Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Политический форум > Политика Украины

Парламентские выборы в Украине 2012: новая надежда или продолжение беспредела?!

Результаты опроса: Буду голосовать за:
БЮТ 2 7.69%
Партия регионов 3 11.54%
НУНС 1 3.85%
Фронт змін 1 3.85%
Компартия Украины 2 7.69%
Другая партия (свой вариант) 13 50.00%
Против всех 5 19.23%
Ну их всех в баню, вообще на выборы не пойду! 2 7.69%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа. Голосовавшие: 26. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 09.02.2012, 11:37   #1
Почетный легион
 Аватар для Antonio81
IP:
Сообщений: 5,175
"Спасибок": 5,078
Очки репутации: 17,180
Мнения: 3796
Доп. информация
- Автор темы - Восклицание Парламентские выборы в Украине 2012: новая надежда или продолжение беспредела?!

Уважаемые форумчане!
Грядут парламентские выборы 2012! Хотя в связи с поледними событиями эти выборы становятся под вопросом, ибо провластная верхушка всеми способами пытается перенести их на 2015 год, ну или по-крайней мере сделать полностью мажоритарную систему.
Плюс ко всему недавний скандал с участием депутата от Батькивщины Забзалюка и руководителя фракции "Реформы ради будущего" Рыбакова, касательно подкупа депутатов/тушек подливает масла в огонь:

