Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Регистрация Правила Новые сообщения Идея Группы Вопросы Админ. FAQ
КИЕВ КАРТА ПОГОДА ССЫЛКИ ИСТОРИЯ ТУРИСТУ ОБЪЯВЛЕНИЯ
N-728-MI-2
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины

Конкретні дії світу в підтримку України

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 14.04.2014, 14:40   #16
Епістаменос
 Аватар для Вітя
IP:
Сообщений: 5,437
"Спасибок": 6,467
Очки репутации: 13,157
Мнения: 8514
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

В ЄС схвалили зниження мит для українських товарів:
КИЇВ. 14 квітня. УНН. Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт у власному мікроблозі у Твіттері повідомив, що Рада ЄС схвалила рішення Єврокомісії в односторонньому порядку знизити мита для українських товарів на європейському ринку, повідомляє УНН.

"Засідання ЄС почалося з офіційного рішення про одностороннє відкритті торгівлі для України . Це - негайне підвищення на EUR 500 млн для українського бізнесу" , - написав він на своїй сторінці в Твіттері в понеділок .

Нагадаємо, ЄК ухвалила відповідне рішення 11 березня. В проекті рішення йшлося про те, щоб почати в односторонньому порядку зменшувати або усувати митні мита ЄС на товари, вироблені в Україні. Передбачається , що тимчасова відміна митних зборів буде повною або частковою, залежно від сектору.
___________
Ceterum Censeo: Veritas et Libertas Ultra Omnis Sunto!
Вітя вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх


Старый 14.04.2014, 17:44   #17
Баба Яга интернетная
 Аватар для TuniCatus
IP:
Сообщений: 15,655
"Спасибок": 29,010
Очки репутации: 38,384
Мнения: 11155
Доп. информация
По умолчанию

Іспанія готова забезпечити Європу газом, якщо Росія перекриє трубу
Якщо Росія на фоні конфлікту в Україні вирішить вдарити по Європі газом, то Іспанія готова забезпечити континент енергоносіями.


Про це сьогодні пише іспанське видання ABC, зауважуючи, що в розпорядженні офіційного Мадрида два газопроводи з Алжиром і 7 терміналів для зрідженого газу.

Якщо постачання російського газу припиниться повністю чи частково, Іспанія готова компенсувати енергетичний дефіцит і вивозити на танкерах газ в Францію, Бельгію, Нідерланди, Грецію і Туреччину, в яких є термінали для зрідженого газу. Видання зауважує, що в 2013 році іспанські термінали були завантажені лише на 20%. Тож вони можуть обслуговувати і обіцяні поставки газу із США.

Крім того між Францією і Іспанією є газопровід Ларрау, який, щоправда, здатний переправляти лише 5,2 мільйони кубометрів газу.

"Іспанський уряд всяк добивається, щоб ЄС надав пріоритетне значення проекту нового газопроводу Midcat, який пройде через Каталонію", - пише видання.
Президент іспанської компанії Gas Natural Fenosa Сальвадор Габарро заявив, що українська криза може перетворити Іспанію на газотранспортну країну. Достатньо лише збудувати нові ГТС, які сполучать Іспанію і Францію.http://tsn.ua/groshi/ispaniya-gotova...bu-345219.html
___________
Врать другим - унизительно, врать себе - просто, глупо.
Пожар на складе огнетушителей собрал толпу любителей тонкой иронии.
TuniCatus вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.04.2014, 12:36   #18
Почетный легион
 Аватар для Тоник
IP:
Сообщений: 5,655
"Спасибок": 10,856
Очки репутации: 0
Мнения: 5671
Доп. информация
По умолчанию

Білий дім оприлюднив склад “пакету підтримки України під час кризи”


Служба Віце-президента

22 квітня 2014 р.

