Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Политический форум > Политика Украины

Загальна мобілізація на захист української мови!

Результаты опроса: 5 червня
піду підтримувати мову 15 50.00%
пайду атстаівать язик 5 16.67%
сидітиму на городі, полотиму зілля (на роботі шаритимусь і мережі) 10 33.33%
Голосовавшие: 30. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 07.06.2012, 10:21   #346
Почетный легион
 Аватар для Antonio81
IP:
Сообщений: 5,175
"Спасибок": 5,078
Очки репутации: 17,180
Мнения: 3796
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
А чем проживание на востоке, так уж отличается от проживания в центре или Крыму?
Та отличается. Киев от Днепропетровска, Луганска, Львова, Ивано-Франковска....тоже самое и от Крыма. Или хош сказать, везде жизнь одинакова?!
Antonio81 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 07.06.2012, 10:41   #347
Почетный житель
 Аватар для Православний
Сообщений: 933
"Спасибок": 501
Очки репутации: 0
Мнения: -1891
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Не стоит унижать украинцев, которые говорят на мове, по вашему мнению не людской..(собачей, что-ли?)
На якій мові???? Мов у світі багато. Уточніть.
Православний вне форума  

Вверх
Старый 07.06.2012, 10:46   #348
Основа форума
 Аватар для Посредник
IP:
Сообщений: 3,867
"Спасибок": 6,357
Очки репутации: 0
Мнения: 2957
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от TERRORMACHINE Посмотреть сообщение
Откровенно говорю. Как человек, который в жизни общается исключительно на литературном украинском.

На изысканной мове? Похвально.
Посредник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 07.06.2012, 10:59   #349
Почетный легион
 Аватар для liko
IP: LG
Сообщений: 7,429
"Спасибок": 12,316
Очки репутации: 0
Мнения: 3909
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
О такой газете я узнала от вас, тех, кто рышет по просторам инета в поисках компромата на восток и власть....
Зачем рыскать? Открываешь почтовый ящик и берешь...
Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
В Луганске ее и в глаза никто не видел...информация моя взята из вики.
А что местные газеты рекламируются в Вики...
Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Если я ее не читала и не видела вообще, как я могу верить в мифы? Я в них еще с детства не верю...
Это хорошо что не верите в мифы, а вот население верило в эти газеты и даже очень...сейчас правда поумнели не хотят вестись на закон о языках, но ничего перед самыми выборами ПР такой жути на них нагонит...и россия подмогнет, прошлый раз перед выборми РФ крутили по ТВ "оранжевые дети третьего рейха", кстати он на торрентах есть. У нас как минимум по ТВ российских каналов 3-4.
liko вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 07.06.2012, 13:43   #350
Почетный житель
 Аватар для Православний
Сообщений: 933
"Спасибок": 501
Очки репутации: 0
Мнения: -1891
Доп. информация
По умолчанию

От навіть Донецьк проти руссоязика:

