Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Як тебе не любити, Києве мій... > Справочная Киева > Справка > Районы Киева

Віктор Пилипишин

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 24.12.2010, 12:14   #1
wisdom
 Аватар для barinya
IP:
Сообщений: 1,598
"Спасибок": 2,627
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Віктор Пилипишин

Случайно прочитала интересное интервью Виктора Пилипишина. Очень удивилась, что он еще не работает замом Попова.
Честно говоря, как руководитель, мне он очень нравился. Не понятно, почему Литвин повлиял на то, что Пилипишин не работает в Киевской Администрации. А жаль, толковый мужик...

Віктор Пилипишин: Поки буде діюча схема пільг по ЖКГ, я не вірю в те, що відбудуться зміни
Розмовляв Вадим Денисенко / 24.12.2010 00:05
Після звільнення з посади голови Шевченківського району Києва Віктор Пилипишин уперше дав інтерв’ю. “Коментарі” поцікавилися думками місцевого керівника про ситуацію в столиці

Чим Ви займаєтесь сьогодні після звільнення з посади голови Шевченківського району?

- Напевно я ще до кінця не усвідомив себе звільненим. Часто думаю про район. Напевно кожен, хто десь довго пропрацював знає цей стан. Зрештою, хочу я цього чи не хочу, люди мені телефонують, просять допомоги. Я намагаюся йти їм назустріч. Звичайно зараз аналізую те, що було зроблене нашою командою за 4,5 роки в районі. Роблю висновки – що зробити вдалося, що не вдалося, а що напевне я б зараз зробив зовсім інакше.
Діючий голова району Сергій Зімін Вам телефонував?

- Ми з ним поспілкувалися кілька годин, коли я здавав йому справи в адміністрації. Розмова була досить конструктивна. Кожен чиновник має розуміти – є перший і є останній день роботи. Не треба зі своїми порадами чи думками лізти в „чужий монастир”, якщо твоєї допомоги не просять.

В перспективі ця команда в районі зміниться чи залишиться якийсь кістяк з Ваших кадрів?

- Життя без змін не буває. При мені склад цієї команди теж змінювався. Якісь кадрові ротації безперечно відбудуться. Звичайно хотів би, щоб якщо кістяк команди та методи управління і змінювалися, то тільки з конструктивної позиції, а не з позиції партійності, кумівства чи інтересів якихось груп.
Чи були якісь конкретні домовленості відносно керівних кадрів в Шевченківському районі?

- Звичайно я надав своєму наступнику рекомендації відносно людей, які працювали на основних посадах. Якщо подивитись на економічні показники району, то можна стверджувати - в районі за ці роки склалася професійна команда. Багато з цих людей справилися б і з керівництвом на рівні міста.

Останнім часом було багато розмов, що Вас призначать першим заступником Олександра Попова. Це призначення відбудеться чи ні?

- Розмови стосовно цього дійсно були. Обговорювати поки що нічого.

Як сьогодні почуває себе громадський рух „Кияни передусім!”, який Ви очолюєте? Він згортається чи розвивається далі?

- Люди, які підтримали наш рух, не ставили обов’язкову умову – Пилипишин голова райадміністрації чи перший заступник в КМДА. В більшості ці люди не держслужбовці, вони не пов’язані з міським господарством. Це кияни, яким небайдужа доля свого міста. Вони відчувають власну відповідальність за майбутнє Києва. Вони розуміють – якщо тільки плакатись, скаржитись та критикувати владу багато не отримаєш. Вони надають перевагу конкретним діям. Нажаль, багато людей звикли до того, що їм хтось щось винен, що їм хтось щось подарує, що їм хтось щось зробить. Але основна проблема Києва в останні роки це те, що мешканці були безвідповідальними. Тому маємо те що маємо. До нашого руху приєднались люди, які якраз відчувають відповідальність за те, яке місто ми передамо нашим дітям. Тому майбутнє руху „Кияни передусім!” не залежить від того, на яких я буду посадах. Ми й далі працюватимемо заради Києва, ми відслідковуватимемо події, ми на них впливатимемо.

Тобто рух продовжує існувати?

- Безперечно. Ми продовжуємо працювати над різними проектами. Головний з них Економічний план розвитку Києва.

Сьогодні Олександр Попов продукує ідеї, які багато в чому перегукуються з ідеями Черновецького. Наприклад, заборона в’їзду для іногородніх авто до міста, перекриття доступу малого бізнесу до ритуальних послуг. З чим це пов’язано? Йому бракує власних ідей?