Президент Обама та Віце-президент Байден визначили негайно пріоритетним питання надання підтримки Уряду України у його намаганнях забезпечити безпеку та стабільність, забезпечити проведення демократичних виборів та конституційної реформи, оздоровити економіку та забезпечити прозорість та підзвітність урядових інститутів перед народом України. Україна започатковує цей процес реформ у час серйозних загроз своєму суверенітету та територіальній цілісності—питання, які ми намагаємося вирішувати спільно з Україною та нашими міжнародними партнерами. Сполучені Штати повністю підтримують позицію, що саме українці у змозі визначити майбутнє своєї країни без залякування або примусу зовнішніх чинників. З метою підтримки України, сьогодні ми анонсуємо новий пакет допомоги на загальну суму 50 мільйонів доларів США, яка спрямовується на проведення політичних та економічних реформ, а також зміцнення партнерських стосунків між Сполученими штатами та Україною.

Вибори та конституційна реформа: конституційна реформа, вільні та справедливі вибори—це ключові засади забезпечення демократичного розвитку України. Допомога у цьому напрямі—це перший внесок у заходи з демократичного розвитку країни. І ми готові забезпечити надання подальшої допомоги новому уряду після виборів.

Сполучені Штати пропонують пакет допомоги на суму 11,4 мільйона доларів США для забезпечення проведення чесних виборів 25 травня. Ці кошти використовуватимуться для подальшого забезпечення демократичних процесів, а не підтримки конкретного кандидата або забезпечення результатів виборів. Ці заходи включають: освітні програми для виборців, проведення прозорих виборів, дієвого контролю за виборчим процесом, безпеки проведення виборів та виправлення порушень, а також забезпечення всебічного, збалансованого, зосередженого на вирішення ключових питань у сфері ЗМІ середовища.

Сполучені Штати забезпечують підтримку та діяльність спостерігачів у складі місії спостерігачів ОБСЄ за виборами в Україні, а також інших груп спостерігачів. У рамках програм, які фінансують США, передбачається участь принаймні 250 довготривалих та 1700 короткотривалих спостерігачів.

Ми також направляємо додаткові групи радників з таких питань як конституційні противаги, місцеве урядування, участь громадськості, а також створення незалежної, прозорої судової системи.

Допомога в економічній сфері:
США вже підписали угоду про гарантування позики на суму один мільярд доларів США для допомоги Україні у забезпеченні своїх фінансових зобов’язань та захисту вразливих громадян від негативного впливу певних економічних коректив. Ми також підтримуємо діалог України з МВФ для започаткування позикової програми на суму 14-18 мільярдів доларів США. Як тільки ці кошти від США, МВФ та європейських інститутів почнуть надходити, то ми відрядимо технічних експертів Міністерства фінансів США до України з метою надання допомоги Уряду України у заходах з їх ефективного застосування для стабілізації економіки забезпечення добробуту усіх регіонів. Наразі, у Києві перебувають три радники з питань банківської діяльності, а протягом наступного тижня ми також відрядимо радників з питань управління державним боргом та макроекономічних питань. Ми також зобов’язуємось забезпечити надання додаткової технічної допомоги у сферах управління бюджетом та податковою системою.

Енергетична безпека: Протягом найближчих тижнів ми відрядимо до України групи експертів з декількох відомств Уряду США, які допомагатимуть у вирішенні негайних проблем та забезпечені довготермінових потреб.

Сьогодні, до Києва прибула міжвідомча група експертів із США з метою надання допомоги Україні у забезпеченні реверсного постачання природного газу Україні з боку її європейських партнерів. Згодом, ця група відбуде до Польщі, Угорщини та Словаччини для деталізації цих угод. Реверсне постачання природного газу Україні стане її додатковим джерелом забезпечення енергетичних потреб.

У травні, технічні експерти із США, ЄБРР та інші учасники допомагатимуть Україні у її заходах із забезпечення інвестицій у рамках державно-приватного інвестиційної ініціативи з тим, щоб збільшити видобуток природного газу з наявних басейнів та збільшити внутрішні об’єми постачання енергоносіїв. Технічні експерти залучаться також до заходів Уряду України, які сприятимуть забезпеченню оперативного та безпечного для навколишнього середовища впровадження контрактів від 2013 р. про видобуток сланцевого газу.