Анастасія Богуславська та Тарас Закусило в статті "Захлинулися мовою. Облизнулися язиком" в газеті "Україна молода" пишуть, що країною прокотилася хвиля акцій протесту проти законопроекту 9073. Найбільше в народних імпровізах "дісталося" Колесніченку та Ківалову. У Донецьку їх (тобто перебраних у їхні маски людей) закидали старими черевиками, а в Кіровограді - опудала депутатів втопили у фонтані. Схожу акцію провели молодіжні патріотичні організації і у Львові: ляльки з написом "Ворог українського народу" закидали зношеними кедами. Загалом всеукраїнська акція "Депутату–розкольнику - старі кеди" пройшла майже в усіх обласних центрах.
У Полтаві відбулися дві акції протесту. Спершу небайдужі полтавці, переважно старшого віку, без плакатів, прийшли до пам’ятника Шевченку. Один із фундаторів перших рухівських осередків міста Олександр Келим згадав, що його бабуся називала подібних діячів з українськими прізвищами, які готові продати материнську мову, "вибл...дками". Присутні погодились із тим, що перекласти це слово російською важкувато, й висловили сподівання: ті, про кого йдеться, зрозуміють його й без перекладу на "регіональну" мову. А згодом біля облдержадміністрації зібралися активісти ВО "Свобода" під гаслами: "Займіться ділом, а не язиком", "Геть московських холуїв!"... Оратори наголошували: сьогодні вони прийшли під стіни місцевого "білого дому" з плакатами і "речівками", а завтра, якщо наступ на українську мову триватиме, вирушать на Київ.
Так само міркує і частина львівських радикалів. Це доводить: "мовний" законопроект справді розколює країну і збурює суспільство. "Цій владі, яка не має моральних цінностей, можна протистояти лише одним способом - силовим, - сказав отаман козацької організації "ЛугаКий" Ігор Юрків. - Протести, мітинги, крики нічого не вирішать. Ті бандити розуміють тільки силу".
Микола Жулинський, академік НАН України, академік-секретар Відділення літератури, мови, мистецтвознавства НАН України, директор Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України, у коментарі газеті "Известия в Украине" в статті Людмили Полях "Мова про мову" поділився своєю думкою про ситуацію, яка склалася навколо питання про законопроект про мови.
"Кому потрібен нинішній конфлікт навколо мовного питання? Хто від нього виграє? Влада від цього щось виграла? Зараз багато хто говорить, що 50% українців розмовляють російською мовою. Добре, це їхнє право. Але навіщо ж порушувати закон? Згадайте, скільки раз обласні і навіть міські ради приймали незаконні рішення про надання статусу регіональної російській мові. Хіба про це не знали народні депутати? Звичайно вони все знали, але мовчали. Я думаю що більш толерантного ставлення до мовного питання, ніж в Україні, в світі немає", - каже Микола Жулинський.
"Яка різниця, скільки мов у країні? Мова йде про те, що за Конституцією українська мова - державна, - продовжує Жулинський. - Добре, ви все апелюєте до Росії, і для вас ця країна авторитет. Але в Башкортостані і Татарстані є дві державні мови: російська і відповідно башкирська і татарська. При цьому навіть випускні та вступні іспити всі обов'язково складають російською, а не мовою національної меншини. Та тому що Росія думає про консолідацію свого багатонаціональної держави, тому стверджує російську мову як державну. Почитайте їхні закон про російську мову. І порівняйте, чи є у нас щось подібне? Нічого подібного у нас нема".
Православний вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 07.06.2012, 19:35   #351
майстер легіону
 Аватар для st.gans
IP:
Сообщений: 6,432
"Спасибок": 11,123
Очки репутации: 28,289
Мнения: 4412
Доп. информация
По умолчанию

http://tsn.ua/politika/regionali-kin...0-tis-grn.html
___________
Київска ХУНТА.
st.gans вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 07.06.2012, 19:48   #352
Почетный легион
 Аватар для Тоник
IP:
Сообщений: 5,655
"Спасибок": 10,859
Очки репутации: 0
Мнения: 6421
Доп. информация
По умолчанию

Що є ознаками будь-якої нації? Це – спільні територія проживання, історія, культура та безперечно – мова. Ми, українці, маємо свою рідну землю, у нас хоч і нелегка, але багатовікова історія, у нас є самобутня та багатогранна культура. І головне – у нас є наша українська мова. Заберемо хоч одну з цих «цеглин», на яких побудовано фундамент української нації – і будемо мати незворотні наслідки! Історія, на жаль, знає багато таких прикладів.

Кому потрібен мовний конфлікт?

Коли в української нації, завуальовано під начебто захист мов національних меншин, хочуть забрати власну мову, я впевнений, що це означає лише одне: ми продовжуємо потерпати від мовно-культурної експансії, яка має зовнішні потужні джерела підтримки. Причому, відбувається це з використанням українських політиків-запроданців, в головах яких навіть не виникає жодної нової ідеї на користь вітчизняної економіки чи соціальної політики держави. Але вони впевнені, що зможуть собі набрати легкі електоральні бали за рахунок відверто «затертої карти», якою є мовне питання.


