Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Политический форум > Политика Украины

Уряд Шмигаля (від Слуга народа)

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 04.03.2020, 21:01   #1
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 33,457
"Спасибок": 28,993
Очки репутации: 130,717
Мнения: 8166
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Уряд Шмигаля (від Слуга народа)

Шмигаль представив кандидатів до складу нового Кабміну України


1 хв читати


Новопризначений прем'єр-міністр України Денис Шмигаль представив кандидатів на посади міністрів у складі Кабінету Міністрів України, в уряді ще залишається чотири вакантні місця.
Так, віце-прем'єр-міністром - міністром цифрової трансформації України став Михайло Федоров;
Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції - Вадим Пристайко;
Віце-прем'єр-міністром - міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій - Олексій Резніков;
Міністром соціальної політики - Марина Лазебна;
Міністром внутрішніх справ України - Арсен Аваков;
Міністром молоді та спорту України - Вадим Гутцайт;
Міністром інфраструктури України - Владислав Криклій;
Міністром у справах ветеранів України - Сергій Бессараб;
Міністром юстиції України - Денис Малюська;
Міністром Кабінету Міністрів - Олег Немчінов;
Міністром розвитку громад і територій - Олексій Чернишов;
Міністром охорони здоров'я - Ілля Ємець;
Міністром фінансів України - Ігор Уманський.
Водночас Шмигаль зазначив, що наразі в уряді ще залишаються чотири вакантні місця, а також є наміри посилити два напрями. Однак прем'єр не конкретизував, про які саме позиції йдеться.

Сообщение добавлено 04.03.2020 в 20:07.

Рада затвердила уряд Дениса Шмигаля з кількома вакансіями

За запропонований новим прем'єром Денисом Шмигалем склад уряду проголосували 277 депутатів Верховної Ради. В уряді залишається кілька вакантних посад.

Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді

Народні депутати Верховної Ради України затвердили новий склад уряду, запропонований новим прем'єр-міністром Денисом Шмигалем. Під час голосування в середу, 4 березня, новий склад Кабміну підтримали своїми голосами 277 законодавців.
Так, зокрема Михайло Федоров обійняв пост віцепрем'єр-міністра, міністра цифрової трансформації України. Олексій Резніков отримав крісло віцепрем'єр-міністра, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Віцепрем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України призначено Вадима Пристайка. Дотепер в уряді Олексія Гончарука Пристайко обіймав пост міністра закордонних справ.
DW.COM

Зеленський: Уряд має досягнення, але українцям цього замало

У виступі перед депутатами ВР президент Володимир Зеленський звернув увагу на певні досягнення уряду Олексія Гончарука. Однак він вказав на істотні прорахунки й попрохав розглянути заяву Гончарука про відставку. (04.03.2020)


Верховна Рада України відправила прем'єра Гончарука у відставку


Верховна Рада України призначила новим прем'єром Дениса Шмигаля

Парламентарі залишили посаду міністра внутрішніх справ за Арсеном Аваковим. На чолі мін'юсту залишився Денис Малюська. Міністерство фінансів очолив Ігор Уманський, який раніше тривалий час працював на посаді першого заступника міністра фінансів України. Владислав Криклій отримав портфель міністра інфраструктури. Посаду міністра розвитку громад і територій у новому уряді обійматиме Олексій Чернишов.
МОЗ замість Зоряни Скалецької очолив Ілля Ємець. Вадим Гутцайт очолив міністерство молоді й спорту. Єдиною жінкою у новому уряді поки що буде Марина Лазебна, до якої відійшло міністерстві соціальної політики. На посаді очільника міністерства у справі ветеранів затверджено Сергія Бесараба. Міністром Кабінету міністрів замість Дмитра Дубілета став Олег Немчінов.
Пропозиції Зеленського й ваканті посади
Шмигаль зауважив, що у уряді вакантними лишилося чотири міністерських портфелі, а також про плани посилити два напрямки. Він не перерахував вакантних посад, утім, у списку поданих ним кандидатур відсутні міністр енергетики та захисту довкілля, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, міністр освіти і науки та міністр культури України.
Кандидати на посади міністрів оборони та закордонних справ, згідно з Конституцією України, вносяться на розгляд парламенту президентом України. Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді призначити Андрія Тарана на посаду міністра оборони, а Дмитра Кулебу - на посаду міністра закордонних справ країни. За призначення Тарана свої голоси віддали 285, а за призначення Кулеби - 288 народних депутатів.
Демарш "Голосу"
Під час обговорення кандидатів до нового уряду засідання парламенту залишила фракція "Голос" у повному складі. "Фракція "Голос" не підтримуватиме цей цирк і формування уряду Януковича, і я прошу кожного, хто сьогодні голосуватиме за цей уряд, тридцять разів подумати, чи готові ви голосувати за такі "нові" обличчя", - заявила членкиня фракції Олександра Устінова з трибуни парламенту.
Нагадаємо, раніше цього дня ВР відправила у відставку уряд Олексія Гончарука й призначила на посаду прем'єра Дениса Шмигаля.

