Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Регистрация Правила Новые сообщения Идея Группы Вопросы Админ. FAQ
КИЕВ КАРТА ПОГОДА ССЫЛКИ ИСТОРИЯ ТУРИСТУ ОБЪЯВЛЕНИЯ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Политический форум > Политика Украины

Гражданська оборона,Володимир Бучко

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 21.04.2018, 20:17   #31
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,565
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 525
Мнения: 3605
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

А дякую хто-небудь скаже,дивляться багато хто.
Далеко вам до Європи.

Зрештою я можу більше не давати.

Про що говоритимуть у Торонто? 8 тем для міністрів Великої сімки

Україна очікує на економічну і безпекову допомогу, а від неї очікують реформ
Цієї неділі у канадському Торонто розпочнеться триденний саміт глав міністерств внутрішніх та закордонних справ країн-членів G7. Хоча Україна поки не входить до цього поважного клубу, що контролює близько половини світового ВВП, запрошення долучитися до однієї з сесій отримав і Павло Клімкін. Таким чином, Україна вперше буде присутньою на офіційному плановому заході G7.

Допоки у Торонто закінчуються останні приготування, Укрінформ спробував розібратися, чого варто очікувати від цього саміту.

УКРАЇНА – СЕРЕД ГОСТРИХ ПИТАНЬ

Загалом, у рамках свого річного головування у Великій сімці Канада запланувала провести чотири міністерські зустрічі. У жовтні зберуться міністри навколишнього середовища та енергетики, у травні – міністри міжнародного розвитку та керівники центробанків, у березні пройшла зустріч очільників міністерств працевлаштування й інновацій, а в квітні до Канади з'їдуться міністри закордонних та внутрішніх справ країн G7. З огляду на напружену ситуацію у світі, найбільший інтерес для України становить саме остання зустріч, що дасть змогу заручитися підтримкою найпотужніших держав світу. На щастя для нас, у Канаді чудово усвідомлюють важливість «українського питання» для світу, тому й проявили ініціативу, запросивши Павла Клімкіна.

Власне, Україна вже користується однозначною підтримкою усіх членів Великої сімки і не повинна доводити свою правоту в конфлікті із Росією. Тому варто очікувати, що дискусія йтиме не про те, хто винен, а про те, як діяти у цій ситуації. Окрім політичної підтримки, офіційний Київ зацікавлений також у військовій та економічній допомозі. «Ми розраховуємо на те, що будуть обговорені два блоки питань. Перш за все, звичайно, питання безпеки, але важливою є також допомога Україні у проведенні реформ», – поділився своїми очікуваннями посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Хоча погляди окремих членів G7 на надання Україні летальної зброї або іншої оборонної допомоги – різняться, все ж із великою долею вірогідності у дискусіях дипломатів порушуватиметься тема миротворчої місії ООН на Сході. Виглядає так, ніби увесь цивілізований світ розуміє її користь, але не може вирішити, як змусити погодитися на миротворців Росію, яка гарантовано заблокує у Радбезі ООН будь-яке невигідне їй рішення.

Утім, Україна буде далеко не єдиним питанням, яке порушуватиметься під час обговорень у Торонто. G7 дивиться на весь світ, не обмежуючи себе одним регіоном.

СИРІЯ

Зрозуміло, що найбільш очевидний виклик світовому миру та безпеці наразі становить громадянська війна у Сирії. За оцінками експертів, цей тривалий конфлікт має найбільші шанси перерости у глобальне протистояння, тож дипломати із G7 намагатимуться зробити усе можливе, аби уникнути цього. Оскільки три з семи членів групи вже продемонстрували свою готовність використати у Сирії силу, а троє інших висловили цьому підтримку, не можна виключати досягнення домовленості щодо подальших рішучих дій проти режиму Асада.

Утім, досвід попередніх міністерських самітів свідчить, що у підсумкових комюніке вкрай рідко містяться обіцянки конкретних кроків.

