Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
Вернуться   Киевский форум > Политический форум > Политика Украины

Чи буде праведний суд?


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 14.11.2011, 18:15   #1
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,136
"Спасибок": 1,599
Очки репутации: 0
Мнения: 4931
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Чи буде праведний суд?

З чернетки листа до Європейського суду
Цитата:
До Європейського суду з прав людини,
Копія – відповідачу по справі, Президентові України.Даю черговий доказ фактичного узурпування влади в державі Україна незалежним від народу корпоративом пройдисвітів, для яких декларована Конституція цієї держави є лиш «фіговим листком» для прикриття реального продовження життя в країні по «понятиям» більшовиків. По цій причині народ продовжує перебувати в безправному гетто, в якому його лишили на даний час:
1) права власності на бувше загальнонародне багатство;
2) права на використання для своїх потреб (для організації праці) об’єктів комунальної та державної власності згідно ст.41 Конституції;
3) права на працю в зв’язку з невиконанням державою «умов для повного здійснення» цього по ст.43 Конституції (відсутність в громадян змоги користуватися незаконно відчуженими та простоюючими технологічними можливостями для цього);
4) дії ст.5 Конституції в частині «єдиним джерелом влади є народ»;
5) дії ст. 40 Конституції в частині «зобов’язані розглянути та дати обґрунтовану відповідь»;
6) представницьку пропорцію згідно результатів виборів в Верховній Раді шляхом створення невідповідної вказаній пропорції корпоративної більшості через шантаж та підкуп депутатів;
7) правоохоронної системи шляхом об’єднання в злочинний ВЛАДОохоронний корпоратив прокуратури, судів, органів МВС;
8) дії ст.55 Конституції по захисту «прав і свобод в суді» по причині попереднього пункту;
Доказом 1-го є те, що я, поряд з мільйонами своїх співгромадян, не отримав НІЧОГО при приватизації бувшого загальнонародного добра, а пройдисвіти типу Р.Ахметова заволоділи статками на мільярди доларів США всупереч «соціальності» по ст.1 Конституції.
Мій нічого не вартий папірець під назвою «Приватизаційний сертифікат» десь лежить в архівах паразитичного апарату Уповноваженого з прав людини.
Доказом 2-го є те, що я пробую з 1994 року пробитися до простоюючих технологічних потужностей з державного фонду для задоволення свого права на працю та організації подібного для інших безробітних громадян, але держава вперто цього не допускає. Дивись лист №1 Додатку та відсутність реакції по суті зі сторони держави. Навіть пропозиція задіяти простоюючі потужності та мої проекти для допомоги дітям сиротам (додаток №2) дала лиш нічого не варті відписки від паразитичних чиновників (№3 та 4), до яких я й не звертався.
Доказом 3-го є те, що держава не тільки не створює умови, але й перешкоджає потугам інших в цьому напрямку – дивись попередній абзац.
Доказом 4-го є те, що влада не тільки не реагує на вимоги народу, а навіть продовжує відгороджуватися від нього побудовою парканів коло адмінспоруд (в третій раз влада відновила зруйнований народом паркан коло Верховної ради), збільшенням штату владоохоронців (штаб окупантів-німців в будівлі нинішнього Президента охороняв лиш один воїн, а «народного» Президента охороняє цілий полк дармоїдів) та спробою залякати показовими процесами в стилі більшовиків над представниками опозиції.
Також доказом ігнорування владою волі народу є те, що злочинний корпоратив фактично відсунув від влади вибраного мером Києва Черновецького, не призначив згідно закону нові вибори при відсутності виконання мером своїх обов’язків. Так Президент поставив свою волю вище за волю народу та Конституцію і призначив керувати столицею людину, яка не була обрана жителями її.
Доказом 5-го є звернення з Додатку під № 5, яке було просто повернуте без розгляду. За час звернень до «гаранта прав» з 1994 року я НІ РАЗУ не отримав відповідь від нього хоча би під факсиміле. Йде звичайне перефутболювання звернень його нелегітимними по Конституції чиновниками на розгляд в нижчі інстанції без якого небудь подальшого контролю.
Доказом 6-го є невідповідність пропорції політичних сил в нинішній верховній Раді по відношенню до результатів виборів Ради цього скликання.
Доказом 7-го є виконання судами всіх вимог зі сторони прокуратури, яка в свою чергу підконтрольна структурі Президента. Доказом цього може служити відсутність судових розглядів в українських судах проти державних структур на відміну від заваленого подібними справами Європейського суду. Також суди зараз всупереч ст. 39 забороняють проводити демонстрації навіть під час святкування Дня Незалежності в угоду злочинному управлінському корпоративу.
Доказом 8-го пункту є фактична підконтрольність судів злочинній «вертикалі влади», вибудуваної всупереч ст.6 Конституції Президентом, яка вибірково судить бувшого міністра Луценка за розтрату десятків тисяч гривень в той час, як відвертий злодій, мер Києва Черновецький, який розікрав багатства столиці на мільярди гривень, не тільки не попадає під суд, але й не розслідується правоохоронними органами його діяльність. В той же час суд засуджує «за грати» пенсіонерку, яка відрізала стрічку з вінка Президента коло пам’ятника Шевченка в Києві.
Виходячи з попереднього , ця злочинна влада всупереч задекларованій соціальності
Держави:
- володіє маєтками, які не снилися навіть Президентові багатих США;
- споживає продукти харчування з окремих елітарних господарств при повній вакханалії якості таких в торгівлі для простого люду;
- роз’їжджає на автомобілях, які не відповідають статусу злиденної держави;
- має охорону за державний кошт, яка не відповідна цінності цих державних паразитів;
- має в своєму розпорядженні за державний кошт окремі елітні медичні заклади та бази відпочинку, в яких тільки для них є декларована Конституцією «безоплатність медичних послуг»;
- експлуатує в своїх особистих цілях природні ресурси та інші національні багатства України;
- переорієнтувала діяльність державного апарату не для користі народові, а лиш для своїх корпоративних цілей.
Виходячи з попереднього, я з усім народом затиснутий цим злочинним корпоративом
в безправне гетто, в якому маємо лиш мінімальні засоби для виживання без надії на реалізацію свого позитивного потенціалу на благо собі та народу та на «вільний розвиток особистості» згідно ст.23 Конституції. Оцінити в повній мірі матеріальні та моральні збитки, які нанесли ці безвідповідальні пройдисвіти моїй особі чи всьому народові неможливо. Тому варто ці злочини віднести до категорії «проти людяності» і відповідно їх оцінити.
роман степанович вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.11.2011, 16:24   #2
Почетный легион
 Аватар для Товарищъ
IP:
Сообщений: 15,540
"Спасибок": 17,504
Очки репутации: 40,040
Мнения: 6172
Доп. информация
По умолчанию