Сообщение добавлено 04.03.2020 в 20:10.Міністром оборони став Андрій Таран: біографія

Верховна Рада проголосувала за призначення генерал-лейтенанта у відставці Андрія Тарана міністром оборони України. За таке рішення віддали свої голоси 285 депутатів.
Середа, 4 березня 2020, 19:55
#Букви розповідають, що про нього відомо.
Раніше повідомлялося, що призначення Тарана пролобіював Андрій Єрмак.
Біографія

Андрій Таран народився 4 березня 1955 року в німецькому Франкфурті-на-Одері в родині військового.
У 1970-х роках він закінчив Київське зенітне ракетне інженерне училище. Там отримав спеціальність військового інженера-радіотехніка.
Після цього Таран служив в радянській армії, а в 80-х роках закінчив Військову академію ППО Сухопутних військ в Києві. Його спеціальність називається “управління бойовими діями.
Крім того, в 1993 році Андрій Таран пройшов перепідготовку в Інституті міжнародних відносин у Києві для дипломатичної служби.
У 1995 – 1996 роках отримав кваліфікацію магістра за спеціальністю “стратегія національних ресурсів” в Національному університеті оборони США у Вашингтоні.
Таран одружений. З дружиною Вікторією в шлюбі має двох дітей.
Кар’єра

З 1992 року Андрій Таран служив в центральному апараті Міноборони, через 2 роки він перейшов до Головного управління розвідки Міноборони.
З 1996 по 1998 роки він працював в Раді національної безпеки і оборони експертом центру стратегічного планування і аналізу.
Після цього повернувся в центральний апарат Міністерства оборони.
З 1999 по 2004 роки Андрій Таран був військовим аташе при посольстві України в США.
З 2005 по 2008 роки обіймав посаду начальника управління у Міноборони, а з 2008-го був заступником керівника Головного управління розвідки Міноборони.
З 2011 по 2014 роки він був представником міністерства оборони в представництві України при ООН.
У вересні 2015 року Андрій Таран увійшов в робочу підгрупу з питань безпеки в ТКГ в Мінську. Працював в цій підгрупі до листопада 2015 року.
Також з квітня по серпень 2015 року було представником України у Спільному центрі контролю і координації в Донбасі (СЦКК).
У грудні 2015 го року був призначений на посаду першого заступника командувача Сухопутних військ ЗСУ, цю посаду офіційно займав до квітня 2016- го.
У 2016 році був звільнений в запас після досягнення граничного віку генеральської служби.
Декларація

У декларації за 2019 рік Таран зазначив квартиру в Києві площею 100 квадратних метрів, а також дві земельні ділянки в Київській області, загальною площею понад 2200 квадратних метрів.
Крім того, Таран вніс до декларації 3 легкових автомобілі: марки Buick 2013 року випуску (вартість – 351 042 гривень), авто Infifnity 2007 року випуску (153 913 гривень), авто Mercedes Benz 2001 року випуску (59 754 гривень).
Таран в 2019 році отримав зарплату на суму 29 477 гривень, державну соціальну і матеріальну допомогу на суму 10 250 гривень, зарплату з Міноборони на суму 283 605 гривень і пенсію в розмірі 184 400 гривень.
Таран зберігає готівку: 21 тисячу доларів, 5 тисяч євро і 16 154 гривень.
Нагадаємо, що в новому Кабінеті Міністрів залишаються вакантні посади керівників міністерств.
  • Парламент затвердив призначення Дениса Шмигаля новим головою уряду.
  • Раніше сьогодні Верховна Рада України підтримала відставку Прем’єр–міністра Олексія Гончарука і його Уряду.