За роки незалежності нашої держави кількість законопроектів про мову в Україні перевищила їх кількість у будь-якій іншій сфері законодавчого регулювання, але жоден з них прийнятий не був. Причому, фактична більшість з них спрямована на надання російській мові статусу другої державної і часто ініціюється напередодні виборів. Не винятком стали і парламентські вибори, що наближаються, бо під них мовна проблема знову штучно розкручується. І цьому є кілька давно знаних причин: мобілізація електорату у Східній Україні, намагання заробити бали на свою користь в перемовинах з Росією, цілеспрямована діяльність певної групи народних депутатів, які демонстративно та наполегливо відпрацьовують антиукраїнський сценарій.

Черговий законодавчий опус як метод знищення української мови

Якщо звернутися до прийнятого у першому читанні проекту закону «Про засади державної мовної політики» Колесніченко–Ківалова, який перетворив Парламент на «зону бойових дій» і розколює суспільство навпіл, то він обурив особливо жорстким перекручуванням фактів на користь начебто захисту мов національні меншин. Також звертає на себе увагу масована інформаційна атака у певних вітчизняних ЗМІ (!) на користь захисту цієї антиукраїнської законодавчої ініціативи. Фактично йдеться про встановлення для російської мови спеціального статусу, який надає їй всі привілеї на рівні з державною мовою.
Обґрунтую цю позицію.

На думку авторів цього проекту закону, якщо в певному регіоні мешкає 10% представників національних меншин, то в ньому запроваджується друга регіональна мова. Але в жодному регіоні України немає іншої національної меншини, крім росіян, чисельність яких перевищувала б 10%. Це вже доводить тезу про «проросійську» орієнтованість цього законодавчого «опусу». Відповідаючи на чисельні питання експертів і журналістів, звідки були взяті ці 10%, захисники проекту закону традиційно прикриваються Європейською Хартією регіональних мов або мов меншин. Це не більше, ніж маніпуляція суспільною думкою, адже Європейська Хартія не пов‘язує визнання мови регіональною з певним відсотком представників національних меншин у загальному складі населення відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Проект закону також передбачає право органів місцевого самоврядування на прийняття спеціальних рішень про визначення територій використання регіональних мов. Знову ж таки кажуть, що так встановлено у вищезгаданій Європейській Хартії. Але й це брехня. Міжнародний акт лише звертає увагу: у разі, якщо мова нацменшини перебуває під загрозою зникнення, то мають запроваджуватися охоронні заходи з боку влади. Чи знаходиться російська мова, особливо в Україні, під загрозою вимирання?!

У промовах представників влади щодо цього мовного законопроекту ми можемо почути стандартний штамп про те, що він наблизить Україну до європейських стандартів. І це знову, м’яко кажучи, недолугий пропагандистський штамп. У переважній більшості розвинутих європейських держав визнається єдиною офіційною (державною) мова тієї нації, яка історично сформувалась та існує на території певної держави, становить більшість її населення і дала назву цій державі. Це такі країни, як Великобританія, Італія, Німеччина, Португалія, Франція, а також всі держави центральної і східної Європи, за винятком Білорусії, прибалтійські і скандинавські країни. Мовні ситуації в тих європейських державах, в яких запроваджено кілька офіційних мов, не є тотожними мовній ситуації в Україні і докорінним чином відрізняються від неї. Це ті держави, в яких історично сформовано чіткі етнічні кордони між етнічними групами. Наприклад, йдеться про Швейцарію чи Бельгію, до прикладів яких так полюбляють звертатися прибічники запровадження офіційної двомовності в Україні.

Яка мова під загрозою?

Галас про утиск російської мови в Україні просто не піддається жодній критиці. Російська, як і мови інших національних меншин, має всі можливості для розвитку і вжитку у повсякденному спілкуванні. Причому, законодавство надає для цього всі підстави. По-перше, в статті 10 Конституції України держава гарантує вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України. В Україні діє законодавча норма, відповідно до якої в роботі державних органів, установ і підприємств та органів місцевого самоврядування, розташованих у місцях проживання більшості громадян інших національностей, можуть поряд з державною українською мовою використовуватись інші національні мови. Це відкриває великі юридичні і практичні можливості для застосування мов національних меншин, включаючи і російську.

