Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Политический форум > Политика Украины

Результаты правления Януковича

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 07.10.2012, 13:05   #766
Основа форума
 Аватар для Certon
IP:
Сообщений: 2,393
"Спасибок": 1,945
Очки репутации: 13,141
Мнения: 2165
Доп. информация
По умолчанию

Справжні результати діяльності кримінального президента-авторитета можна буде спостерігати піздніше і на жаль не всі зуміють розібратися правильно.
Certon вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 07.10.2012, 19:44   #767
Почетный легион
 Аватар для liko
IP: LG
Сообщений: 7,429
"Спасибок": 12,316
Очки репутации: 0
Мнения: 3399
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Ievgen Посмотреть сообщение
То мабуть виховання таке, дорослий "хазяйственік" добре навчив свого сина "хазяйнічать".
Янукович устроил отелям сына налоговые каникулы
С 1 августа 2012 года в 1 января 2021 освобождены от уплаты налога на прибыль гостиницы (3-5 *), чьи доходы от продажи гостиничных услуг составляют не менее половины.
Президент Виктор Янукович подписал закон № 5180-VI “О внесении изменений в раздел XX Налогового кодекса Украины относительно особенностей взимания налога на прибыль субъектов хозяйственной деятельности, полученного от предоставления гостиничных услуг”, сообщает “Дело”.
Оффтоп:

Так можно хозяйничать...
liko вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 07.10.2012, 19:49   #768
Неописуемо прекрасный
 Аватар для ПроСТОЙ
IP:
Сообщений: 2,336
"Спасибок": 2,367
Очки репутации: 0
Мнения: -43
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Certon Посмотреть сообщение
Справжні результати діяльності кримінального президента-авторитета можна буде спостерігати піздніше і на жаль не всі зуміють розібратися правильно.
Знаете, это уже становится дурной традицией хаять тех на смену кому приходят. Вы не находите? Регионы Юлю хаяли, придут другие будут хаять Регионы.... а вопрос для чего? чтоб скрыть то что рвались, победили и типа --- оно надо? Так это уже было. Вы такими постами готовите почву оправданий кому-то? Просто интересно.
___________
Быть неизвестным людям или не понимаемым ими и не печалиться об этом - есть свойство истинно добродетельного человека. Китайская мудрость.
ПроСТОЙ вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 07.10.2012, 19:50   #769
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,937
"Спасибок": 7,187
Очки репутации: 0
Мнения: 5145
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от starec Посмотреть сообщение
С 1 августа 2012 года в 1 января 2021 освобождены от уплаты налога на прибыль гостиницы (3-5 *), чьи доходы от продажи гостиничных услуг составляют не менее половины.
Зараз віола почне розповідати, що це на благо держави.
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Вверх
Старый 07.10.2012, 20:40   #770
Житель
 Аватар для Ievgen
IP:
Сообщений: 379
"Спасибок": 793
Очки репутации: 0
Мнения: 3364
Доп. информация
По умолчанию

А як вам ось такий, повністю "брехливий", "пропачєний" лист.

Цитата:
Генеральний директор концерну "Українська електроніка", миколаївець Олександр Перегончук надіслав відкритого листа Януковичу. :

"Пане Президент, звертається до Вас звичайний громадянин України, що не користується жодною пільгою, або імунітетом перед іншими співвітчизниками. Приводом же для цього відкритого листа з’явилися події, що супроводжували Ваш візит у Миколаїв з нагоди святкування 75 річчя Миколаївської області.

Відверто скажу, що ніколи не був і не міг бути Вашим прихильником щодо обрання на пост Президента України, внаслідок діаметральних протиріч наших принципів життя. Ми з Вами одного покоління але, коли я працював у пустелі Кара-Кум будуючи трансляційну мережу та на Уралі віддавав свій громадянський борг захисника Держави, розпочавши рядовим та вибувши до запасу офіцером, Ви відбували свій черговий строк покарання за скоєні злочини проти своїх співвітчизників. Думаю, що і в дев’яності роки ми теж не були по один бік «барикад».

Ми маємо зовсім різні ідеології і моральні цінності, але Ви обрані народом України у законний спосіб і тому я звертаюся до Вас – пане Президент.

