Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Политический форум > Политика Украины

Всеукраинское объединение Свобода

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 05.04.2013, 17:00   #1396
Почетный легион
 Аватар для igma
IP:
Сообщений: 19,134
"Спасибок": 14,041
Очки репутации: 49,856
Мнения: -1170
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от volander Посмотреть сообщение
видеть во всем руку Москвы
придумав виїздні засідання більшості поза Радою, втікши від опозиції, Медведчук, який тоді був віце-спікером і вів виїздне засідання... як відомо, він зараз активно консультує владу, і що характерно є кумом Путіна, тому рука Кремля чітко спостерігається...

а от втікати від Свободи, яка є найменшою фракцією, це якраз в стилі злочинної більшості...
___________
Коли запала тиша на землі, Європа тішилась, отримавши свободу,
Та довго ще вела важкі бої маленька армія великого народу!
igma вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 05.04.2013, 17:37   #1397
Солнце разгонит тучи
 Аватар для Виола
IP:
Сообщений: 10,157
"Спасибок": 12,007
Очки репутации: 0
Мнения: -6717
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от starec Посмотреть сообщение
Эта реакция предсказуемая и тут Свобода непричем))
Вы не допускаете что киевляне могут недовольны этой властью???
Ведь в Киеве они больше всего напакостили и к тому же выборы не хотят делать.
Градус недовольства этой властью растет не по дням, а по часам и была бы там Свобода или нет но произошло бы тоже самое ))
Оффтоп:
___________
Виола вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 05.04.2013, 17:43   #1398
Почетный легион
 Аватар для YuriyL
IP:
Сообщений: 16,559
"Спасибок": 21,208
Очки репутации: 30,987
Мнения: 7395
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Едуард Леонов вимагає припинити знищення в Євпаторії пам'ятки архітектури XVI століття


Едуард Леонов

5 квітня 2013Народний депутат України, уповноважений фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" в Криму та Севастополі Едуард Леонов скерував Прем'єр-міністру України, міністру внутрішніх справ України, Генеральному прокурору України, Голові Ради міністрів АРК запит щодо зумисного пошкодження у місті Євпаторія колишньої Турецької лазні – пам'ятки архітектури національного значення XVI століття.
Як повідомив народний депутат, до нього звернулися мешканці Євпаторії з проханням посприяти у порятунку пам'ятки архітектури національного значення. "31 січня 2013 року молодіжна громадська організація "Всесвіт" уклала з Міністерством архітектури та будівельної політики АРК Договір оренди приміщення Пам'ятки культурної спадщини – колишньої Турецької лазні (м. Євпаторія, вул. Червоноармійська, 20). Цей об'єкт внесений до Реєстру нерухомих пам'яток історії та культури АРК під №1382. Упродовж усього терміну оренди організація "Всесвіт" здійснювала виключно охоронні заходи в межах Договору – провела повну санітарну очистку вкрай занедбаних приміщень та території, встановила вхідні двері, здійснювала охорону та консервацію пам'ятки архітектури тощо. Проте нещодавно активісти цієї організації виявили суттєве зумисне пошкодження об'єкту – вхід до приміщення №9 було закладено кам'яною кладкою з використанням міцного цементно-піщаного розчину. При огляді цього приміщення згори (через покрівлю) виявлено, що приміщення ХVІ століття повністю зруйноване, а доступ до нього перекрито новозбудованим приміщенням, яке прибудовано безпосередньо до опорної стіни пам'ятки культури національного значення з грубим порушенням законодавства", – йдеться в депутатському запиті Едуарда Леонова.
Як з'ясувалося згодом, ці дії вчинила Тетяна Гериш, яка отримала в оренду частину цього об'єкту (не від власника – Фонду майна АРК і не від балансоутримувача – міністерства архітектури АРК) від виконавчого комітету Євпаторійської міської ради. Махінація стала можливою після зухвалого заочного рішення суду про присвоєння цій частині приміщень, що становили невід'ємну частину цілісного майнового комплексу Турецької лазні, окремої адреси – м. Євпаторія, вул. Червоноармійська, 20 б. Зараз Гериш провадить там будівництво 3-поверхового приватного готелю – і це в охоронній зоні, на території пам'ятки культурної спадщини національного значення!
У запиті депутат наголошує, що будівництво зруйнує цей унікальний об'єкт – вже тепер з'явилися нові тріщини й будівля почала просідати.
Свободівець вимагає провести перевірку законності передачі в оренду приміщень у Євпаторії громадянці Гериш Т.О., отримання дозволу на будівництво, отримання земельної ділянки. Також депутат вимагає порушити кримінальну справу за фактом зумисного пошкодження (часткового незворотного знищення) колишньої Турецької лазні, скасувати незаконне рішення суду щодо виокремлення в іншу адресу невід'ємної частини пам'ятки культури національного значення, що призвело до втрати Фондом майна АРК частини власності. Не менш важливо, як наполягає народний депутат від "Свободи", – дати належну правову оцінку відповідальним особам у Євпаторійській міській раді та Євпаторійського міськвиконкому, які надали в оренду приватній особі частину приміщень, що становили невід'ємну частину цілісного майнового комплексу пам'ятки, та притягнути винних осіб до відповідальності.
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/038078/
___________
Все, что вы скажете, я могу использовать против вас.