Коли писав цей матеріал, переглянув багато статистики, а вона, як відомо – річ вперта. Саме цифри демонструють дуже тривожну ситуацію: з такими тенденціями і активною антидержавною діяльністю певних «народних обранців» незабаром потрібно буде рятувати українську мову! ДО речі так вважає і більшість українських громадян. За даними моніторингу Інституту соціальної та політичної психології АПН України - 44,7% опитаних громадян вважають, що саме українська мова потребує державного захисту, тоді як щодо російської мови, аналогічної думки дотримуються майже вдвічі менше громадян – 25,3%.

В Україні українською мовою видається книг (сумарний наклад) 56%, але продається лише 13%. Газет і журналів українською друкується відповідно – 30% та 10%. Якщо проаналізувати ситуацію в тому ж Криму, за даними останнього перепису майже 11% кримчан вважають українську мову рідною, однак лише 2% людей мають можливість вчитися українською мовою, причому, переважно в українських школах.

За даними Інституту соціології НАН України серед людей середнього віку частка україномовних зросла із 36% до 39%, а російськомовних – із 29% до 37%, серед молоді – з 33% до 36% та з 34% до 39% відповідно. Відмічається, що серед молоді віком до 30 років частка виключно російськомовних є не лише вищою за повністю україномовних, але й швидше зростає.

Очищення влади

Хочеться дуже вірити, що здоровий глузд чи хоча б елементарне відчуття самозбереження не дасть провладним народним депутатам прийняти цей чи інший подібний мовний закон, який фактично зробить російську мову другою державною. Перш за все, Росія це не оцінить і на поступки в газових питаннях не піде. Якщо щось і цікавить нашого сусіда, то це економіка. Саме економіка визначає і справляє справжній вплив однієї держави на іншу. Якщо інтервенція на українську мову вдасться, то це буде не лише чергова, але й найбільша перемога над українською державністю за останні двадцять років. Великий крок до того, щоб перетворити Україну на губернію, президента на губернатора, а народних депутатів викинути «за ненадобностью». Варто вже зрозуміти народним обранцям, затятим захисникам всього російського: атака на українську мову в будь-якому вигляді – це атака на незалежність держави, а відповідно і на їх владні повноваження, які вони хочуть мати в Україні.

По-друге, це не оцінить і електорат в східних областях. І показові мітинги на захист російської мови ситуацію не поліпшать. Коли «поліпшення життя вже сьогодні» люди так і не відчули, то гуманітарні питання для пересічного громадянина кардинально не змінять його незадоволення правлячою партією. Скоріш за все, це більш згуртує електорат на заході, якому вже давно «сидять в печінках» «болдирєви» зі своїми міркуваннями про поділ України, або «колесніченки» з їх вічним плачем про тяжку долю російської мови на теренах України.

Отже, і «колеснічинкам-болдирєвим» і разом з ними опозиційним депутатам, які, напевно, радіють, що їм випала легка можливість попіаритися перед виборами на мовному питанні за рахунок чергової законодавчої «дурості» від регіоналів, слід навчитися хоч трохи звертати увагу на український народ, який вже понад 10 років демонструє приклад мудрої та неконфліктної мовної моделі поведінки. На сході спокійно дивляться фільми і телепрограми з українським перекладом, в центрі чи на заході – без проблем з поваги до співрозмовника можуть перейти на російську в ході спілкування, чи прочитати російськомовну книгу і журнал. Ми можемо інколи жартувати один над одним, але це не є формою якогось конфлікту. Український громадянин – це людина, яка володіє щонайменше двома мовами, і проявляє більше толерантності, поміркованості і мовної адекватності, аніж деякі його «представники» у Парламенті, яким нарешті треба зайнятися економікою і питаннями соціального добробуту населення,а не намагатися «по старинці» завойовувати популярність за рахунок штучного створення мовних конфліктів. Депутати спочатку на рівному місці провокують мовний конфлікт, самі ж б’ються у сесійній залі, потім, як герої, хизуються синцями. Але всі вони начебто не розуміють, що це їх тільки ганьбить як перед україномовними, так і російськомовними громадянами України, які обирали їх зовсім не для цього. В умовах суттєвого погіршення якості життя, загального розчарування громадян владою і порожніми обіцянками політиків, схема маніпулювання суспільством з використанням мовного питання вже не спрацює.