Наступного місяця, спеціалісти міністерства енергетики США та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) прибувають до України для проведення дорадчої роботи з питань максимально ефективного використання енергії, що може потенційно сприяти колосальному заощадженню коштів та раціональному використанню енергії в Україні.

Верховенство права та протидія корупції:
США зобов’язуються надати допомогу Україні у заходах з протидії «корупційному ланцюгу», який по суті є побором на підприємництво та гальмом для економічного розвитку, а також плямує довіру громадськості до органів влади. Технічні радники з Держдепартаменту та міністерства юстиції США вже надають дорадчі послуги урядовим структурам у заходах з протидії корупції. А сьогодні, ми розширюємо цю програму допомоги певними додатковими зобов’язаннями.

У Лондоні, 29-30 квітня ц.р. міністр юстиції США Хоулдер спів головуватиме на міжнародній конференції з питань визначення, відстеження та повернення корупційних коштів, які були вкрадені попереднім режимом. Це складова наших сталих зусиль, включаючи діяльність групи слідчих з ФБР у Києві, які спрямовані на допомогу Україні у її заходах з повернення коштів, що були вкрадені в українського народу.

США нададуть дорадчі послуги у заходах з удосконалення системи державних закупівель в Україні у відповідності з міжнародними стандартами, включаючи створення випробуваної антикорупційної структури. Ми запропонуємо технічну допомогу цій структурі з тим, щоб допомогти створити сталу антикорупційну систему в Україні, аналогічно тому, як ми вже це успішно зробили в інших частинах світу.

Спеціальні групи прокурорів та слідчих нададуть Уряду України інші види технічної допомоги з тим, щоб забезпечити відповідну нормативно-правову базу для подолання корупції. Досвід цих груп буде використано як базу для подальшого забезпечення діяльності та ефективного впровадження.

Безпосередні зв’язки між людьми: З метою подальшого зміцнення зв’язків між народами України та Сполучених Штатів ми оголошуємо свій намір про створення нового двостороннього візового режиму у рамках якого стандартний термін чинності віз для підприємців та туристів буде продовжено з п’яти до десяти років на взаємній основі, що буде обговорено.

Допомога у питаннях безпеки: Сьогодні ми оголошуємо, що додатково до пакету допомоги на суму 50 мільйонів доларів ми виділяємо допомогу на суму 8 мільйонів доларів для забезпечення надання не летальних форм військової допомоги з тим, щоб збройні сили України та її прикордонна служба могли виконувати свої основні задачі із забезпечення безпеки.

Додатково постачатимуться такі матеріали як:

- Обладнання з утилізації боєприпасів та радіо прибори для збройних сил України;

- Техніка, обладнання зв’язку, транспортні засоби та індивідуальне не летальне обладнання індивідуального характеру для службовців прикордонної служби.

Це додатково до продовольчих «готові до вжитку» наборів на суму 3 мільйона доларів та вартістю майже 7 мільйонів доларів допомоги медично-соціального характеру, яка вже надається Україні. США продовжуватимуть оперативно розглядати заявки з надання додаткової допомоги Уряду України у його подальших заходах з модернізації своїх збройних сил та протидії проявам небезпеки.
___________
Ніщо не зупинить ідеї, час якої настав!
Слава нації – смерть ворогам!
В Чорне море кров тече , то наша Січ на москаля йде
Тоник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.04.2014, 14:15   #19
Почетный легион
 Аватар для Тоник
IP:
Сообщений: 5,655
"Спасибок": 10,856
Очки репутации: 0
Мнения: 5671
Доп. информация
По умолчанию

США запускають в Україні космічний проект на $10 млрд

Американська торгова палата в Україні в рамках впровадження в нашій країні інвестиційних проектів у виробничій сфері приступила до реалізації спільного з підприємствами Харкова й Дніпропетровська проекту комерційного освоєння космосу.