Сообщение добавлено 04.03.2020 в 20:18.

Рада назначила главу МИД Украины

Политика
4 марта 2020, 20:10

Читати українською

Верховная рада Украины назначила министром иностранных дел Дмитрия Кулебу во время внеочередного заседания Рады 4 марта.
Лица нового Кабмина: кто вошел в состав правительства ШмыгаляСвои посты сохранили Аваков, Федоров, Малюська и Криклий. Еще четыре кресла министров пока остаются вакантными. 4 марта 2020, 20:00
За его назначение проголосовали 288 парламентариев.
Так, Кулеба в правительстве Алексея Гончарука занимал должность вице-премьер-министра по вопросам европейской интеграции.
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.03.2020, 20:33   #2
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 33,457
"Спасибок": 28,993
Очки репутации: 130,717
Мнения: 8166
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

espreso.tv|Від espreso.tv


На тлі зміни уряду: Morgan Stanley радить клієнтам позбуватись українських боргових паперів, - ЗМІ -…


Американський інвестиційний банк Morgan Stanley порадив клієнтам скоротити позиції в єврооблігаціях України після зміни уряду і потенційного уповільнення реформ в кра....
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.03.2020, 23:56   #3
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 33,457
"Спасибок": 28,993
Очки репутации: 130,717
Мнения: 8166
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Чубаров: Заявление Шмыгаля о воде в Крым — подлый удар в спину тех, кто не смирился с оккупацией
Глава Меджлиса крымскотатарского народа Рефат Чубаров осудил заявление новоназначенного премьер-министра Украины о необходимости возобновления поставок воды в оккупированный Крым.
Об этом говорится в заявлении председателя Меджлиса крымскотатарского народа.
«Скандальное заявление новоизбранного премьер-министра Дениса Шмыгаля о возможности подачи воды по Северо-Крымскому каналу н...
Показати більше...

Глава Меджлиса крымскотатарского народа Рефат Чубаров осудил заявление новоназначенного премьер-министра Украины о необходимости возобновления поставок воды в ...
atr.ua


Чубаров: Заявление Шмыгаля о воде в Крым — подлый удар в спину тех, кто не смирился с оккупацией


Глава Меджлиса крымскотатарского народа Рефат Чубаров осудил заявление новоназначенного премьер-министра Украины о необходимости возобновления поставок воды в ...
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.03.2020, 22:19   #4
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 33,457
"Спасибок": 28,993
Очки репутации: 130,717
Мнения: 8166
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

По словам Томенко, на должность премьера избрали человека, который бы не противоречил Зеленскому.

Николай Томенко, украинский политик, лидер партии Рідна країна, дал свою оценку новоизбранному правительств
ukr.life


Томенко: «История с «какой разницей» перешла в «чего изволите»


Николай Томенко, украинский политик, лидер партии Рідна країна, дал свою оценку новоизбранному правительств
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.03.2020, 12:01   #5
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 33,457
"Спасибок": 28,993
Очки репутации: 130,717
Мнения: 8166
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Типове "новає ліцо", з дружиною громадянкою країни агерсора, квартирами у тій самій країні, вже можна точно сказати, що Україною зараз керують з кремля!��

Новий міністр економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко не задекларував квартиру в Москві, частка в якій є власністю його дружини, її ж
dymka.com.ua


Новий міністр фінансів "не встиг" внести в декларацію маєток під Києвом і квартиру в Москві. ФОТО