Цитата:
Оприлюднені викриття Романа Забзалюка краще за будь-який репортаж демонструють потойбічне життя політики. Те, про що велика кількість людей здогадувалася, виявилося ще більш відразним.
"Записи Забзалюка" - це таємно зафіксовані ним розмови із Ігорем Рибаковим, керівником групи парламентських тушок-перебіжчиків з пафосною назвою "Реформи заради майбутнього".
Саме там зібралися депутати, які після поразки Юлії Тимошенко на виборах президента залишили склад однойменного блоку. Забзалюк майже два місяці також рахувався перебіжчиком, аж поки 8 лютого не продемонстрував отриманий за цей час компромат.
Експеримент Забзалюка та безцеремонність його співрозмовника показали, що віра влади адмінресурс і тиск грошима є непереборною.
Ну і, крім того, виступ Романа Забзалюка можна вважати пострілом стартового пістолету про початок виборчої кампанії-2012.
Як все відбувалося, Роман Забзалюк розповів у інтерв'ю "Українській правді".
- Як починалась ваша спецоперація? Чий це був задум?
- Все почалось після того, як керівництву фракції "Батьківщина" з закритих джерел стало відомо про чергову хвилю провокацій щодо нашої партії та конкретно про факти підготовки фальсифікації на виборах. Я б не хотів називати ці джерела.
Коли ми отримали інформацію про провокації, ми почали шукати шляхи її підтвердження. І тоді – я не пам’ятаю у кого саме, нас було декілька людей – виникла ідея проникнути у лави влади. Ми розробили свій план щодо проведення розслідування і отримання інформації безпосередньо у фракції пана Рибакова.
Тоді мені від керівництва поступило окреме доручення. Мене спитали: "Візьмешся?" Я погодився.
- Коли ви вперше контактували з фракцією "Реформи заради майбутнього"?
- Перший контакт у мене був з депутатом Камчатним. Це було десь всередині грудня. У нас відбулася розмова прямо тут у Верховній Раді. Він часто підходив до нас, намагався спілкуватися. І от під час однієї з таких розмов я його запитав: "А чи правда, що ви зараз посилюєте свою фракцію і намагаєтесь перетягнути людей?" Він каже: "Ч не знаю, але якщо є зацікавленість, я можу переговорити з Рибаковим". Я кажу: "Є така зацікавленість, переговори!"
Пройшло ще два дні і тут у кулуарах в мене відбулась розмова з Рибаковим, який сказав: "Ми із задоволенням візьмемо тебе до нас у фракцію, але давай поговоримо про це в окремому місці". Після цього я зв’язався з нашим керівництвом, отримав добро на таку розмову. І в мене відбулася з паном Рибаковим зустріч один на один в його кабінеті.
- Де це було?
- У будівлі комітетів Верховної Ради на вулиці Садовій 3-а, на третьому поверсі. Та там в нього величезні хороми! Він сидить в кабінеті, який колись займав Віктор Янукович. Там є і конференц-зал, і кабінет… Ми зустрілись всередині грудня. Він мене набрав по телефону і каже: "Давай поговоримо на ту тему, на яку ми говорили". Кажу: "Добре, давай я готовий до такого спілкування".
І коли я зайшов до нього в кабінет, Рибаков відразу намалював на папірці цифру - 450 тисяч доларів.
- Ну його навіть не здивувало, що ви як один з найбільш активних опозиціонерів вирішили перейти на інший бік?
- Ні! Та ви що? Які підозри? Ми сіли, привітались. Ставлення до мене було скоріше цинічно-холодне. Я не відчував якогось обхажування мене. Я думаю, що ці люди вже впевнені, що гроші вирішують все. І названі цифри на папірці – це запорука вдалої оборудки.
- Ви одразу погодились?
- Ні. Я сказав: "Ви знаєте, мені це треба обдумати". Він каже: "Ну що тут думати?! Треба погоджуватись, бо вже до кінця року ми двері зачинимо і нікого пускати вже не будемо. Я всі питання узгодив з "Папою". Він так і сказав – з "Папою".
- В розмові він посилався особисто на Віктора Януковича?
- Так, в запису є фрагменти, де він наголошує, що всі свої дії він погоджує з президентом. Але при мені він нікому не дзвонив.
СЛУХАЙТЕ ТАКОЖ ЗАПИСИ РОМАНА ЗАБЗАЛЮКА ТУТ
- Ви казали, що в Рибакова є свій кабінет і на Банковій – це правда?
- Так, це правда. В нього там є кабінет без прізвища. І я так розумію, він витупає там як консультант Віктора Януковича.
- Що було далі?
- Коли я отримав цю пропозицію, я зв’язався з керівництвом "Батьківщини" і мені вдруге дали мандат продовжувати виконувати свою роль. При цьому ми все протколювали
- Чим ви записували розмову?
- Першу розмову я не записував. А в подальшому це був просто телефон, звичайний айфон. Але, здається от буквально нещодавно я його загубив. (Сміється)
- Як ви отримували гроші?
- Безпосередньо до мене на Кріпосному провулку, біля Будинку офіцерів під'їхав охоронець Рибакова, його звати Вадим, і передав мені целофановий пакет. Але хочу одразу попередити, що в цей же день ми склали протокол про дачу хабара. І цей протокол зараз знаходиться в партії "Батьківщина".
- Але депутати групи "Реформи заради майбутнього" заявили, що гроші вам надавали для лікування в Ізраїлі. І не 450, а не більше 100 тисяч, які вони зібрали колективно.
- Я зразу це спростовую. Я отримав 450 тисяч. І потім я двічі отримував по 25 тисяч доларів. В перший раз в січні – в Одесі в його офісі. І другий раз – сьогодні зранку 25 тисяч, отут біля стели в сквері. Ми сиділи в його мікроавтобусі і він особисто поклав ці гроші мені в портфель.
- Тобто ви не просили допомагати вам грошима?
- Ні, вони нічого про лікування навіть не знали. Ця інформація з'явилась вже після того, як мене не було довгий час.
- А ви не боялися, що вас прослуховують?
- Ні! Звісно з Кожем'якіним і Турчиновим у мене був контакт з іншого номеру. А той телефон, з якого ми говорили з Рибаковим, ми говорили вільно. І він почувався досить вільно: говорив, що ось він поїде до президента, поговорить і таке інше.
- Що вам треба було зробити за 450 тисяч доларів?
- За 450 тисяч я мав вийти з фракції БЮТ і увійти в його групу "Реформи заради майбутнього". І якщо навіть говорити за їх "понятіями", то я все виконав, як ми і домовлялися. (Сміється)