З іншого боку, навіть якщо проросійські засланці в Парламенті не зрозуміють свою помилкову тактику – це добре, бо тоді є всі шанси, що Верховна Рада хоча б частково очиститься від запроданців вже на найближчих виборах. Наразі штучно розпалюваний мовний конфлікт лише створює небезпечну передумову для виникнення лінії розколу держави. Але, як українець, щиро сподіваюсь, що нам всім, і в першу чергу політикам, вистачить мудрості «не гратися з вогнем», не дати мовному питанню стати справжнім конфліктом, який поставить під загрозу цілісність та незалежність нашої держави.
___________
Ніщо не зупинить ідеї, час якої настав!
Слава нації – смерть ворогам!
В Чорне море кров тече , то наша Січ на москаля йде
Тоник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Вверх
Старый 07.06.2012, 20:50   #353
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,136
"Спасибок": 1,599
Очки репутации: 0
Мнения: 4672
Доп. информация
По умолчанию ДЕЩО ПРО МОВУ

В нашому невіглаському суспільству часто (особливо перед виборами) піднімається так зване «мовне питання». Про нього наговорено стільки аналітичної полови, що не можу втриматися, щоб не продовжити його розгляд. Звертаю увагу на те, що його піднімають з нацменів лиш москалі та виховані ними яничари. Вірменин, грек чи українського походження грузин спокійно відносяться до спроби лінивих українців реанімувати свою мову. При цьому вони не заявляють про перешкоду держави Україна користуватися і розвивати свою національну. Просто москалі перейняли цю тактику волання у євреїв, які подібно галасували про «геноцид». Як і євреї «обходили» подібне нищення німцями циган та інших народів, не сурмили через контрольовані ними в світі ЗМІ про нищення українців голодомором, так і москалі воліють не згадувати століття силового витіснення української мови російською. Як євреї вперто не хочуть згадувати свою терористичну діяльність 40 і 50-х років під час створення своєї нинішньої держави, але злісно критикують арабів за подібне, так і мацкаль «бореться» з тероризмом, будучи чи не найбільшим подібним в світі. Ці два народи («великий» і «богообраний») уникають дискусії про свою поведінку серед світової спільноти і чому від них так стороняться інші «просто» народи. Вони навіть постановку цього питання пробують не допустити, видаючи його за «страшний націоналізм». А все тому, що при достатньому аналізі можна виявити причину появи цього націоналізму, який є просто захисною реакцією на агресивний шовінізм «великих» і «богообраних». Різниця в шовінізмі цих двох суб’єктів світової спільноти лиш в тому, що в євреїв він досить прихований в їхніх талмудах і діях, а в москалів - по монгольськи відвертий і грубий. А для одурілих в імперії українців я хочу сказати наступне. Наш невіглас розмірковує своїм «курячим» мозком приблизно так: «мова мені ковбаси не додає». Ось тому цей зациклений на ковбасі “ідіот” і половини вживаних ним слів не розуміє. Якщо він не зрозумів своє становище загарбника в Афганістані, по мавп’ячому називаючи себе “інтернаціоналістом”, чи називає дачею (оаза для відпочинку) місце постійної трудової повинності, то чи зрозуміє чому француз розмовляє французькою, а швед – шведською і якою мовою годиться користуватися українцю. По причині “куриності” згадуваних вже органів він і гривню продовжує називати рубльом, прирівнюючи себе до того невігласа, який і третю свою жінку називає ім’ям першої, тому що так «привик». Йому незрозуміло як згадувану вже англійську продавщицю квітів за рахунок досконалого вивчення мови вивели в «леді». По причині незнання справжньої ціни мови наш земляк тому й бідніший фінансово та духовно за англійця, який не тільки свою мову береже і поважає, а охороняє навіть і такий начебто «нековбасотворючий» символ як королівську родину. А ось мозковий центр Кремля приходить по зрівнянню з нашим невігласом до іншого висновку, тому він і бореться за збереження впливу своєї на наших теренах. Через оце «збереження» Москва продовжує тримати контроль над нашою «ковбасою». Як США опутали весь світ своїм доларом, тримаючи