Пане Президент, можливо під час проїзду Миколаєвом Ви не звернули уваги на цілком пусту проїжджу частину вулиць по котрим рухався Ваш кортеж, та по кілька десятків автомашин, що юрбилися на кожній з прилеглих вулиць і котрих не випускала на головну дорогу міліція, якої вистачило на кожне перехрестя по декілька осіб? Можливо броньоване скло лімузину завадило Вам помітили масові потоки людей, багато з них з дітьми, що йшли по тротуарах пішки, тому що рух ВСЬОГО міського транспорту, на головних вулицях міста, було зупинено приблизно з 12 до 17 годин? Можливо Ви не помітили, що саме під час цього дійства полив дощ, заставши людей похилого віку, батьків з дитячими візочками зненацька, посеред дороги? Можливо Вам було б цікаво почути висловлювання на Вашу адресу бабусі – ветерана Великої Вітчизняної війни, котра дошкутильгала з палицею до зупинки тролейбуса, але так і не змогла дістатися у поліклініку на свої планові лікувальні процедури… Київське шосе і центр міста під час Вашого візиту викликали стійку асоціацію зі станом комендантської години, введеної окупаційною владою. Можливо Вам буде цікаво дізнатися, що внаслідок обурення людей, вщент було рознесено агітаційний намет Партії регіонів у одному з мікрорайонів міста.

Все це я спостерігав власними очами, коли теж йшов пішки чотири кілометри, і під час змушеної прогулянки у мене сформувалося декілька питань, відповіді, на які сподіваюся отримати особисто я та ще й декілька тисяч городян міста.

Чому, під час Ваших візитів, проводяться такі безпрецедентні заходи безпеки, яких не було навіть під час приїздів першого секретаря СРСР? Чи Ви так боїтесь народу, що Вас обрав на вищу посаду Держави? Чи не вважаєте Ви що для гаранта Конституції неприпустимо так поводитися з людьми, попираючи норми одразу декількох статей розділу ІІ і окремо статті 33 Конституції України, що гарантує свободу переміщення громадян України? Хто відповідатиме за машини «швидкої допомоги», які не змогли прибути до хворих, за зірвані зустрічі, нервові стреси похилих людей, здоров’я маленьких діток, які потрапили під дощ внаслідок вимушеної прогулянки? Чи поважаєте Ви тих людей, котрі найняли Вас охороняти їх Конституційні права і кожного дня працюють на утримання особисто Вас та всього величезного апарата Президента України, який забезпечує Вам комфортне життя? А якщо ні, то чи розумієте Ви, що будь-яка ємність має межу утримання тиску і чим більше підніметься тиск, тим більшій вибух очікує необачливого оператора?

Пане Президент. При Вас статки олігархів почали зростати небаченими темпами і в той же час знищені тисячі робочих місць підприємців. Країна все більше скочується до остаточного шматування та розподілу всіх стратегічних об’єктів державної власності між кількома наближеними до Вас «родинами», чого в таких масштабах ніколи не відбувалося.

При Вас з’явилися незрозумілі карні справи, котрі ані у народу України, ані у цивілізованого світу за кордоном не викликають жодної довіри. Це веде до ізоляції України з боку Євросоюзу та США, посилення ролі Росії у всіх сферах і галузях України і прямо загрожує її суверенітету.

Ви затвердили закон, дія котрого спрямована на поступове розмивання ролі української мови та заміни її переважно російською, що знову розхитало ледь стабілізовану ситуацію у суспільстві. І тому у мене та у мільйонів моїх співвітчизників виникає питання – чи то дії українського Президента?

Пане Президент, за роки Вашого керування країною у Вас не прибавилося симпатій серед тих, хто не голосував за Вас і значно убавилося серед Ваших прихильників, у минулому. На сьогодні, більша частина громадян України Вас не люблять і не поважають. Ваша влада тримається на безперервному посиленні репресивного режиму проти громадян України. У той час, коли кожного дня вмирають без належної медичної допомоги наші діти - закуповується додаткова поліцейська спецтехніка. За роки Вашого володарювання Україна втрачає міжнародний авторитет, а її народ перетворюється на кріпаків у олігархічних кланів. Терпіння українців довге, але не безмежне, тому пане Президент було б краще не доводити їх до того стану, коли вже не допоможуть ні паркани ні водомети, а в інтересах суспільства - піти у відставку добровільно.

Наприкінці хочу засвідчити, що я у цілком здоровому розумі, що може засвідчити багато співробітників та керівників підприємств, власноруч написав текст цього листа, без втручання і замовлення будь якої фізичної або юридичної особи, і повністю розумію можливі наслідки його публікації.

Олександр Перегончук,
генеральний директор Концерну «Українська електроніка», м. Миколаїв"
Наклепницький лист. Як він міг таке написати самому Януковичу?! Він же царь і бог!
___________
Если ты пришел в этот мир, то, как минимум, не сделай его хуже, чем он был до тебя.
Ievgen вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 07.10.2012, 20:50   #771
Почетный легион
 Аватар для liko
IP: LG
Сообщений: 7,429
"Спасибок": 12,316
Очки репутации: 0
Мнения: 3399
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Ievgen Посмотреть сообщение
Наклепницький лист. Як він міг таке написати самому Януковичу?! Він же царь і бог!
Жаль мне этого честного человека, и по моему очень умного и искреннего..
Но вы же понимаете что после выборов Янукович обязательно с ним расправится.
liko вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 07.10.2012, 20:54   #772
Старожил
 Аватар для Валера 1
IP:
Сообщений: 1,771
"Спасибок": 652
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