ВІДСУТНІСТЬ США

Відмінністю саміту в Торонто від попередніх подібних заходів стане відсутність за столом перемовин повноправного представника США. Майк Помпео, який нещодавно був запропонований на посаду Державного секретаря, наразі проходить офіційний процес затвердження, що передбачає у тому числі й слухання в Сенаті. Хоча така можливість досі залишається, шанси того, що усі формальності будуть завершені до неділі, коли почнеться саміт, дуже незначні. Тож швидше за все офіційний Вашингтон у Торонто представлятиме в.о. Держсекретаря Джон Саліван, тимчасовий статус якого накладатиме відбиток на слова. З огляду на те, що саме США зазвичай демонструють найбільш силову дипломатію, відсутність Держсекретаря дещо пом'якшить тон дискусій у Торонто.

РОСІЙСЬКИЙ ДУХ

А от чия відсутність не завадить обговоренню, так це Росії. Виключена з клубу «Великих» у 2014-у, РФ залишатиметься на чільних місцях у розмовах дипломатів, але тепер уже з іншої позиції – супротивника.

«Ми знаємо, що Росія робить, і не слід сумніватися, що ця кібервійна є одним із найбільших викликів сучасності. Разом із нашими найближчими союзниками ми цілодобово працюватимемо із усіма доступними нам технологіями, аби не дозволити агресивним державам та недержавним гравцям взяти гору», - сказала у середу прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей перед секретним брифінгом для колег із Канади, Австралії та Нової Зеландії.

Темою зустрічі якраз і були російські кібернетичні атаки. Окрім цього, на Москву сипляться обвинувачення у підтримці кривавого сирійського режиму, використанні хімічної зброї, втручанні у демократичні процеси інших держав, розпалюванні конфліктів в Україні, Молдові, Грузії, Чорногорії, Вірменії та інших країнах, нехтуванні правами людини і загалом – зневазі до усього міжнародного порядку, заснованого на правилах. Росія регулярно порушує повітряний та морський простори членів G7 і погрожує їх союзникам. Навряд чи в Торонто вдасться виробити єдину стратегію стримування Кремля, але спроба узгодити позиції точно буде.

М'ЯНМА

Починаючи із серпня минулого року, із М'янми до сусіднього Бангладешу втекло більш як 700 тис. мусульман народності рохінджа. Багато з цих біженців досі живуть у тимчасових таборах у жахливих побутових умовах. Делегація Канади наполягає, аби пошуку шляхів вирішення цієї кризи було надано високого пріоритету під час розмов у Торонто. У самій Канаді кілька тижнів тому спеціальним представником по М'янмі був оприлюднений звіт, у якому уряд закликали активізувати свої зусилля із підтримки рохінджа та створення безпечних умов для їх повернення додому. Швидше за все, цей документ і ляже в основу обговорень.

ВЕНЕСУЕЛА

Не меншу увагу отримає Венесуела та її скочування у диктатуру на чолі із сумнозвісним президентом Ніколасом Мадуро. Як одна з учасниць так званої «лімської групи», яка об'єднує держави, що намагаються вберегти демократію у Венесуелі, Канада регулярно вживає заходи та оприлюднює заяви стосовно розвитку ситуації у країні. До своїх зусиль Канада намагається залучити й інші, особливо європейські держави. Тим паче, нинішній стан відносин між Канадою та Венесуелою, коли країни взаємно видворили не лише послів, а й тимчасово повірених, практично нівелює можливість ведення прямих перемовин.

КНДР

Жодне обговорення глобальної безпеки нині неможливе без згадки про КНДР. Ізольована азійська країна своєю агресивною риторикою та явними успіхами у розробці ядерної зброї не дає спокою мешканцям усіх регіонів світу. Хоча реально вплинути на Північну Корею можливо лише за умови сприяння Росії та Китаю, яких до Торонто не запросили, все ж обговоренню північнокорейської кризи буде відведено достатньо часу у графіку міністрів закордонних справ країн G7. Актуальності цьому питанню додає той факт, що США нині активно просувають ідею особистої зустрічі Президента Трампа та Кім Чен Ина. Водночас, Канада уже давно пообіцяла підтримувати будь-які міжнародні зусилля, направленні на денуклеризацію Корейського півострова. Роль першої скрипки у цій дискусії гратиме Японія, але й інші держави-учасниці матимуть, що додати.