над ним певний контроль, так і Москва через «общепонятный» старається тримати так звану зону свого впливу. Тому ми в однаковій мірі рубаємо гілку, на якій сидимо, коли невігласьки зраджуємо своїй і валюті і мові, міняючи їх на іноземні. Але, якщо панічну зраду гривні ми відчуємо наслідками фінансової інфляції, то чи дійде до нашого невігласа дія культурної інфляції. Але це буде зрозумілим небогатьом моїм землякам в силу вказаної «куриності» у всіх інших. Тому останнім я пораджу хоча б записати зразок вимови їх суржика на диктофон і уважно послухати. Ота мягка вимова «л» черкащанина чи полтавчанина зовсім не стикується з жорсткою російською мовою. Це був як приклад, а узагальнено можна сказати так – наш український мовний двигун призначений для роботи на іншому бензині ніж «нечорноземний», тому наша вимова російської є часто неприродна і відштовхуюча в частині звукової естетики. Мовна пастка не така вже й проста і по іншим причинам. Колись її відчули австрійці, коли спочатку з квітами зустрічали єдиномовні гітлерівські війська, а потім, в часи окупації їх території «легендарной и непобедимой», гірко про це шкодували. По шляху австрійців ідуть тепер не раз хвалені мною попередньо білоруси. Тактично вони зараз попереду українців, але стратегічно вони все більше залазять в досить неприємну ситуацію. Мову свою вони майже повністю здали, дармовий газ теж буває як той сир в мишоловці. Чому ж Росія так щедра для них? Відповідь дуже проста – головний стратегічний супротивник в москалів поки що (лиш далі проявиться подібний їм амбітний Китай) на заході. Проблема протистояння невідбувшогося «3-го Риму» і Європи не вичерпалася. Отже можлива чергова бійка, в очікуванні якої Кремлю потрібен зм’ягчаючий буфер, в ролі якого були під час 2-ї світової війни Україна і Білорусь. Якби не останні, Росія понесла б набагато більше збитків. Тому Білорусь (ментально зовсім не агресивний народ і що вони знаходять спільного з росіянами одному Богу відомо) може черговий раз мати повід тужити по спаленим селам, зруйнованим містам і знищеному населенню. Так що «мовна проблема» не така вже й проста. А відносно потреби реанімації нашої «солов’їної», то я би пояснив вживаючим іноземний сурогат так – як би не було гарним зовні і достатньо розрекламованим польсько-голландське яблуко, але для мене є добрішим своє рябеньке, навіть з червоточиною. І незалежно оцінити ситуацію в «мовному питанні» я довірив би німцю В.Далю, в силу його освіченості та шляхетності, а волання від пройдисвітів типу Азарова я сприймаю як крик того злодія, який теж кричав «Держи вора”. Просто ці Азарови хочуть, щоб чергові талановиті Гоголі навіть через зневагу до нього прославляли “великий и могучий на мат русский язик”.
Наостанок хочу нагадати проштовхувачам «языка» в Україні, які пробують це робити з допомогою Європейської мовної хартії, що базою цієї хартії є наступне – БЕЗ ШКОДИ ДЕРЖАВНІЙ МОВІ.
роман степанович вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 07.06.2012, 21:29   #354
Почетный легион
 Аватар для Gidra2009
IP:
Сообщений: 22,041
"Спасибок": 30,760
Очки репутации: 0
Мнения: 14212
Доп. информация
По умолчанию

http://www.pravda.com.ua/news/2012/06/7/6966168

___________
Осталось всего ничего- дожить до Счастья.....
Gidra2009 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 08.06.2012, 00:43   #355
Почетный легион
 Аватар для konotop
IP:
Сообщений: 5,621
"Спасибок": 5,091
Очки репутации: 48,816
Мнения: 5790
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
А чем проживание на востоке, так уж отличается от проживания в центре или Крыму?
На востоке жить намного лучше, потому, что все остальные говорят спасибо жителям Донбаса за президента.
___________
Гоголь - Максимовичу
СПб. июля 2 <1833>.
Бросьте в самом деле кацапию, да поезжайте в гетьманщину
konotop вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 08.06.2012, 06:55   #356
Почетный легион
 Аватар для Gidra2009
IP:
Сообщений: 22,041
"Спасибок": 30,760
Очки репутации: 0
Мнения: 14212
Доп. информация
По умолчанию

