,331
Очки репутации: 36,118
Мнения: 6496
Доп. информация
По умолчанию

Оффтоп:
a68 вне форума  

Вверх
Старый 18.01.2012, 12:31   #700
Солнце разгонит тучи
 Аватар для Виола
IP:
Сообщений: 10,157
"Спасибок": 12,010
Очки репутации: 0
Мнения: -7559
Доп. информация
По умолчанию

Свидетель, неужели ты ВСЕРЬЕЗ думаешь, коль постишь такую чушь, что во власти одни недоумки, которые так откровенно и цинично, на глазах у всего мира, захотят убрать Тимошенко?!
Она УЖЕ никому не интересна! Отработанный материал....чтобы еще и устранять ее...ЭТО ПРОСТО ОЧЕРЕДНОЙ ПИАР-ХОД!
Она погибнет, если о ней прекратят писать и говорить. Поэтому надо постоянно поддерживать огонь в затухающем костре.
___________
Виола вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 18.01.2012, 15:03   #701
Основа форума
 Аватар для Петр-1
IP:
Сообщений: 2,581
"Спасибок": 1,797
Очки репутации: 0
Мнения: 404
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от a68 Посмотреть сообщение
Вас волнует какая фамилия у дочки Тимошенко?
Вороны раскаркались, вот я и вспомнил, что дочь Тимошенко поехала по европам обливать грязью Украину.
___________
Любовь созидает.
Ненависть разрушает.
Петр-1 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 18.01.2012, 15:58   #702
Почетный легион
 Аватар для Свидетель
IP:
Сообщений: 4,532
"Спасибок": 4,087
Очки репутации: 7,625
Мнения: -989
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Свидетель, неужели ты ВСЕРЬЕЗ думаешь, коль постишь такую чушь, что во власти одни недоумки ...
- вот как раз в этом я совершенно не сомневаюсь : достаточно просто послушать ( пол минуты) азарова или януковича - и уже ни у кого никаких сомнений не возникнет
... а если ещё посмотреть и проанализировать на то что они делают со страной и её людьми - то и вовсе
___________
... не проворным достается успешный бег, не храбрым - победа, не мудрым - хлеб, и не у разумных - богатство, и не искусным - благорасположение, но время и случай для всех их.
Свидетель вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 19.01.2012, 11:03   #703
a68
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 13,987
"Спасибок": 13,331
Очки репутации: 36,118
Мнения: 6496
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Петр-1 Посмотреть сообщение
Вороны раскаркались, вот я и вспомнил, что дочь Тимошенко поехала по европам обливать грязью Украину.
Вы не ответили, почему вас волнует какая фамилия у дочери Тимошенко.
a68 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 19.01.2012, 12:01   #704
Основа форума
 Аватар для Петр-1
IP:
Сообщений: 2,581
"Спасибок": 1,797
Очки репутации: 0
Мнения: 404
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от a68 Посмотреть сообщение
Вы не ответили, почему вас волнует какая фамилия у дочери Тимошенко.
Все чрезвычайно просто. Коль Юля сама не сможет участвовать в избирательной компании, она старается сохранить фамилию Тимошенко в этом процессе используя свою дочь. Да вот незадача. Фамилия у дочери другая.
___________
Любовь созидает.
Ненависть разрушает.
Петр-1 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 19.01.2012, 13:56   #705
a68
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 13,987
"Спасибок": 13,331
Очки репутации: 36,118
Мнения: 6496
Доп. информация
По умолчанию

Петр-1, почему вы так озабочены избирательной компанией Тимошенко?
a68 вне форума  

Вверх

Закрытая тема

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Генпрокуратура дала разрешение на арест сепаратистов Аксенова и Константинова. PoVi Политика Украины 0 10.03.2014 22:53
Арест экс-депутата Игоря Маркова... "Я их загрызу зубами, бл*ть, когда выйду, этого бл*дь урку!" TouristUA Политика Украины 342 29.11.2013 13:50
Дело Гонгадзе. Арест Пукача чемберлен Политика Украины 75 16.12.2011 00:43


Часовой пояс GMT +3, время: 15:03.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2022