Для вашего же блага.
YuriyL вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 05.04.2013, 19:48   #1399
Почетный легион
 Аватар для nazri
IP:
Сообщений: 5,941
"Спасибок": 5,869
Очки репутации: 0
Мнения: -2881
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от YuriyL Посмотреть сообщение
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/038078/
Я что то не понял: "Эдуард" (!!!!) да еще "Леонов" (!!!!) что то требует? Может убрать "москалей" с Украины? Ой, мама не горюй!
___________
...возвращаются все, кроме лучших друзей...
nazri вне форума  

Вверх
Старый 05.04.2013, 20:07   #1400
Почетный легион
 Аватар для Danika
IP:
Сообщений: 10,615
"Спасибок": 12,636
Очки репутации: 37,273
Мнения: 11504
Доп. информация
По умолчанию

Оффтоп:
___________
Если судьба свела вас со мной, значит, пришло ваше время платить за свои грехи
Danika вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 05.04.2013, 20:13   #1401
Почетный легион
 Аватар для YuriyL
IP:
Сообщений: 16,559
"Спасибок": 21,208
Очки репутации: 30,987
Мнения: 7395
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Леонід Бицюра: "Режим Януковича повертає методи Сталіна"


Леонід Бицюра

5 квітня 2013Загальновідомий вислів тирана всіх народів Сталіна про те, що "не важливо, кого обирають, а важливо, хто рахує", до сьогодні є не просто характеристикою деспотичного режиму, за якого загинули десятки мільйонів, а сотні мільйонів жили в страху та умовах терору. За цією цитатою-формулою тоталітарні дії й досі маскуються у фальшиві псевдодемократичні шати. Немов і є народовладдя, є волевиявлення, є рух до демократії, але все це в певних рамках, межах, "за погодження" дещо нагадує теперішні вибори в колонії або тюрмі, де 100% зеків голосують так, як скаже "хазяїн".
Тернопільщина – яскрава ілюстрація того, що сталінські методи надзвичайно актуальні для сьогоднішнього режиму Януковича-Азарова. Воно й не дивно, адже абсолютна більшість їхньої бюрократичної обслуги виховувалася на комуністичних ідеалах та антилюдській пропаганді. Саме тому віднедавна так часто ми спостерігаємо відродження засадничого совєцького витвору – цинічну, нахабну брехню, потік якої через сучасні засоби масової інформації перетворює чорне на біле, забиває мізки пересічним українцям, відволікаючи від реальних дій та деморалізовуючи волю.
"Крокодилячі сльози" теперішньої влади про "почути кожного", "покращення вже сьогодні", "занепокоєння" бюджетом, дорогами, соціальним захистом, пенсіями, медичною реформою – сучасна заміна колишніх гасел про "солідарність трудящих", "мир у всьому світі", "моральний кодекс будівника комунізму" – чергова різнобарвна завіса, за котрою ховають потворну триваючу війну проти власного народу.
Одним із фронтів проти громадян стало усунення населення України від можливості управління своєю країною, самостійного формування виборних органів. За Конституцією України лише народ є носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні, здійснює владу безпосередньо й через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Відповідно до статті 38 Конституції України громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами, вільно обирати й бути обраними до органів державної влади й органів місцевого самоврядування. Та насправді це ключове право народу – загроза нащадкам комуністичної еліти. По-рейдерськи захопивши державні посади, вони відкинули навіть згадку про те, що головним обов'язком держави є утвердження й забезпечення прав та свобод людини. Держава для них – винятково репресивний апарат примусу громадян. Так їх вчили у Вищій партійній школі.