решил сюда выложить

Цитата:
Игорь Зварыч в судеОсужденный за коррупцию судья Игорь Зварыч рассказывал, что неоднократно передавал деньги нынешнему судье Конституционного суда, а тогда главе Высшего административного суда Украины Александру Пасенюку и оплачивал его отдых

Об этом сообщают журналисты программы «Знак Оклику», приводя отрывки из написанных от руки протоколов показаний Зварыча, которые он дал во время следствия в 2009 году.

«В октябре-ноябре 2008 года, выполняя требование главы Высшего административного суда Украины я привез Пасенюку 140 тысяч долларов США, которые передал ему в конверте желтого цвета в его служебном кабинете по улице Московской, 8 в Киеве, сообщив ему, что это деньги по делу гранитного карьера, о которых я докладывал ему возле г. Мукачево летом-осенью 2008 года», - цитирует показания Зварыча Украинская правда.
«Он сказал, что ему все ясно, собрал со стола конверт и положил в стол. После чего я вышел из кабинета, а деньги с конвертом остались у Пасенюка», - добавил экс-судья.
Также Зварыч рассказал, что неоднократно передавал деньги Пасенюку. «Первый раз деньги в сумме 25 тысяч долларов США я передал Пасенюку в конце зимы - в начале весны 2006 года после назначения меня судьей Львовского апелляционного суда в помещении кабинета Пасенюка в конверте белого цвета, в котором были две упаковки по 10 тысяч долларов США и одна упаковка 5 тысяч долларов США, который я передал у руки Пасенюку. Он положил конверт в рабочий стол», - говорится в показаниях Зварича.
Он также рассказал, что оплачивал отдых Пасенюка: «Зимой 2006-2007 годов, выполняя указания Пасенюка, я встречал его и организовывал отдых в селе Славское Сколовского района Львовской области, где он катался на лыжах вместе со своими друзьями и проживал на базе «Динамо», а я оплачивал все их затраты связанные с отдыхом».
«Зимой 2007-2008 года Пасенюк также отдыхал в Славском», - добавил Зварыч.
При этом, как отмечает издание, известно, что во время следствия Зварыча возили в кабинет Пасенюка, где тот показывал, где клал деньги, есть фотографии с этих следственных действий. По данным журналистов, позднее все показания Зварыча о Пасенюке с дела изъяли. Журналисты предполагают, что это сделано для того, чтобы нынешний судья Конституционного суда был на крючке.
При этом журналисты считают, что Пасенюка позднее могут назначить главой Конституционного суда вместо Головина, который возглавит Верховный суд.
В свою очередь сам Пасенюк отвергает обвинения и считает, что такие показания Зварыч давал «под давлением». «Зварыч ничего не говорит обо мне. Откуда вы взяли?» - спросил он. В ответ на то, что есть протоколы допросов, Пасенюк ответил: «Ну так что, что есть?».
Напомним, Александр Пасенюк был освобожден от должности судьи ВАСУ в связи с избранием его на должность судьи Конституционного суда Украины 14 ноября решением Высшего совета юстиции Украины. По информации СМИ, избрание Пасенюка судьей КСУ сопровождалось фальсификациями, которые спикер парламента Владимир Литвин позже оправдал тем, что Пасенюка все равно бы избрали.
http://focus.ua/politics/209576
___________
В РФ опять захотели гарантий невступления Украины в НАТО. На что Украина ответила:Мы их подпишем на обратной стороне Будапешского меморандума.
Товарищъ вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Усе буде Донбас? лесана Основной 8 14.01.2014 16:46
Хто буде тренером збірної України по футболу? |bastard| Футбольный форум 140 27.12.2012 14:27
Що буде далі ? fox. Политика Украины 2 28.03.2011 01:41
Що буде з Сходом України? LUTSK_city Основной 78 11.06.2010 15:38
Хто буде президентом Росії у 2018ому році? Вітя Мировая политика 40 26.05.2009 21:39


Часовой пояс GMT +3, время: 12:06.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2022