Новий міністр економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко не задекларував квартиру в Москві, частка в якій є власністю його дружини, її ж
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.03.2020, 13:29   #6
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 33,457
"Спасибок": 28,993
Очки репутации: 130,717
Мнения: 8166
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

espreso.tv


Посилено готуються. Посилено

Під час неймовірної за своїми згубними наслідками політичної, соціально-еокномічної й гуманіаторної кризи, що насувається на Україну, Кабінет Міністрів України н....
espreso.tv


"Це треба зараз?". На порозі пандемії уряд Шмигаля закуповує 140 шт. сувенірного "Скіфського золота" за…


Під час неймовірної за своїми згубними наслідками політичної, соціально-еокномічної й гуманіаторної кризи, що насувається на Україну, Кабінет Міністрів України н....
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.03.2020, 21:53   #7
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 33,457
"Спасибок": 28,993
Очки репутации: 130,717
Мнения: 8166
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Орест Буревійдо Про Мову - група для дописів читачів

Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець написав заяву про відставку із займаної посади.

Про це УНН повідомило джерело в Офісі Президента України. За інформацією співрозмовника агентства, Ілля Ємець сьогодні зранку написав заяву про відставку, водноча...
worldrumors.net


Недовго музика грала: Ємець написав заяву про відставку
Про це УНН повідомило джерело в Офісі Президента України. За…


Про це УНН повідомило джерело в Офісі Президента України. За інформацією співрозмовника агентства, Ілля Ємець сьогодні зранку написав заяву про відставку, водноча...
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.03.2020, 23:21   #8
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 33,457
"Спасибок": 28,993
Очки репутации: 130,717
Мнения: 8166
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Уряд запропонував парламенту скоротити доходи держбюджету на понад 100 мільярдів гривень через спалах COVID-19. Серед них й надбавки вчителям та лікарям.

Про це в ефірі 24 каналу розповіла депутатка партії "Слуга народу" Ольга Висилевська-Смаглюк. Також сказала, що закінчила аналізувати оновлений проєкт бюджет, бо вчо...
worldrumors.net


Уряд хоче урізати надбавки лікарям та вчителям
Про це в ефірі 24 каналу розповіла депутатка партії "Слуга народу"…


Про це в ефірі 24 каналу розповіла депутатка партії "Слуга народу" Ольга Висилевська-Смаглюк. Також сказала, що закінчила аналізувати оновлений проєкт бюджет, бо вчо...


Сообщение добавлено 28.03.2020 в 22:33.

obozrevatel.com


Микола Томенко: Бюджет від другого тимчасового Уряду Зеленського імені Попандопуло


Бюджет. Ознайомився з проектом нової версії карантинного бюджету від 2 тимчасового Уряду Зеленського. Точніше проаналізував, що зміг, з огляду на ту ...
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.03.2020, 23:57   #9
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 33,457
"Спасибок": 28,993
Очки репутации: 130,717
Мнения: 8166
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Чорний список
Хто ж очолює нашу боротьбу з короновірусом і чи можемо ми покладатися на його професійність та порядність?��
https://www.5.ua/…/elitna-nerukhomist-ta-sumnivnyi-biznes-z…


Розслідувачі не побачили в ній джерела походження статків Іллі Ємця
5.ua


Елітна нерухомість та сумнівний бізнес: журналісти перевірили декларацію чільника МОЗ


Розслідувачі не побачили в ній джерела походження статків Іллі Ємця
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.03.2020, 20:00   #10
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 33,457
"Спасибок": 28,993
Очки репутации: 130,717
Мнения: 8166
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Ну-ну)Терористам засоби захисту? Вбивайте наших і будь.тє.здорові?