ІРАН

За словами керівника організаційного комітету саміту Пітера Боема, завершатиме список пріоритетних національних тем Іран, його ракетна програма і ймовірна підтримка терористів по всьому світу. Ще у часи попереднього міністра закордонних справ Канади Стефана Діона офіційна Оттава почала процес зближення із Тегераном, вбачаючи у цьому найкращий спосіб стримування його агресивної поведінки. Хоча у практичній площині процес досі не просунувся далі оголошення про прагнення заново відкрити посольство, Канада не полишає спроб перетягнути Іран на свій бік. І підтримка у цьому процесі інших країн G7 буде зовсім не зайвою.

ГЕНДЕР

Особливого канадського «шарму» саміту в Торонто додасть зосередженість на гендерних аспектах, що є дуже важливими для чинного уряду. «Гендер є ключовою складовою дуже багатьох проблем, які ми намагаємося опанувати», – сказала нещодавно міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, коментуючи підготовку саміту. У новому державному бюджеті Канади, ухваленому кілька місяців тому, кожен розділ проходив гендерний аналіз, тож подібного можна сподіватися і від підсумкових документів саміту, якщо вони, звісно будуть.

ОБЕРЕЖНІ ОЧІКУВАННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ

Хоча безпосереднє спілкування із главами зовнішньополітичних відомств Франції, Великобританії, Німеччини, Японії, Італії, Канади та США може бути дуже корисним, все ж не варто покладати на цей захід у Торонто завеликих надій, оскільки головним його завданням все ж є розробка плану на саміт глав держав Великої сімки, який відбудеться на початку червня у місті Шарлевуа в канадській провінції Квебек. Утім, якщо зустрічі у Торонто використати ефективно, Україна може розраховувати якщо не на прорив, то бодай на суттєве просування у Шарлевуа влітку.

Максим Наливайко, Оттава.

https://www.ukrinform.ua/rubric-poly...koi-simki.html

Сообщение добавлено 21.04.2018 в 20:29.

Ціни на газ: про що не повинен знати МВФ, але знає корупція

Однакові ціни на газ для населення та бізнесу — той випадок, коли “зрівнялівка” рятує від корупції. Але як же важко на це зважитися!

Нафтогаз запропонував уряду нову ідею, як отримати черговий транш від МВФ в розмірі $1,9 млрд, який вимагає привести ціни на газ до єдиного ринкового рівня. Пропонується диференціювати тарифи, як при оплаті за електроенергію, коли тариф збільшується, якщо споживач вийшов за встановлені “соціальні” межі. Нагадаємо, сьогодні побутові споживачі газу отримують його за регульованим тарифом 6,9 тис. грн/1 тис.м3 (регулювання відбувається в режимі накладення спецзобов'язань на постачальників газу). А промислові споживачі купують газ на вільному ринку, де ціна формується за принципом імпортного паритету, по 10 тис. грн/1 тис.м3. МВФ вимагає щоб обидві категорії споживачів купували газ за імпортним паритетом. Нафтогаз, як один з найбільших платників податків в Україні, звісно, - “за”. Уряд, як відповідальний за все, у тому числі, і за електоральні настрої, — “проти”. І допоки між ними триває ідеологічна боротьба, спритні ділки продовжують стригти купони на схемах, які в такому «кліматі» наростають, мов гриби після дощу. Про газовий “клубок” далі — докладніше.

Газовий “диференціал”: ой ні, на це ми піти не можемо!

Глава українського уряду не полишає надії на іноземні кошти для підживлення українських реформ. Але в питаннях ціни на газ офіційний Київ притримується власної думки і не погоджується з пропозиціями фонду та Нафтогазу, які доводять, що різниця між комерційною та побутовою цінами на газ – шкідливе явище, адже дає простір для маніпуляцій. Хоча прем'єр і сам це визнає.

На днях, НАК запропонував повністю виключити з ланцюжка постачання газзбути (відокремлені підрозділи облгазів) і взяти продаж газу населенню на себе. При цьому пропонується ввести дві ціни: діюча ціна в 6,96 тис. за 1 тис. кубометрів буде поширюватися на соціальну норму споживання газу, а все що вище норми сплачуватиметься за ринковою ціною. При цьому норми споживання газу пропонується зменшити на 15%.