- Ви говорили, що вам пропонували формувати дільничні та окружні виборчі комісії з людей, які мали служити Рибакову. Скільки вам за це мали платити?
- Рибаков дійсно розраховував на мої дружні стосунки з деякими членами нашої команди і те, що в мене залишився вплив. І він думав, що я буду працювати в цьому напрямку для формування дільничних виборчих комісій. Тобто я мав бути стати агентом впливу. Але конкретна сума не обговорювалася. В записах звучить, що буде гривна. Я кажу: "Як гривня?" А він каже: ні, ви добре заробите, якщо візьмете від нас підготовлених нами членів дільничних та окружних виборчих комісій і введете в туди від імені "Батьківщини".
Роман Забзалюк повернувся у "Батьківщину" не з порожніми руками. Фото БЮТ
- Як ви думаєте, де Рибаков бере гроші? Він начебто має вплив на митницю? Чи гроші Рибакову дають на Банковій?
- Я не хочу накручувати зайву інформацію. Але насправді я не знаю. Я думаю, якби я там був довше, я б дізнався про це.
- Чому ви сьогодні вийшли з заявою?
- Це питання треба поставити Олександру Турчинову і Андрію Кожемякіну. Я хочу попросити у вас про допомогу. Я здогадуюся, якою буде реакція - на моє фізичне знищення. Я не сгущаю фарби. Охорони в мене немає. Я хочу попередити: у керівництва партії "Батьківщина" є додаткові матеріали, які поки недоцільно оприлюднювати, і які стосуються корупційних діянь інших людей, які пов'язані з найближчим оточенням Януковича в адміністрації президента. Я закликаю журналістів прореагувати належним чином, якщо зі мною щось станеться.
- Регіонали на ваші заяви про корупцію прореагували так, що ви маєте свою заяву подати в прокуратуру, а гроші повернути в дохід держави?
- Ми так і будемо чинити. Ми будемо діяти адекватно до того, як діятимуть наші опоненти. Цих матеріалів про злочини достатньо.
- Ви коли бачилися з рядовими членами групи "Реформи заради майбутнього", які у вас були розмови?
- Я навмисно уникав зустрічі з членами цієї групи. Єдине, позавчора мені довелося взяти участь у їхньому застіллі, де сиділи депутати Каплієнко, Камчатний... Я не вникав, що вони святкували. Це відбувалося в хоромах цієї групи на Садовій. Єдине, підняв чарку за незалежність і демократію в Україні. І залишив зустріч.
- Що об'єднує цих людей?
- Затюканість. Я бачив це в їх очах. Вони ізольовані. Вони не можуть спілкуватися зі своїм середовищем, де вони були до того, як зрадили партію "Батьківщина".
На моїх зустрічах з цими людьми лунала мрія, що вибори до Верховної Ради відбудуться не зараз, а в 2015 року. І я звернув би увагу, що зараз готується подання до Конституційного суду щодо правомірності проведення виборів за змішаною системою. Я вважаю, що це спроба або запустити повністю мажоритарні вибори, або перенести парламентські вибори на 2015 рік, бо треба вносити зміни до Конституції.
- Ви бачили це подання до КС? Ви ставили свій підпис?
- Ставив. Мій підпис був тринадцятий. І зараз я передав заяву про відкликання свого підпису.
- Це була ініціатива Рибакова - готувати таке подання?
- Ні, зі слів Рибакова, безпосередньо "Папа" дав йому задачу робити таке подання. Хто такий "Папа" - я не знаю. (Сміється)
- До вас хтось підходив із членів групи Рибакова після вашої викривальної заяви?
- Підходив депутат Геннадій Задирко. Він сказав, що уже мав намір виходити з цією групою, бо її дії не збігаються з його баченням і розумінням того, що треба боротися з діючим режимом. І ще він висловив обурення тим, в якому контексті пролунало його прізвище на записах. Я відповів: Це питання до керівника групи.
- Група Рибакова отримує інструкції з Банкової? Ви це відчували, бачили?
- Я стверджую, що так. В розмовах з Рибаковим неодноразово лунало, що він їздить у адміністрацію президента до пана Льовочкіна.
- Скільки годин записів у вас є?
- Десь три години цих розмов. А оприлюднили ми тільки 11 хвилин.
- Скільки взагалі у вас було розмов з Рибаковим?
- Вісім. Вони відбувалися і в Одесі, і в його машині, і в кабінеті на Садовій.
- У вас є розмови з кимсь окрім Рибакова?
- Ні, тільки з ним.
- Чого ви намагаєтеся домогтися? Зрозуміло, що імпічменту Януковичу не буде. Яка ваша формальна мета? Щоб була створена слідча комісія? Щоб не переписували закон про вибори?
- Я кажу щиро від серця, хоча через існування таких от тушок воно сприймається як патетика - я це роблю заради України! Ви звернули увагу, що це вже коробить вухо. Але я так думаю і так спілкуюся.
Опозиція сьогодні отримала чітку інформацію, яка вимагатиме прискіпливо підбирати кандидатів до окружних та дільничних комісій, прискіпливо підходити до своїх кандидатів на мажоритарних округах. Це не повинен бути чорт з табакерки, який зламається, побачивши долар.
- Ви згадували в своїй заяві Наталію Королевську. Ви вважаєте, що вона - це частина плану Банкової?
- Наталія Королевська добре усвідомлює, що зміна уряду нічого не дасть. Сьогодні необхідно змінювати команду Януковича як таку. У мене є питання до неї. Ця тема про зміну уряду проходить червоною лінією через Комітет опору диктатурі. Висування гасла, що ми змінимо уряд і все зміниться - це омана виборця. Треба усувати Януковича.
- Чому ви назвали зрежисованим з'їзд Української соціал-демократичної партії, де Королевська була обрана керівником?
- Я спираюся на враження, отримані від спілкування з паном Рибаковим. Мені здалося, з його боку було дуже лояльне ставлення до Королевської.
- З ваших розмов з Рибаковим, Яценюк - це опозиціонер чи продукт Банкової?
- Важко відповісти однозначно. Але з боку Рибакова лунала агресія на адресу Яценюка.
- Ви обговорювали з Рибаковим питання Юлії Тимошенко?
- Я набрався сміливості та сказав, що те, що робиться з Юлею - це неправильно. Відповідь Рибакова була: "Вона отримала те, що хотіла". Це була цинічна брутальна відповідь.