Виходячи з їхньої логіки, вибори – незручна формальність, яку треба відбути раз на 4-5 років, щоби й далі робити свою справу. Майстри фальшувань та маніпуляцій, вони знають, як "успішно пройти вибори". Для цього треба написати законодавство під себе та "захомутати" виборчі комісії, щоби корилися за вказівкою. А тоді можна й порахувати "правильно", або ж і зупинити "неугодних". Ну не хочуть вони, щоби, наприклад, Тернопілля завжди лізло не у свої справи, реагувало на злочини чи чергові "пакращення", або, що ще страшніше, говорило правду та викривало оборудки й корупцію. За таких бажань можна ж перекреслити конституційні вимоги, наплювати на закон, та руками недосвідчених і легковажних членів виборчої комісії заблокувати здійснений вибір громади, не допустити в сесійний зал обласної ради навіть тих депутатів, хто виграв по-чесному і за правилами. І дарма, що навіть "найгуманніший" суд у світі визнав у своїх дванадцяти(!) рішеннях незаконність таких дій. Дарма, що порушено кримінальні провадження за невиконання судових рішень. Дарма, що навіть закостеніла Центральна виборча комісія після двох років мовчання встановила неправомірність дій та розігнала попередній склад ТВК. Ті ж "члени", та вже від інших партій, виконають замовлення президентської адміністрації "без суму і жалю". А пропаганда, в кращих взірцях совєцького часу, буде волати про загрозу бюджету, медицині, зарплатам бюджетників.
Така ситуація – приклад агресивного нападу на основи державності, замах на узурпацію права українського народу самостійно визначати конституційний лад в Україні, формувати органи державної влади та місцевого самоврядування, як це передбачено Конституцією та законами України. Результати народного волевиявлення у визначених Конституцією та законами України формах безпосередньої демократії є обов'язковими. Ба більше, Основним Законом України гарантовано здійснення народом влади через сформовані належним чином органи місцевого самоврядування. Водночас подібне усунення громадянина, територіальної громади від можливості формування власного представницького органу – пряме й грубе порушення як національного законодавства, так і міжнародних правових актів, зокрема Загальної декларації прав людини і Міжнародного пакту про громадянські й політичні права, якими закріплено право на волевиявлення та участі в управлінні своєю країною.
Саме через очевидне нехтування вимогами міжнародного законодавства факти перешкоджання правам та свободам громадян на Тернопіллі стали темою обговорення на засіданні Європейського парламенту в Страсбурзі 13 березня 2013 року. Євродепутати не могли навіть уявити, що таке взагалі можливо в цивілізованій країні. Нам же місцеві вождики далі розказують байки про занепокоєння життям краю та країни, замовчуючи, що протиправна практика перешкоджання здійсненню основних конституційних норм суперечить базовим принципам та пріоритетам національної безпеки держави, передбаченим Законом "Про основи національної безпеки України", а її поширення загрожує засадам державності нашої країни, призводить до руйнування самоврядування в Україні. А це вже державна зрада.
От і виходить, що мали слушність автори тези "про целофанову державу Україну". Нас давно загнали в совєцьку республіку, безправну й тоталітарну, тільки не встигли ще змінити прапор і герб, та кордони до "улюбленої" кремлівської столиці. Владі ж залишилося по-чесному змінити кабінетні портрети на портрет Сталіна, свого справжнього лідера та натхненника.
http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/038087/
___________
Все, что вы скажете, я могу использовать против вас.