Про заявив президент АТП в Україні Бернард Кейсі. «Вчора ми обговорювали питання старту вже цього року довгострокового спільного проекту в аерокосмічній сфері з підприємствами Харкова й Дніпропетровська. Йдеться про комерційні розробки з освоєння космосу.

Обсяг передбачуваних інвестицій – близько десяти мільярдів доларів, на кону створення тисяч нових робочих місць до 2020 року», - розповів Кейсі. При цьому він відзначив, що такі ж проекти за обсягами інвестицій і довгостроковості обговорюються у сфері електроенергетики, важкого машинобудування.

«Нам важливо залучити інвесторів у стратегічні напрямки економіки. І тут ми об`єднуємо й наші послуги як радника та консультанта, й організації, яка може висловлювати інтереси великого капіталу», - сказав президент АТП.
___________
Ніщо не зупинить ідеї, час якої настав!
Слава нації – смерть ворогам!
В Чорне море кров тече , то наша Січ на москаля йде
Тоник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.04.2014, 15:38   #20
Почетный легион
 Аватар для Тоник
IP:
Сообщений: 5,655
"Спасибок": 10,856
Очки репутации: 0
Мнения: 5671
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
США построит в Украине три завода по производству бензина из угля

Американская компания TransGas Development Systems планирует построить три завода по производству бензина и дизтоплива из угля в Украине.

Об этом заявил президент компании Адам Виктор, информирует еizvestia.com.

«В проекте строительство трех заводов, а в перспективе возможно увеличение их количества до пяти. Предварительно мы рассматриваем площадки в Луганской, Львовской, Кировоградской областях. В зависимости от используемых технологий инвестиции в один завод составят 3-3,5 млрд долларов», — сказал он.

По его словам, для одного завода потребуется 2,5-3 млн тонн каменного угля или 4-4,5 млн тонн бурого угля в год.

«Суммарно мы планируем выпускать 3,34 млн литров жидкого топлива (высокооктанового бензина и дизтоплива) в день и поставлять исключительно на украинский рынок. Топливо будет соответствовать не только украинским, но и европейским, и американским стандартам. Отпускная цена на бензин, изготовленный по данной технологии, составит 3 доллара за 1 галлон, или 0,79 доллара за 1 литр (менее 9 грн по сегодняшнему курсу), без учета налогов и акциза», — сказал Виктор.На проектирование и строительство заводов TransGas Development Systems понадобится около 3,5 лет, срок окупаемости инвестиций — до восьми лет.

Напомним, Украина крайне зависима от импортных нефтепродуктов, так как в стране работает только один крупный нефтеперерабатывающий завод в Кременчуге. Остальные простаивают из-за нерентабельности. В то же время угля в Украине много — в 2013 году добыли 83,7 млн тонн.

респект ,що ще тут скажеш,ще робочі місця в тому числі для шахтарів
___________
Ніщо не зупинить ідеї, час якої настав!
Слава нації – смерть ворогам!
В Чорне море кров тече , то наша Січ на москаля йде
Тоник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.04.2014, 19:16   #21
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 22,754
"Спасибок": 21,909
Очки репутации: 96,805
Мнения: 6499
Доп. информация
По умолчанию

Україна, Польща й Литва розширять військову співпрацю

Львів відвідав міністр оборони Польщі Томаш Семоняк. Керівники українського й польського оборонних відомств обговорили створення українсько-польсько-литовської миротворчої бригади.