Оффтоп:
___________
Осталось всего ничего- дожить до Счастья.....
Gidra2009 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 08.06.2012, 09:06   #357
a68
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 13,987
"Спасибок": 13,331
Очки репутации: 36,118
Мнения: 6496
Доп. информация
По умолчанию "Языковой" проект Колесниченко отработан на Лубянке. Это инструмент путинизации, - нардеп от ПР

Языковой законопроект N9073 "Об основах государственной языковой политике" - однозначно отработан в Кремле и является инструментом окончательного путинизации Украины и овладения украинским информационным пространством.

Об этом в четверг, 7 июня, в эфире 5 канала заявил член парламентской фракции Партии регионов Сергей Головатый*, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Лигу.

"Я не буду обращать внимание на то, ничем не прикрытую ложь, которая идет из уст Колесниченко*, других проводников путинской идеологии в Украине, потому что это техника, инструментарий и мелочи. Главное, что этот законопроект авторства Колесниченко, который отработан на Лубянке и в Кремле - это однозначно инструмент окончательной путинизации Украины. Путинизации во всех ее проявлениях, где составляющими являются "Русский мир" Кирилла, составляющими являются завладение информационным пространством", - сказал депутат.

Регионал подчеркнул, что государственный статус украинского языка, который защищен Конституцией, - это вопрос жизни украинской нации, украинского этноса, украинского государства и ее европейской перспективы. "Единственное, что осталось защищенным на уровне украинской Конституции - это государственный статус украинского языка, поскольку государственный ее статус это вопрос жизни украинской нации, украинского этноса, украинского государства и ее европейской перспективы", - отметил Головатый.
http://censor.net.ua/news/208357/yaz...i_nardep_ot_pr
Обратите вниманте, что Головатый член фракции ПР!
a68 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Вверх
Старый 08.06.2012, 09:40   #358
Почетный легион
 Аватар для liko
IP: LG
Сообщений: 7,429
"Спасибок": 12,316
Очки репутации: 0
Мнения: 3909
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от a68 Посмотреть сообщение
"Языковой" проект Колесниченко отработан на Лубянке. Это инструмент путинизации, - нардеп от ПР
А это и так понятно посмотрите как оживились Путинские глашатаи на Нашем форуме и подозреваю что на других форумах тоже самое.
liko вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 08.06.2012, 10:01   #359
ну Вы абсолютно правы!
 Аватар для тов. Сталин
IP:
Сообщений: 9,678
"Спасибок": 28,993
Очки репутации: 10,373
Мнения: 3370
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от a68 Посмотреть сообщение
Языковой законопроект N9073 "Об основах государственной языковой политике" - однозначно отработан в Кремле и является инструментом окончательного путинизации Украины и овладения украинским информационным пространством.
ну вот наконец-то свидомые разоблачили главного виновника торжества - а то развели, понимаешь, бодалово на сто страниц про геноцидов донецких
тов. Сталин вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 6 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 08.06.2012, 10:14   #360
Почетный легион
 Аватар для liko
IP: LG
Сообщений: 7,429
"Спасибок": 12,316
Очки репутации: 0
Мнения: 3909
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от АБВГДЕйкин Посмотреть сообщение
ну вот наконец-то свидомые разоблачили главного виновника торжества - а то развели, понимаешь, бодалово на сто страниц про геноцидов донецких
...Там шпиенки с крепким телом, -
Ты их в дверь - они в окно!...
В.Высоцкий.
liko вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх

Закрытая тема

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
З Днем Української Армії! Igor_qwe Политика Украины 13 06.12.2015 23:05
Походження української мови Alex LM Наука и техника 29 18.09.2015 19:37
Одеським даїшникам роздали підручники з української мови Kiss Me Основной 0 21.02.2011 20:37
Курси української мови Alex LM Языковые курсы - иностранные языки 4 15.12.2010 19:01
9 листопада - День української писемності та мови justvis Основной 55 17.11.2010 00:16


Часовой пояс GMT +3, время: 10:32.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2022