и расправиться не только с ним... а я пойду в партизаны...
___________
можеш пальцем коло скроні в себе покрутити , та коли відмінять гроші як ти будеш жити?
Валера 1 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 07.10.2012, 21:40   #773
Почетный легион
 Аватар для igma
IP:
Сообщений: 19,179
"Спасибок": 14,059
Очки репутации: 49,947
Мнения: -1491
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Валера 1 Посмотреть сообщение
и расправиться не только с ним... а я пойду в партизаны...
так ото ж, робимо правильний вибір панове!
___________
Коли запала тиша на землі, Європа тішилась, отримавши свободу,
Та довго ще вела важкі бої маленька армія великого народу!
igma на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 07.10.2012, 22:23   #774
Почетный легион
 Аватар для КАБАКА
IP:
Сообщений: 11,145
"Спасибок": 21,383
Очки репутации: 26,857
Мнения: 10842
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Ievgen Посмотреть сообщение
Можливо Вам було б цікаво почути висловлювання на Вашу адресу бабусі – ветерана Великої Вітчизняної війни, котра дошкутильгала з палицею до зупинки тролейбуса, але так і не змогла дістатися у поліклініку на свої планові лікувальні процедури…
Таки интересно, за кого бабуля голосовала на президентских выборах в 2004-10 гг?
Шо,не?
КАБАКА вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 07.10.2012, 22:31   #775
Почетный легион
 Аватар для igma
IP:
Сообщений: 19,179
"Спасибок": 14,059
Очки репутации: 49,947
Мнения: -1491
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от КАБАКА Посмотреть сообщение
Таки интересно, за кого бабуля голосовала на президентских выборах в 2004-10 гг?
так звісно, що за покращення, або за світле минуле...
___________
Коли запала тиша на землі, Європа тішилась, отримавши свободу,
Та довго ще вела важкі бої маленька армія великого народу!
igma на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 07.10.2012, 22:44   #776
Неописуемо прекрасный
 Аватар для ПроСТОЙ
IP:
Сообщений: 2,336
"Спасибок": 2,367
Очки репутации: 0
Мнения: -43
Доп. информация
По умолчанию

КАБАКА,
starec,
igma,
Оффтоп:
___________
Быть неизвестным людям или не понимаемым ими и не печалиться об этом - есть свойство истинно добродетельного человека. Китайская мудрость.
ПроСТОЙ вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 07.10.2012, 23:05   #777
Зануда
 Аватар для Seymour
IP:
Сообщений: 18,517
"Спасибок": 26,665
Очки репутации: 0
Мнения: 9328
Доп. информация
По умолчанию

Оффтоп:
___________
У меня дикая аллергия на тупость. Я сразу весь покрываюсь сарказмом.
Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги.
Василь Кук.
Seymour вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 07.10.2012, 23:19   #778
Неописуемо прекрасный
 Аватар для ПроСТОЙ
IP:
Сообщений: 2,336
"Спасибок": 2,367
Очки репутации: 0
Мнения: -43
Доп. информация
По умолчанию

Оффтоп:
___________
Быть неизвестным людям или не понимаемым ими и не печалиться об этом - есть свойство истинно добродетельного человека. Китайская мудрость.
ПроСТОЙ вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 07.10.2012, 23:27   #779
Почетный легион
 Аватар для КАБАКА
IP:
Сообщений: 11,145
"Спасибок": 21,383
Очки репутации: 26,857
Мнения: 10842
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ПроСТОЙ Посмотреть сообщение
Напомню меня как обывателя интересуют вопросы: промышленность, соц защита, благосостояние населения, и безопасность (армия)
Оффтоп:
КАБАКА вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 08.10.2012, 00:49   #780
Неописуемо прекрасный
 Аватар для ПроСТОЙ
IP:
Сообщений: 2,336
"Спасибок": 2,367
Очки репутации: 0
Мнения: -43
Доп. информация
По умолчанию

КАБАКА,
Оффтоп:
___________
Быть неизвестным людям или не понимаемым ими и не печалиться об этом - есть свойство истинно добродетельного человека. Китайская мудрость.
ПроСТОЙ вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх

Закрытая тема

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Результаты правления Януковича Киевский глюк Политика Украины 2970 03.03.2018 17:05
Прогнозы правления Януковича bagdygar Политика Украины 324 04.06.2014 09:07
Результаты правления Януковича Киевский глюк Политика Украины 2502 13.08.2012 15:11
Результаты правления Януковича. - 1 Alex LM Политика Украины 2502 14.03.2012 15:28
Результаты правления Януковича. boroda Политика Украины 1496 28.07.2011 18:19


Часовой пояс GMT +3, время: 16:54.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2020