Польський міністр оглянув навчальну базу Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного й обговорив деталі створення бригади, куди б мали увійти військовослужбовці Литви, Польщі та України. Певна співпраця вже налагоджена, адже батальйон миротворців трьох країн тривалий час задіяний у виконанні миротворчої місії в Косово. Тепер сторони хочуть кількісно і якісно розширити формування.
DW.DE

Думка експерта: НАТО має діяти вже зараз, а не згодом

НАТО, можливо, постала перед головним і найважливішим викликом історії. Слід застосувати помірну силу на ранньому етапі, щоби запобігти застосуванню більшої згодом, вважає Генрі Нау. (23.04.2014)


У НАТО заговорили про необхідність збільшити оборонні бюджети


США підтримають українську армію технікою

"Миротворча бригада виконуватиме місію у гарячих точках країн, де треба забезпечити спокій, - заявив у Львові в.о. міністра оборони України Михайло Коваль. - Наші колеги пішли набагато вперед. Нині ми плануємо співпрацю на три наступні роки". Йдеться про формування миротворчої бригади до трьох тисяч осіб. Батальйон у Косово зараз нараховує кілька сотень миротворців, уточнив у розмові з DW керівник західного регіонального медіа-центру Міноборони України Олександр Поронюк.
Виступаючи на брифінгу в Львові, керівник українського оборонного відомства прокоментував й актуальні події в східних областях. Він зауважив, що ситуація на сході країни є важким випробовуванням для народу й армії, "з якої армія вийде зовсім іншою".
Коваль практично анонсував реформування армії: "Ми аналізуємо всі помилки й перемоги, зробимо висновки. Ми практично переформатуємо армію, щоб вона стала більш сучасною і справді мобільною".
___________
Настав такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.04.2014, 20:23   #22
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 23,575
"Спасибок": 33,696
Очки репутации: 128,332
Мнения: 7779
Доп. информация
По умолчанию

Тот самый Вадим Титушко:Готов защищать Украину от "титушек".
___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2014, 10:58   #23
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 23,575
"Спасибок": 33,696
Очки репутации: 128,332
Мнения: 7779
Доп. информация
По умолчанию

Сторонники территориальной целостности Украины, проживающие в Израиле, провели санкционированную властями демонстрацию у посольства России, расположенного на улице Ха-Яркон в Тель-Авиве.___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 6 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2014, 18:43   #24
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 23,575
"Спасибок": 33,696
Очки репутации: 128,332
Мнения: 7779
Доп. информация
По умолчанию

___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.04.2014, 13:01   #25
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 23,575
"Спасибок": 33,696
Очки репутации: 128,332
Мнения: 7779
Доп. информация
По умолчанию

Председателя Госдумы РФ не пустят в Болгарию

Нарышкин намеревался посетить Болгарию с 6 по 8 мая, но в МИД предупредили, что это невозможно из-за санкций ЕС

Председателю Государственной думы РФ Сергею Нарышкину запрещен въезд на территорию Болгарии. Об этом говорится в сообщении пресс-службы МИД страны.
http://news.liga.net/news/politics/1..._bolgariyu.htm
___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.04.2014, 13:04   #26
Почетный легион
 Аватар для YuriyL
IP:
Сообщений: 15,063
"Спасибок": 20,215
Очки репутации: 29,361
Мнения: 6728
Доп. информация
По умолчанию

Microsoft и HP присоединились к санкциям в отношении России

Цитата:

Крупнейшие IT-компании грозят российским банкам отключением части зарубежного программного обеспеченияАмериканские гиганты IT-индустрии, в том числе Microsoft, Oracle, Symantec и Hewlett-Packard (HP), присоединяются к санкциям в отношении ряда российских банков и компаний и могут полностью прекратить сотрудничать с ними. Об этом рассказали источники в IT-подразделениях двух российских банков и подтвердил ответственный секретарь комиссии Госдумы по стратегическим информационным системам Андрей Черногоров, пишет Газета.Ru.
Источник, близкий к банку Россия, говорит, что в банке ожидают отключения части зарубежного программного обеспечения со дня на день. По словам другого собеседника издания, сотрудники Microsoft и Oracle встречались по этому поводу с представителем одного из банков, попавших под санкции, но пока не стали отключать его от своих продуктов. Сейчас специалисты банков в экстренном порядке ищут возможности заменить продукты американских IT-компаний, сообщает еще один источник, добавляя: "Не совсем понятно, что дальше: они могут не разрешить нам пользоваться лицензией".
К санкциям присоединилась и компания Hewlett-Packard. "HP перестала поставлять нам необходимое оборудование, и сейчас мы экстренно ищем ему замену", - рассказал настаивавший на сохранении анонимности банковский работник, не уточнив, о каком конкретно оборудовании идет речь. В одной из американских IT-корпораций подтверждают, что она не имеет права продолжать сотрудничество с компаниями, в отношении которых США ввели ограничительные меры. Но каким образом будет происходить отключение от их продуктов, пока до конца не решено.
"Самая большая уязвимость со стороны Microsoft - это не Windows, а программная среда Microsoft.Net, у которой закрытый код и компоненты которой не раскрываются полностью для разработчиков. Это все равно, что ставить в комнате черный ящик и не спрашивать, что внутри. Предприятиям гораздо безопаснее будет использовать программное обеспечение с открытым кодом", - говорит Черногоров.
Напомним, о первых антироссийских санкциях в связи с присоединением Крыма и курсом Москвы в отношении Украины в Вашингтоне было объявлено 21 марта: под них попали 27 граждан РФ и банк Россия. Вторую волну карательных мер президент США Барак Обама анонсировал в минувший понедельник. На сей раз список пополнился 17 российскими компаниями, работающими в сферах энергетики, банковского дела и инфраструктуры.


http://biz.liga.net/all/it/novosti/2...rossii-smi.htm
___________
Диалог Фагот!!!а с Фагот!!!ом:
- А какие там могут быть откаты, если это прямые инвестиции?
- Смешно. Там тоже есть такие же схемы, но делается чуть иначе. Да, реже. Да, с оглядкой. Но есть.
YuriyL вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.04.2014, 13:36   #27
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,087
"Спасибок": 19,140
Очки репутации: 126,681
Мнения: -2520
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Archer Посмотреть сообщение
НАСА свернуло сотрудничество с Россией
Оффтоп:


старые сведения .... от 03-04 апреля
ну а вот немного посвежей ... того же дня

Госдеп США не призывал NASA прекратить сотрудничество с Россией из-за Украины

04.04.2014

Цитата:
Госдепартамент США не призывал американское национальное управление по воздухоплаванию и исследованию космического пространства (NASA) к прекращению отношений с Россией.

Представитель госдепартамента Мари Харф заявила, что вчерашние данные об обратном, появившиеся в СМИ, были ошибочны. «Как бы ни мне ни нравилось отдавать распоряжения NASA, мы такого не делаем», - сказала Харф.

Напомним, в среду в связи с ситуацией на Украине NASA приостановило сотрудничество с Россией, за исключением работы на МКС. Были сообщения о том, что ведомство сделало это по просьбе госдепартамента, документ о чем был разослан во все официальные ведомства.
http://www.novayagazeta.ru/news/1680321.html

вот только парадокс в другом ... НАСА вроде не желает сотрудничать по вопросу совместных запусков но желает что бы их астронавты были на станции "МИР"

вопрос - а как они туда попадут? ... а если попадут, то как вернутся?

и еще дополнительное сообщение ...дабы порадовать некоторых

Представители крупнейших американских компаний предупреждают власти США, что применение экономических санкций против России из-за разногласий по Украине сильно ударит по их собственным интересам, пишет Washington Post

Цитата:
Между тем крупнейшие корпорации США, такие как PepsiCo, General Electric, Boeing и некоторые другие, также «выставляли свою вовлеченность в России как центральный элемент своей глобальной стратегии», подчеркивает газета. Как она напоминает, расширение такими фирмами своей работы в России сопровождалось «агрессивным инвестированием» в ее экономику.