Высказывайте свои мнения, предположения, мысли.
Antonio81 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.02.2012, 12:33   #2
Солнце разгонит тучи
 Аватар для Виола
IP:
Сообщений: 10,157
"Спасибок": 12,010
Очки репутации: 0
Мнения: -7559
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Antonio81 Посмотреть сообщение
Уважаемые форумчане!
Грядут парламентские выборы 2012! Хотя в связи с поледними событиями эти выборы становятся под вопросом, ибо провластная верхушка всеми способами пытается перенести их на 2015 год, ну или по-крайней мере сделать полностью мажоритарную систему.
Плюс ко всему недавний скандал с участием депутата от Батькивщины Забзалюка и руководителя фракции "Реформы ради будущего" Рыбакова, касательно подкупа депутатов/тушек подливает масла в огонь:Высказывайте свои мнения, предположения, мысли.
Как было, так и будет. Нет оппозиции и не будет до осени...то, что есть -это комедия и не больше...
А по поводу Тимошенко, я сказала-бы так: Что заслужила, то и получила...
___________
Виола вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.02.2012, 12:36   #3
Почетный легион
 Аватар для Товарищъ
IP:
Сообщений: 15,543
"Спасибок": 17,504
Очки репутации: 40,040
Мнения: 6083
Доп. информация
По умолчанию