В уряді розкритикували ідеї "Нафтогазу" і вирішили поки не пропонувати їх на переговорах з МВФ. В свою чергу Нафтогаз теж нічого офіційно не коментує. Але не втомлюється нагадувати, що через невідповідність встановленої урядом “побутової” ціни економічно обґрунтованим витратам компанії, вона недоотримала вже 12 млрд грн. прибутку. І через різницю у побутовій та промисловій ціні облгази (регіональні газорозподільні мережі, 70% яких контролює в Україні Дмитро Фірташ), мають можливість легко маніпулювати обсягами газу, доходами та заборгованістю перед Нафтогазом.

“Мертві газові душі” - майже за Гоголем

Як би скептично не ставилися у верхах до звинувачень у формуванні значних обсягів тіньових доходів на вітчизняному ринку газу — факт залишається фактом: не весь газ, який регіональні контрагенти отримують у Нафтогазу на пільгових умовах, іде на забезпечення потреб населення. І на цьому будується декілька схем тіньового заробітку.

1. “Мертві душі”

Певні обсяги газу списують на неіснуючих побутових абонентів за пільговою ціною, а потім реалізують “наліво” за промисловою. Зазвичай підконтрольним підприємствам на виробництво такої ж “лівої” електроенергії чи інших промислових товарів.

Наприклад, після зміни у 2017 році керівництва ВАТ «Кіровоградгаз» (51% акцій володіє держава) вдалося виявити та передати правоохоронцям інформацію про випадки нарахування певних обсягів газу неіснуючим абонентам у місті Кропивницькому. Також правоохоронні органи повідомили про розкриття схеми шахрайства на Львівщині на суму 1,4 млрд грн, коли підприємства, наближені до високопосадовців, виробляли з пільгового газу електроенергію та продавали її за комерційною ціною.

За даними заступника начальника Департаменту енергоефективності НАК «Нафтогаз України» Олексія Хабатюка, лише у минулому році на 400 таких “мертвих” душ було списано 78 млн. грн.

Надлишкові обсяги газу формуються і списуються під виглядом облікованих за встановленими державою нормами (щомісячно 3,3 м3 на одну особу на 1 м2 опалювальної площі з централізованим постачанням гарячої води і 5,4 м3 без централізованого постачання). В Україні станом на кінець 2017 року природний газ обліковувався у близько 10 млн. побутових споживачів із загальної кількості 12,5 млн. За даними Нафтогазу абонентами без лічильників споживається до 1 млрд кубометрів в рік. Яка частина цього газу виявляється “приписаною” за тих, хто ці норми по факту не вибирає, можна тільки здогадуватися.

2. Розрахунки за газовими субсидіями

Надлишкові обсяги газу приписуються субсидіантам (як з лічильниками, так і без). Наразі субсидії (грошові виплати з бюджету) розраховуються за встановленими соціальними нормами і направляються безпосередньо облгаззбутам. А ті, подаючи дані про спожите субсидіантами, “підмальовують” різницю між реально спожитими та нормованими обсягами газу. Абоненти інколи можуть про це навіть не здогадуватися.

Наразі поле для отримання надприбутків у схемах з субсидіями досить широке. Із 12,5 млн. побутових споживачів газу, за даними Мінсоцполітики, субсидії отримують 8,8 млн споживачів. Минулорічні обсяги субсидіювання за газ становили 35 млрд. грн!

4. Виробничо-технологічні втрати

Газ також полюбляють списувати на так звані виробничо-технологічні втрати (аварії та витік газу) понад затверджені Міненерго та узгоджених в “побутовому” тарифі норми. Тобто, узгоджені в тарифі обсяги газу оплачуються споживачем, а понад узгоджені “лягають” на собівартість газорозподільчих мереж, яку публічно ніхто не контролює. Насправді газові ділки таким чином компенсують собі “втрати”, які йдуть на забезпечення газом інших підприємств. За даними НКРЕКП, у 2016 році фізичні обсяги втрат газу в мережах облгазів становили 1,1 млрд кубометрів, в грошах — на суму 6,7 млрд грн. А в окремих облгазів спостерігався не зовсім обгрунтований приріст технологічних втрат.