Как заявил президент НСВТ Уильям Райнш, его организация «слышит от своих членов», то есть компаний, входящих в совет, «множество обеспокоенностей» насчет того, что США при использовании экономических санкций могут «пострадать двояким образом». Речь идет об ущербе от американских санкций, которые выведут фирмы США из бизнеса, а также от «возмездия россиян» независимо от того, какие конкретно карательные меры предпримет Вашингтон, добавил Райнш. По его словам, представители совета на встречах с официальными лицами администрации и Конгресса «открыто говорили» о том, что если экономические санкции против России не будут по-настоящему многосторонними, то «они не сработают».
Боинг не желает отказываться от российского титана, который применяется про производстве самолетов, Пепси и Кола не желают терять 2-3 основного потребителя своей продукции и т.п.

http://www.vz.ru/news/2014/3/8/676184.html

Сообщение добавлено 30.04.2014 в 17:47.

Цитата:
Сообщение от mob15a Посмотреть сообщение
США підтримають українську армію технікою
28.04.2014
Белый дом не хочет поставлять Украине вооружения
Цитата:
Белый дом не видит смысла в поставке дополнительного вооружения в Украину. Об этом сегодня сообщил президент США. По мнению Барака Обамы, санкции остаются наиболее эффективным средством, ведущим к деэскалации конфликта.
http://joinfo.ua/politic/909405_Beli...ruzheniya.html
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.05.2014, 12:12   #28
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 23,575
"Спасибок": 33,696
Очки репутации: 128,332
Мнения: 7779
Доп. информация
По умолчанию

На Невском проспекте среди прочих демонстрантов выделяется колонна, впереди которой красуется голова, увенчанная короной. Некоторые в ней угадывают черты действующего президента России, передает Фонтанка.ру.
Активисты окружены плотным кольцом ОМОНа, так что недоброжелатели не могут к ним подступиться. Из динамиков в колонне льются звуки гимна Евросоюза и Украины.
___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.05.2014, 20:21   #29
Основа форума
 Аватар для ad lib
IP:
Сообщений: 2,038
"Спасибок": 1,412
Очки репутации: 3,188
Мнения: 4714
Доп. информация
По умолчанию

Міністр оборони Чехії Мартін Стропніцький нарікає на пасивність української влади у вирішенні конфлікту.
Про це він заявив за підсумками зустрічей з провідними політиками США у Вашингтоні, передає Радіо Свобода.
Він повідомив, що в усіх розмовах ішлося про одне й те саме:
"Ми не маємо можливостей бути скрізь і залагоджувати все, особливо коли країна, яка має проблему з безпекою, сама ставиться до цього пасивно".

"Це не було несподіване твердження, але це було висловлено цілком твердо", – наводить сьогодні слова міністра Чеське телебачення.
За словами міністра, значною мірою такої ж думки дотримується і президент США Барак Обама.
ad lib вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.05.2014, 21:30   #30
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 23,575
"Спасибок": 33,696
Очки репутации: 128,332
Мнения: 7779
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ad lib Посмотреть сообщение
Міністр оборони Чехії Мартін Стропніцький нарікає на пасивність української влади у вирішенні конфлікту.

Израильские СМИ: Украине пора перестать стоять в "позе страуса" перед Россией
http://vsekommentarii.com/news/2014/04/30/10971795.htm
___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
санкции против россии

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Авторитетні джерела про законопроекти США на підтримку України Вітя Политика Украины 0 28.07.2014 00:30
Росіяни пропонують українцям підзаробити в інтернеті. Попрацювати проти україни на форумах. лесана Политика Украины 124 25.08.2013 09:37
Українець зобов'язаний знати тільки українську мову justvis Основной 238 20.10.2011 22:10
Українська Академія державного управління при Президентові України - державний ВУЗ Oktolom Высшее образование - ВУЗ, ВНЗ 3 03.06.2011 10:48
Свідомих Українців принижують, та блокують їм доступ до цивільних УКРАЇНСЬКИХ груп. Ганьба!!! kazanova Теревені 41 27.02.2011 16:02


Часовой пояс GMT +3, время: 12:42.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2018