30.03.20 08:45 - Кабмін має намір допомогти жителям ОРДЛО в боротьбі з коронавірусом: обіцяють гумконвої із засобами захисту Україна проситиме міжнародні організації ві....
censor.net.ua


Кабмін має намір допомогти жителям ОРДЛО в боротьбі з коронавірусом: обіцяють гумконвої із засобами захисту


30.03.20 08:45 - Кабмін має намір допомогти жителям ОРДЛО в боротьбі з коронавірусом: обіцяють гумконвої із засобами захисту Україна проситиме міжнародні організації ві....
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.03.2020, 21:45   #11
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 33,457
"Спасибок": 28,993
Очки репутации: 130,717
Мнения: 8166
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Vilna Ukraina


Дмитро ПотєхінСтежити3 годну шоб ви розуміли, хто насправді керує країною
Сорос, госдєп та масони нєрвно курят - бо, як і у Супрун, у них парламентської більшості, навіть партії чи телеканалу в Україні нема, але Ємця прибрала хто? Супрун!!!
Ulana Suprun, ти приймаєш замовлення?


Вже колишній міністр охорони здоров’я Ілля Ємець вважає, що підставою для його звільнення була позиція ексочільниці МОЗ Уляни Супрун – їй не подобалася його конц....
life.pravda.com.ua


Ємець звинуватив Супрун у своїй відставці
Вже колишній міністр охорони здоров’я Ілля Ємець вважає, що…


Вже колишній міністр охорони здоров’я Ілля Ємець вважає, що підставою для його звільнення була позиція ексочільниці МОЗ Уляни Супрун – їй не подобалася його конц....
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.04.2020, 20:10   #12
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 33,457
"Спасибок": 28,993
Очки репутации: 130,717
Мнения: 8166
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию


Дмитрий Чекалкин6 год ·

Zoya Kazanzhy:
Боже, яка прєлєсть! Люблю таке!
Новоспечений з другого разу міністр охорони здоров’я Степанов звернувся до українців. Сказав, зокрема, таке: «Я зайшов у Міністерство, де ми поки що все реалізовуємо в ручному режимі, керуючи всіма процесами в реальному часі, налагоджуючи і відновлюючи зв’язки між різними напрямами та медичними установами».
От я вам зараз розповім про «налагодження зв’язків».
Одеський сайт Думская net повідомив наступне:
Дружина Степанова – Наталя Степанова, в той день, коли він сам був призначений міністром, зареєструвала під Одесою медичну компанію «Бестздрав».
30 березня вона одноосібно створила в смт Авангард Овідіопольського району (тут ще є славнозвісний оптовий ринок 7 кілометр) ООО «Бестздрав» зі статутним капіталом в 1,5 мільйони гривень.
Вгадайте, чим буде займатися компанія? Тадам! Поставками необхідних медичних товарів і період епідемії коронавірусу.
Красиво, правда ж? Конфлікт інтересів? Ні, не чули? Не пристойно? Ні, не чули. Не етично? Ні, не чули.
Я ж казала, що державні фінанси в "надійних" руках. Добре, що зараз в державі спрощені процедури закупівель і право вибору постачальників теж набагато легше. Чому б не скористатися талановитим медичним бізнесюкам?
Наталі Степановій також належить 50 відсотків долі в компанії «Фаєр Піксель», 67 відсотків компанії «Гарномедика». Директором «Гарномедики» є Анастасія Баканова, яка працювала керівницею патронатної служби апарату ОДА в той час, коли головою Одеської ОДА був Степанов.
Ей, хто там флешмобив з приводу того, який прекрасний керівник прийшов в Міністерство охорони здоров’я – їжте, не обляпайтеся тепер”.
А тим часом нардеп Шахов вилікувався від корона вірусу, але судячи з його висловів, має ускладнення на голову.
Пряма мова Шахова:
- Коронавірус – це зімітована багатіями хвороба, які сьогодні обвалили фінансові ринки і просто скуповують акції. Ці негідники мають за все відповісти. В даний момент президент Зеленський повинен і зобов’язаний зробити заяву про розслідування щодо коронавірусу і думати, кому з країн пред’являти претензію. Я вважаю, що до цього причетна Велика сімка.
Ну що ж, чекаємо на претензії Зе країнам Великою сімки. Вже бачу, як він рішуче достає свою зброю та відкриває …рояль!
А що там у ЄС:
Ти, Вова, заради ілюзії безпеки держави плюнув у "кофє" Коломойському. І, думаю, тепер кожен телефонний дзвінок викликає у тебе передінфарктний стан. Від тебе відвернулося багато твоїх виборців у тому числі. А, ще, довелося консолідуватися з ненависним ЄС. "Я Ваш вирок", - пам'ятаєте, Вова, свої слова Порошенку? Де Ваша сміливість зараз? Де оце от "Рейган"? Де Наполеон? Чихуахуа. Не більше, Вова. Ти виявився всєм должен. І, водночас, нікому не потрібен.
Ти зараз, Вова, міг би сидіти зі сім'єю в котеджі, перечікувати карантин. А ти сидиш сам. Наляканий. Розчарований. Зрадник. Зрадник для нас, тих, хто не голосував за тебе, і зрадник для тих із "зелених", до кого вже дійшло. Через рік тобі клястиме найтупіший із твоєї отари. Вечєрній квартал уже не зажигає, Вова. Твій Вєчєрній квартал — це шпагат між путіним, Європою, олігархами та громадянами. В результаті, ти нікуди не встигаєш, і лиш штани порвав. Твій "зажигаєт" - це провал в економічній сфері, економічна та соціальна криза, перетасовування міністрів.
Ти політичний труп. Ти ним став, не побувши політиком. Але тепер ти й не будеш шоуменом.
Вітаю тебе з роком, Вова. Ти тоді переміг, а в перспективі програв. Ви зробили це разом. Тепер вони зроблять тебе. А порохоботи будуть дивитися.
#читаємо_вголос
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.04.2020, 21:29   #13
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 33,457
"Спасибок": 28,993
Очки репутации: 130,717
Мнения: 8166
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию


___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.04.2020, 22:19   #14
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 33,457
"Спасибок": 28,993
Очки репутации: 130,717
Мнения: 8166
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Катя Королюкдо Про Мову - група для дописів читачів

Зебіли, саме так виглядає знаменитий кінець "епохи бідності" та початок епохи тотальної бідності, на бубачку мільярд, а на вас копійки!��

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль переконаний, що українська сім'я, яка складається з чотирьох осіб може нормально прожити на 12 тисяч гривень на
dymka.com.ua


Шмигаль заявив, що українцям для нормального життя вистачить 3 тисяч гривень на місяць


Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль переконаний, що українська сім'я, яка складається з чотирьох осіб може нормально прожити на 12 тисяч гривень на
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.04.2020, 07:16   #15
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 25,362
"Спасибок": 35,837
Очки репутации: 141,789
Мнения: 8282
Доп. информация
По умолчанию

«Схеми» дослідили зв‘язки новопризначеної генпрокурорки Ірини Венедіктової і наближених до неї людей з іншими впливовими політиками і бізнесменами та проаналізували її майновий стан. І, з-поміж іншого, з’ясували, що її рідний брат тривалий час працював юристом у так званій групі компаній «Інвестор», заснованої родиною глави МВС Арсена Авакова та ексдепутатом Ігорем Котвіцьким. Та виявили, що чоловік Ірини Венедіктової, щойно вона сама обралась у Раду та очолила комітет з питань правової політики – пішов на підвищення в органах Нацполіції та перевівся у Київ. А також звернули увагу, що подружжя не вказало, яким майном користувалось торік у столиці, натомість «Схеми» віднайшли де саме подружжя мешкає в Києві. Примітно, що сама генпрокурорка, попри низку запитів відмовилась коментували по суті всі ці запитання журналістів.


___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
уряд україни, шмигаль

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Уряд Гончарука (від "Слуга народа") igma Политика Украины 187 08.04.2020 17:05
Уряд Гройсмана a68 Политика Украины 987 08.02.2020 20:36
«КВАРТАЛ 95» зарегистрировал партию «СЛУГА НАРОДА» tyran_1 Политика Украины 33 19.12.2017 16:55
впоратися з безробіттям уряд не може TIXIIomut Основной 2 21.01.2011 19:29
Уряд проФФесіоналів... Alex LM Политика Украины 27 17.07.2009 23:32


Часовой пояс GMT +3, время: 02:16.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2020