Що з тим робити?

З вищенаведеного висновок може бути лише один: щоб запобігти корупційним схемам, Україні рано чи пізно доведеться зруйнувати монополію облгазів, уніфікувати правила на ринку газу для усіх категорій споживачів, відмовитися від державного регулювання цін та будь-яких спецзобов’язань. До речі, пропозиція Нафтогазу, з якої ми почали, - це, схоже, крок саме в такому напрямку. Населенню газ продає той, хто не зможе реалізувати свій «інтерес», а облгази зароблятимуть лише на утриманні мереж, згідно з тарифом.

Також дієвим механізмом у боротьбі з газовим “схематозом” міг би також бути відкритий Реєстр споживачів газу - ідея обговорюється.

“За встановлення ринкових цін газзбути не матимуть фінансової мотивації для маніпуляцій з газом”

Коментує Олександр Ярощук, аналітик Центру досліджень енергетики":

- Створення штучних цін та впровадження адміністративного регулювання дає змогу маніпулювати з обсягами газу і створює можливості для збутових компаній перепродавати дешевший газ промисловості. Окрім цього, постанова про спецобов’язки в її нинішньому вигляді суперечить зобов’язанням України в рамках Третього енергетичного пакету ЄС. Останній дозволяє запровадження спецобов’язків у певних обмежених випадках або на короткотерміновий період. Обидві ці вимоги не дотримуються в Україні.

За логікою та поширеною європейською практикою, ціна газу для побутових споживачів мала б бути вищою, ніж ціна газу для промисловості. Адже підприємці купують оптові обсяги газу, тому і ціна відповідно дешевше. До того ж газ, який купують на аукціонах, є дешевшим за газ, придбаний у посередника, який закладає свою маржу. На газовому ринку України, окрім Нафтогазу, вже давно і успішно функціонує з десяток іноземних та вітчизняних трейдерів, у яких можна безпосередньо купити газ.

Те саме мало б бути і на роздрібному ринку для населення та ТКЕ. Але режим спецобов’язків блокує процес, і тому Нафтогаз та державні видобувні компанії змушені продавати газ за адміністративно встановленою ціною. Зрозуміло, що для уряду це потрібно принаймні до виборів, а потім можна буде поступово піднімати ціну і робити те, що може сподобатися європейцям та МВФ. Принаймні, щоб не втратити їх підтримку. Однак, навіть за умови встановлення ринкових цін та зняття адміністративних обмежень до повноцінного ринку газу простим українцям ще далеко. Потрібно дати можливість компаніям продавати газ населенню так само, як і бізнесу, і скасувати монополію облгазів. Так, за умови скасування постанови про спецобов’язки ціна на газ для побутових споживачів та ТКЕ суттєво зросте. З іншого боку, можливе зменшення ціни для промисловості, оскільки остання продовжує платити різницю, яку закладають в ціну газу для населення. У результаті, газзбути не матимуть фінансової мотивації для маніпулювання з газом та його перепродажем за більш дорогою ціною.

Марина Нечипоренко, Київ

https://www.ukrinform.ua/rubric-econ...-korupcia.html
___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх


Старый 21.04.2018, 20:42   #32
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,565
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 525
Мнения: 3605
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Одинадцятирічна Юлія Бощенко із села Крижанівка, що на Одещині, написала вірш до українського воїна.
Привіт, cолдате! Ти мене не знаєш,
Я — просто дівчина, живу собі, як всі.
В моєму місті тихо, не стріляють.
Але війна торкнулася душі!
Чому пишу тобі? Бо серце просить,
Бо я так звикла, і вірші, що на душі,
Я викладаю на листі!
В моїй країні сльози, біль і розпач,
І так нестримно пишуться листи.
Ти зараз там, на Сході України,
Душею б’єшся на передовій,
Там дуже страшно, постріли лунають,
Та не здаєшся ти, ідеш вперед!
Ідеш у бій і остраху не маєш!
Ти борешся за волю України,
За незалежність та її життя,
І за майбутнє кожної людини,
А серед них живу і я!
Ти тільки повернись, благаю, чуєш,
Ти не лети далеко в небеса,
Бо тут, на цій землі, тебе чекають
Батьки, родина — вся сім’я.
І вся країна молиться за тебе,
Щоб швидше повертався ти живий,
І я також щодня молюся небу,
Аби в моїй країні настав мир…
Я сподіваюсь, ці рядки почуєш,
А може прочитаєш у листі,
Я дякую тобі за те, що захищаєш
Мою країну… Дякую тобі!..