Против всех буду голосовать и пойду и проголосую!
Задолбали, нихера не делают, тупо о своих семьях беспокоятся а не о народе!

добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Как было, так и будет. Нет оппозиции и не будет до осени...то, что есть -это комедия и не больше...
А по поводу Тимошенко, я сказала-бы так: Что заслужила, то и получила...
Оффтоп:
___________
В РФ опять захотели гарантий невступления Украины в НАТО. На что Украина ответила:Мы их подпишем на обратной стороне Будапешского меморандума.
Товарищъ вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.02.2012, 12:50   #4
 Аватар для Alex LM
IP:
Сообщений: 6,172
"Спасибок": 9,908
Очки репутации: 413,645
Мнения: 3240
Доп. информация
По умолчанию

Оффтоп:
___________
Alex Life Mix – путешествия
Alex LM вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.02.2012, 13:17   #5
Солнце разгонит тучи
 Аватар для Виола
IP:
Сообщений: 10,157
"Спасибок": 12,010
Очки репутации: 0
Мнения: -7559
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Товарищъ Посмотреть сообщение
Против всех буду голосовать и пойду и проголосую!
Задолбали, нихера не делают, тупо о своих семьях беспокоятся а не о народе!

добавлено через 1 минуту

]не ожидал что Вы за коммунистов даже слов нет, им еще кто то верит оказывается ...
Ну уж получше, чем оппозиционеры...и почему-бы им не верить?! Сталинские коммунисты давно сошли с политарены...а чем сегодняшние не угодили?

Еще ни разу не использованный новый закон о выборах за два месяца своего существования уже подвергся десяткам атак. Комментаторы этой темы делятся на две категории: одни говорят, что закон надо изменить, другие - что его собирается изменить власть.

К первым относятся Парламентская ассамблея Совета Европы и спикер Верховной Рады Владимир Литвин. Чем не угодил закон ПАСЕ, принятый голосами и власти, и оппозиции, понять сложно. А вот с Литвином, наоборот, все предельно ясно: в список Партии Регионов он уже не попадает, его Народная партия прописанный в законе 5%-ный барьер на выборах не преодолеет; спикер, конечно, пойдет по мажоритарному округу, но хотелось бы иметь подстраховку.

Вторая категория комментаторов принадлежит к оппозиции. Тон задает Арсений Яценюк, у которого сразу несколько причин для этого: во-первых, закон принят с подачи его однопартийца Руслана Князевича (а значит, нужно говорить, что он плох для власти и что власть хочет его изменить), во-вторых, Яценюку действительно нравится этот закон (кроме того, что 50% мандатов отдают мажоритарщикам) - и высокий барьер, и запрет на блоки создают массу проблем для его конкурентов.

Правда, еще две недели назад советник президента Елена Лукаш сказала, что до выборов закон вряд ли кто-то тронет, но комментарии на эту тему продолжают появляться регулярно. И уже глава Комитета избирателей Украины Александр Черненко предупреждает: власть таки может изменить закон.

Основные моменты, по которым возможны изменения: отмена возможности выдвижения одного кандидата и в списке партии, и по мажоритарному округу, снижение проходного барьера для партий до 3-4% и разрешение избирательной комиссии снимать кандидатов до выборов. Что из этого правда?

«Наша позиция - не менять закон, потому что он был плодом компромисса с оппозицией. Правда, позиция ПАСЕ вынуждает как-то реагировать, но есть опасение, что пересмотром закона мы можем разрушить консенсус, - говорит первый зампредседателя фракции Партии Регионов Михаил Чечетов. - У ПАСЕ ведь семь пятниц на неделе: раньше они хотели лишь, чтобы мы приняли закон вместе с оппозицией, а теперь может получиться так, что договоренности с оппозицией будут нарушены, за закон проголосуют не 350, а 230 человек, и нас снова будут обвинять. Поэтому я думаю, что мнение ПАСЕ не нужно учитывать. Другое дело, что сейчас много говорят о неконституционности нормы двойного выдвижения, о чем Конституционный суд уже принимал решение. И если кто-то обратится в КС, то эту норму наверняка отменят». Источник в Администрации президента подтвердил: двойное выдвижение будет отменено, и, скорее всего, - через КС. Остальные нормы трогать не будут.