Для вашего же блага.
YuriyL вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 05.04.2013, 20:17   #1402
Почетный легион
 Аватар для liko
IP: LG
Сообщений: 7,429
"Спасибок": 12,316
Очки репутации: 0
Мнения: 3402
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Danika Посмотреть сообщение
Заморачиваются и недовольны более чем! Даже если не пишут на форумах об этом.. Из моих знакомых нет ни одного довольного властью.. как страны, так и города..
Да успокойтесь Даника, ей из Луганска видней )))
Виола,
А разве в Луганске меньше недовольных??? У нас знают что высказать недовольство равносильно смерти вот и помалкивают )))
liko вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Вверх
Старый 05.04.2013, 21:11   #1403
Почетный легион
 Аватар для КАБАКА
IP:
Сообщений: 11,145
"Спасибок": 21,382
Очки репутации: 26,857
Мнения: 10844
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от starec Посмотреть сообщение
Виола,
А разве в Луганске меньше недовольных???
То проплаченные Госдепом бандеравцы!
А истинным русским людям дали русский езыг и возможность отжать мАбилу(накопать скрапа,натырить металлолому,нужное подчеркнуть )и заработать т.о.на забухать(дунуть,ширнуться,нужное подчеркнуть)...
КАБАКА вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 05.04.2013, 22:25   #1404
Почетный легион
 Аватар для Тоник
IP:
Сообщений: 5,655
"Спасибок": 10,859
Очки репутации: 0
Мнения: 6212
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Это только субъективное мнение форумчанина. А как там в Киеве, на самом деле? Не по постам форумчан? Градус недовольства растет в СМИ и на форуме...а вот в обычной жизни, большая часть киевлян этим не заморачиваются...они решают свои житейские проблемы..вот так..
это только субьективное мнение Виоллы,находящейся где то между Луганском и Баденом,и к Киеву не имеющей никакого отношения и мнение свое формирующей по пресс релизам партии покращання и бравым реляциям азира и ко. А вот в обычно жизни не все так радужно,как наивно нам пытается задурить голову Виолла,киевляне уже замордовались от донецкой кодлы и их грабежа Киева и хотят избавится от этих упырей как можно быстрее...вот так..)))
___________
Ніщо не зупинить ідеї, час якої настав!
Слава нації – смерть ворогам!
В Чорне море кров тече , то наша Січ на москаля йде
Тоник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 6 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 05.04.2013, 22:51   #1405
a68
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 13,836
"Спасибок": 13,269
Очки репутации: 35,985
Мнения: 6438
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Это только субъективное мнение форумчанина. А как там в Киеве, на самом деле? Не по постам форумчан? Градус недовольства растет в СМИ и на форуме...а вот в обычной жизни, большая часть киевлян этим не заморачиваются...они решают свои житейские проблемы..вот так..
Шура, едтье в Киев! ((с) "Золотой теленок".) И поговорите с киевлянами. Также советую проанализировать результаты последних выборов по киевским округам. Может тогда поймете "как там в Киеве, на самом деле".
a68 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 6 (показать список)
Вверх
Старый 05.04.2013, 22:54   #1406
Почетный легион
 Аватар для Тоник
IP:
Сообщений: 5,655
"Спасибок": 10,859
Очки репутации: 0
Мнения: 6212
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от a68 Посмотреть сообщение
Также советую проанализировать
Цитата:
Сообщение от a68 Посмотреть сообщение
Может тогда поймете
Оффтоп:
___________
Ніщо не зупинить ідеї, час якої настав!
Слава нації – смерть ворогам!
В Чорне море кров тече , то наша Січ на москаля йде
Тоник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 06.04.2013, 02:29   #1407
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,097
"Спасибок": 19,142
Очки репутации: 121,065
Мнения: -2626
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от YuriyL Посмотреть сообщение
Вінницькі обласна та міська організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" оголошують безстрокову акцію протесту
я предлагаю им провести акцию в поле ... хай не гавкають, а работают руками

Сообщение добавлено 06.04.2013 в 06:30.

Цитата:
Сообщение от igma Посмотреть сообщение
придумав виїздні засідання більшості поза Радою
это как львовский обком возле памятника бандере? ... так уже же было хи-хи

Сообщение добавлено 06.04.2013 в 06:32.

Цитата:
Сообщение от YuriyL Посмотреть сообщение
ОПОЗИЦІЯ ОГОЛОСИЛА АЛЬТЕРНАТИВНУ РАДУ
усё - капец соборности по полной программе - ПОЗДРАВЛЯЮ
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 06.04.2013, 03:00   #1408
майстер легіону
 Аватар для st.gans
IP:
Сообщений: 6,295
"Спасибок": 10,793
Очки репутации: 27,831
Мнения: 3704
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
я предлагаю им провести акцию в поле ... хай не гавкають, а работают руками
не тормози
цю акцію, вони, успішно провиели раніше.
___________
Київска ХУНТА.
st.gans вне форума  

Вверх
Старый 06.04.2013, 03:55   #1409
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,097
"Спасибок": 19,142
Очки репутации: 121,065
Мнения: -2626
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от st.gans Посмотреть сообщение
цю акцію, вони, успішно провиели раніше.
распилили забор возле Рады?
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 06.04.2013, 04:00   #1410
майстер легіону
 Аватар для st.gans
IP:
Сообщений: 6,295
"Спасибок": 10,793
Очки репутации: 27,831
Мнения: 3704
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
распилили забор возле Рады?
ні
спробуй ще!
___________
Київска ХУНТА.
st.gans вне форума  

Вверх

Закрытая тема

Метки
во свобода, партия свобода, политика украины

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Всеукраинское объединение Свобода Киевский глюк Политика Украины 3307 03.10.2018 18:08
Путин объявил объединение «Большой России» a68 Политика Украины и России 20 19.03.2017 19:51
Всеукраинское объединение Свобода Alex LM Политика Украины 2502 08.02.2013 11:12
Россия и Беларусь. Гипотетическое объединение. Alex LM Мировая политика 8 22.07.2010 01:00
Объединение демократических сил Alex LM Политика Украины 72 20.12.2007 19:44


Часовой пояс GMT +3, время: 16:46.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2020