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 21.04.2018, 23:54   #33
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,565
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 525
Мнения: 3605
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.04.2018, 13:13   #34
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,565
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 525
Мнения: 3605
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.04.2018, 13:58   #35
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,565
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 525
Мнения: 3605
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.04.2018, 14:25   #36
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,565
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 525
Мнения: 3605
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.04.2018, 15:18   #37
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,565
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 525
Мнения: 3605
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.04.2018, 20:51   #38
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,565
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 525
Мнения: 3605
Доп. информация
- Автор темы - По умолчаниюAlexey Petrov

(Пост эмоций, сумбура и... зрады!)

Прошло всего четыре года, как из фактического небытия возродились Вооруженные Силы Украины. За эти, по историческим меркам мгновения, став не просто списком потешных полков для парадов, а реальной боевой силой. Стойкостью и героизмом простых украинских мужиков в пикселе восхищаются во всем мире и это не гипербола.
Да, в нынешней украинской армии много проблем. Что-то приобретено в качестве детских болезней, а какие-то причины периодической головной боли мы унаследовали от «несокрушимой и легендарной». Но когда некоторыми топ-блогерами, а-ля пан Бутусов, проблемы высасываются из пальца, чтобы в итоге подвести всё под зраду космического масштаба и вылить все это информационное дерьмо на голову Верховного Главнокомандующего, у меня, как ещё пока действующего офицера одно желание... Ну об этом чуть позже.

Я не буду сейчас обсуждать персону Юрия Бирюкова, на которого, как и на остальных волонтёров весной и летом 2014 года молилась половина Украины. Конечно конечно, кто-то сейчас ухмыльнулся ехидно попросту забыв события четырехлетней давности и новое словосочетание, которое тогда внезапно появилось в нашем лексиконе - кевларовый шлем, которые «скотина и лизоблюд» Бирюков сотнями возил на фронт, если не тысячами. Ну забыли и забыли, ваши проблемы. Но лично я помню и никогда не забуду, как в военкомате матери с красными от слез глазами умоляли... ДОСТАТЬ сыну бронежилет. Если в комплекте с шлемом, то родители готовы были тебя боготворить. Матери были уверены в том, что правильная каска и броник - это непробиваемая защита, которая обязательно спасёт сына от смерти. Хотя понятно, что Бирюков просто пиарился, мотаясь по зоне боевых действий, где вероятность нарваться на блокпост сепаров была колоссальная. Он потом ещё в терминале ДАПа пиарился. Хорошее место, душевное. Сразу прибавляет сто пунктов к уровню медийной крутизны. Сейчас кстати тоже есть такие островки автоматического пиара. Светлодарская дуга, Авдеевская промзона, Широкино. Только вот что-то не спешат туда за пиаром любители зрады. Оно то и понятно, там убить могут на х@й в любую секунду, (как и сотню раз могли грохнуть Бирюкова в донецком аэропорту или на подступах к нему), и на кой тогда пиар двухсотому? Правильно, незачем. Потому лучше набивать количество подписчиков в соцсетях сидя в уютном офисе безопасного Киева и обсасывать проблемы солдатиков, которым для обустройства своего солдатикского быта клятые барыги дали брошенную казарму. Ай-яй-яй. Сопельки впору солдатику утереть, на пятом то году войны.

И Президента мы не будем сейчас обсуждать, который в июне грозного 2014 года получил на руки страну с пустой казной, теоретической армией и частью оккупированной территории. Правда умудрился падла как-то хитро так извернуться, сохранить Украину и в итоге поставить бл@дского карлика в позу пьющей лошади. Хотя, что там сложного?! Это любой может сделать, а уж топ-зрадофилы и тем паче, по щелчку пальцами.