«Если изменят только норму о двойном выдвижении, это нормально, - потому что ненормально ее присутствие, - считает политолог Михаил Погребинский. - Правда, Яценюк обещает скандал при любых раскладах, но дело в том, что слова Яценюка прямо противоречат рекомендациям ПАСЕ. А значит, тут одно из двух: либо будет доволен Яценюк, либо ПАСЕ. Но в любом случае будут недовольные, и они поднимут шум».
___________
Виола вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.02.2012, 14:29   #6
Почетный легион
 Аватар для Antonio81
IP:
Сообщений: 5,175
"Спасибок": 5,078
Очки репутации: 17,180
Мнения: 3796
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Alex LM Посмотреть сообщение
Установив в опросе галочку "Сделать опрос открытым: позволяет видеть, кто и как голосовал.", уменьшаете количество голосующих, как минимум.
Оффтоп:


добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Ну уж получше, чем оппозиционеры...
Хм...и чем же коммунисты лучше оппозиционеров? Тем, что 70 лет при совке вешали лапшу на уши по поводу всемирного коммунизма/социализма?)

добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
почему-бы им не верить?!
Цитата:
70 лет при совке вешали лапшу на уши по поводу всемирного коммунизма/социализма
_____________

добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Сталинские коммунисты давно сошли с политарены...а чем сегодняшние не угодили?
Все элементарно - сегодняшние коммунисты только прикрываются красными тряпками с серпом и молотом, а нутро у них гнилое, продажное, ну и чтобы было понятно противникам империализма/капитализма/запада - капиталистическое) Думаешь придут они к власти и сразу "землю - крестьянам, фабрики - рабочим"?)
Antonio81 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.02.2012, 15:21   #7
a68
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 13,987
"Спасибок": 13,331
Очки репутации: 36,118
Мнения: 6496
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Товарищъ Посмотреть сообщение
Против всех буду голосовать и пойду и проголосую!
Не получится. "Против всех" в бюллетене не будет.

добавлено через 1 минуту
За объединенную партию Гриценко и Кличко. Если, конечно, они договорятся.

добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
а чем сегодняшние не угодили?
Более продажной и брехливой партии, чем партия Симоненко, в Украине нет.
a68 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.02.2012, 16:03   #8
 Аватар для Alex LM
IP:
Сообщений: 6,172
"Спасибок": 9,908
Очки репутации: 413,645
Мнения: 3240
Доп. информация
По умолчанию

Оффтоп:


Создана альтернативная тема - http://forumkiev.com/showthread.php?t=47343
___________
Alex Life Mix – путешествия
Alex LM вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.02.2012, 15:15   #9
Ленивый кошара
 Аватар для @qwerty@
IP:
Сообщений: 1,364
"Спасибок": 1,585
Очки репутации: 0
Мнения: 555
Доп. информация
По умолчанию

Я проголосовала "против всех"!!! Давно не стою иллюзий)))

добавлено через 36 секунд
Цитата:
Сообщение от a68 Посмотреть сообщение
Не получится. "Против всех" в бюллетене не будет
Как не будет? Я что-то пропустила?

добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
и почему-бы им не верить?! Сталинские коммунисты давно сошли с политарены...а чем сегодняшние не угодили?
Так они же продажные с ног до головы!!! Они всегда голосуют по указке Регионов? Да какие в ж.... комунисты, живут они сейчас явно не по заветам Ленина))))
___________
Кто хочет на сайте iherb.com получить скидку в 5$, используйте мой код EPA947
@qwerty@ вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.02.2012, 15:31   #10
Почетный легион
 Аватар для Товарищъ
IP:
Сообщений: 15,543
"Спасибок": 17,504
Очки репутации: 40,040
Мнения: 6083
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Ну уж получше, чем оппозиционеры...и почему-бы им не верить?! Сталинские коммунисты давно сошли с политарены...а чем сегодняшние не угодили?
ну как минимум самый главный их живет не по "коммунистическим законам" - хатынка у него дай Боже каждому! Да и врут они много, очень много!

добавлено через 6 минут
Цитата:
Сообщение от a68 Посмотреть сообщение
Не получится. "Против всех" в бюллетене не будет.
Слыхал что хотят сделать такое как в РФ, но мы же вроде в Европу стремимся, не должны позволить, ибо тогда точно тоталитаризм
Цитата:
Сообщение от a68 Посмотреть сообщение
Более продажной и брехливой партии, чем партия Симоненко, в Украине нет.
это точно, мне как удалось почитать их газету, которую на улице раздавали - так лучше бы я купил желтую прессу "совершенно секретно" да про инопланетян и снежного человека почитал бы
___________
В РФ опять захотели гарантий невступления Украины в НАТО. На что Украина ответила:Мы их подпишем на обратной стороне Будапешского меморандума.
Товарищъ вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.02.2012, 16:08   #11
a68
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 13,987
"Спасибок": 13,331
Очки репутации: 36,118
Мнения: 6496
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @[email protected] Посмотреть сообщение
Как не будет? Я что-то пропустила?
Пропустила. И не только ты, я смотрю.
http://dumskaya.net/news/vybory_-015950
http://podrobnosti.ua/interview/2012/02/08/819321.html
http://uainfo.censor.net.ua/news/941...2012-goda.html
a68 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.02.2012, 17:11   #12
Ленивый кошара
 Аватар для @qwerty@
IP:
Сообщений: 1,364
"Спасибок": 1,585
Очки репутации: 0
Мнения: 555
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от a68 Посмотреть сообщение
Пропустила. И не только ты, я смотрю.
Если такое будет, просто испорчу свой бюлетень..
___________
Кто хочет на сайте iherb.com получить скидку в 5$, используйте мой код EPA947
@qwerty@ вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.02.2012, 17:30   #13
rat
Почетный житель
 Аватар для rat
Сообщений: 767
"Спасибок": 607
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Шож БЮТ понабирало таких бойцов шо продаются как проститутки? только баблом перед мордой помахали и кинули свою мамку. Если она не могут 150 человек не продажных подобрать то как они страной управлять будут?
rat вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.02.2012, 17:32   #14
Солнце разгонит тучи
 Аватар для Виола
IP:
Сообщений: 10,157
"Спасибок": 12,010
Очки репутации: 0
Мнения: -7559
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Antonio81 Посмотреть сообщение
Все элементарно - сегодняшние коммунисты только прикрываются красными тряпками с серпом и молотом, а нутро у них гнилое, продажное, ну и чтобы было понятно противникам империализма/капитализма/запада - капиталистическое) Думаешь придут они к власти и сразу "землю - крестьянам, фабрики - рабочим"?)
Надо быть полным идиотом, чтобы так думать! Прикрываются они ЗНАМЕНАМИ, а где и кто у нас не продажный?! У каждого из них - своя цена.. вот хочу -и голосую!!!

добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от rat Посмотреть сообщение
Шож БЮТ понабирало таких бойцов шо продаются как проститутки? только баблом перед мордой помахали и кинули свою мамку. Если она не могут 150 человек не продажных подобрать то как они страной управлять будут?
А никак....потому что они НИКОГДА уже не попадут к управлению ----
___________
Виола вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.02.2012, 17:34   #15
rat
Почетный житель
 Аватар для rat
Сообщений: 767
"Спасибок": 607
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Симоненко вообще кобелирует полным ходом, жену бросил на старости лет...
rat вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Выборы 2012! - Впечатления/Новости/Проишествия mob15a Политика Украины 394 14.11.2012 16:03
Выборы 2012. Кто за кого проголосовал? a68 Политика Украины 66 13.11.2012 13:00
Киев - выборы 2012. Округ № 222. Соломенский район. Alex LM Политика Украины 0 15.10.2012 22:20
Киев - выборы 2012. Округ № 217. Оболонский район. Alex LM Политика Украины 0 15.10.2012 22:09


Часовой пояс GMT +3, время: 13:00.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2022