Мы без этой самой зрады не можем? Она лучше «продаётся»? Окей... Дарю, вагон зрады. Берите её бесплатно...

За гребанных... ДВАДЦАТЬ ТРИ года, для армии было не сделано ровным счетом ничего. Отставить. Вру. Было сделано! Вооруженные Силы Украины фактически уничтожили! Какая политическая сука, ответит за то, что на момент начала войны в военных частях бронежилеты были только для караула, ну может чуть больше. Да и сами эти броники дошли к нам из прошлого века в первозданном виде?!
Какая политическая сука ответит за то, что солдату был положен стальной шлем образца 1968 года, который максимум может сдержать осколок камня, отщербленного от стены. Склады до сих завалены этими касками «привет от дедушки».
Почему почти за четверть века в войсках так и не появились современные средства связи?! И намёка не было. Наш батальон в сентябре 2014 года получил 19 радиостанций переносных Р-159 со щелочными аккумуляторами (попробуй, позаряжай их в боевых условиях). Сколько на март 2014 года в частях было тепловизоров, комплексов закрытой спутниковой связи, беспилотников, лазерных дальномеров и так далее?! Какого извините х@я на складах не оказалось обмундирования и обуви на всех мобилизированных? А то, что было оказалось кирзовыми берцами и формой двадцатилетней давности. Какой политический контрацептив в форме детского надувного шарика ответит на простой вопрос, почему почти вся техника на базах хранения оказалась НЕ РАБОЧЕЙ?! Какого хера в ноябре 2014 года мы должны были обживать старый коровник и спать на снарядных ящиках завернувшись в спальные мешки на рыбьем меху?
Хватит вам зрады или ещё поднакинуть?! Хорошо, её у меня есть... А теперь прочтите написанное выше и сопоставьте это с общей суммой которая была выделена на армию за эти годы?

Когда я слышу зрадофилическое блогерское нытьё про то, что на пятом году войны каждому солдатику Министерство обороны не выдало Джавелин, танк и радиостанцию Харрис (зачеркнуто) не купило стиральную машинку и холодильничек, мне хочется взять за волосы этого идиота и уеб@ть его мордой об стенку на которой будет висеть данное фото с крымской фотовыставки, «Украинская армия. Март 2014 года».

У меня всё!
___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.04.2018, 21:22   #39
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,565
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 525
Мнения: 3605
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.04.2018, 12:15   #40
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,565
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 525
Мнения: 3605
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.04.2018, 22:56   #41
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,565
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 525
Мнения: 3605
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.04.2018, 10:27   #42
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,565
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 525
Мнения: 3605
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.04.2018, 20:03   #43
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,565
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 525
Мнения: 3605
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.04.2018, 21:07   #44
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,565
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 525
Мнения: 3605
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Светлана Самборска
Об интересах

Одни из наших излюбленных грабель – голосовать за политика, который «все правильно говорит» и в целом нравится, а потом проклинать его/ее за то, что реальность не совпала с нашими ожиданиями. Дело тут даже не в политический незрелости общества молодой страны (хотя и в этом тоже), граждане которого руководствуются своими представлениями об идеалах, а не своими собственными политическими интересами.
Оффтоп:
___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.04.2018, 22:30   #45
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,565
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 525
Мнения: 3605
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
youtu.be

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Голова Верховної Ради Володимир Литвин підписав Закон "Про засади державної мовної політики" YuriyL Политика Украины 1890 06.06.2013 12:38
Бокс! Володимир Кличко VS Франческо Пьянете! Сьогодні, 04.05.2013 |bastard| Спорт форум 24 06.05.2013 20:51
Володимир Спірідонович Путін, батько нинішнього президента Росії лесана Исторический форум 98 28.08.2012 14:39
Бокс. Владимир Вирчис (Володимир Вірчіс) Alex LM Спорт форум 1 25.08.2011 01:07


Часовой пояс GMT +3, время: 21:57.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2019