- З мого боку було б некоректно критикувати ідеї і дії Попова. Як керівник я розумію – для того, щоб вникнути в такий складний механізм як Київ, треба не один місяць. Потрібен певний час і для Попова і для його команди, щоб вони вникли в події, почали на них впливати, почали нести відповідальність за результати своєї роботи. В той же час можу сказати, що команда Попова вигідно відрізняється від «молодої команди» Черновецького. Я сподіваюсь, що їм вдасться зробити більшість із задуманих реформ.
Більшість світових столиць розвиваються за приблизно однаковим сценарієм. Просто в когось певні проблеми виникають раніше, в когось пізніше. Тому і варіанти вирішення цих проблем можна перерахувати на пальцях. Вони загальновідомі. Але результат залежить від того, наскільки професійно підібрана команда, наскільки глибоко вона може проаналізувати ситуацію, наскільки ефективно вона зможе реалізувати конкретні кроки і покращити ситуацію в місті. Рецепти кожної страви написані в сотнях кулінарних книг. Але залежно від професійності кухаря ми маємо продукти, які по смаковим та візуальним параметрам значно відрізняються. Можна навести інший приклад: технологія операції на серці. В спеціальній літературі вона детально прописана. Але хтось проводить такі операції майже завжди вдало, а декому навіть не довірять оперувати. Те саме і з рецептами щодо управління Києвом. Все залежить від здатності команди втілити ідеї в життя.

Які б кроки в управлінні ви б порадили здійснити Попову?

- До діючої міської влади в мене є багато запитань. Наприклад, я не розумію чому Черновецький досі формально є мером Києва? Чому та Київрада, яка разом з мером знищувала місто, досі приймає рішення, по яких живе столиця, а секретар Київради є співголовою комітету з економічних реформ? Цікаво, яких реформ?
Щодо рекомендацій. Я б почав з того що й у Шевченківському районі. Це детальний аналіз проблем, ресурсів столиці. Щоб в нас не було таких ілюзій, як Нью-Васюки у відомому творі Ільфа та Петрова. Треба чесно сказати, скільки сил і ресурсів є у міста. І вже виходячи з цього - вирішувати проблеми. Адже головна наша біда в тому, що немає розуміння проблем Києва. Ми всі знаємо – в Києві великі пробки, погані комунікації, проблеми з переробкою сміття. Навіть взявши ЗМІ і день-два присвятивши їх аналізу, ми зможемо озвучити вичерпний перелік проблем.
Але мова про інше. Їх треба перевести в конкретний професійний вимір. Щоб розуміти що це за проблема, якою є її об’єми і скільки її вирішення коштує для міста. По-друге, треба розуміти, якими є ресурси, які ресурси можуть з’явитися в перспективі і чи є можливість залучити їх додатково або з державного бюджету, за рахунок інвесторів або за рахунок кредитів. Тоді можна чітко визначити пріоритети: що ми вирішимо сьогодні, що вирішимо завтра, а які проблеми ми взагалі не зможемо вирішити. І про це людям теж потрібно чесно сказати.
Важливим є те, чи довіряють кияни владі. Поки влада не поверне собі довіру, жодне питання не буде вирішено. А довіра повернеться тільки тоді, коли люди відчують - влада поступово, крок за кроком почала робити те, що раніше декларувала. Сказали що запустять швидкісний трамвай в такий то термін – він має бути запущений. Сказали, що відкриють стільки то станцій метро, вони мають бути відкриті. Можна багато не обіцяти, головне, щоб люди знали – обіцяне буде зроблене. Але якщо, наприклад, декларують створення лікарняних кас, ОСББ (підстав для успіху яких сьогодні немає), будівництво тунелів, якщо ці проекти не реалізують, це буде величезний мінус для влади.
В Україні за час незалежності було до 20 урядів. Кожен новий уряд приходив і починав писати стратегічні плани, програми розвитку тощо. Це добре, але якби кожен уряд вирішив хоча б одну проблему в країні, то більшість проблем ми б уже вирішили. План – це не документ про все і ні про що. Там має бути чітка деталізація з термінами і відповідальними за результат. Неможна писати – через 5 років ми зробимо те, через 10 – ще щось. Напишіть що ви зробите через тиждень, через місяць. За тиждень багато не зробиш. Але вулиці і двори від сміття почистити можна, за місяць можна відремонтувати дороги. Нехай таких речей буде небагато, але люди бачитимуть, що влада взяла на себе відповідальність і виконує задекларовані речі. Так буде народжуватись довіра людей до влади.

Чому ОСББ не матимуть успіху в Києві?

- Люди неготові до цього. Перш за все ментально. Я вважаю, що ОСББ - це ті самі кооперативи. Подивіться як сьогодні працюють кооперативи і в якому стані знаходяться кооперативні будинки. Треба проаналізувати, чому кооперативи прийшли до такого стану і чому кооперативні будинки просяться сьогодні на обслуговування до тих самих ЖЕКів, які усі так критикують. Навіть погана робота ЖЕКів краща, ніж робота голів кооперативів. Через постійні вибори наша житлово-комунальна політика не відповідає життєвим та економічним реаліям. Ми й далі продовжуємо загравати з електоратом замість того, щоб створити конкурентне середовище. Поки таке середовище не створять, не проведуть нормальний економічний розрахунок, поки рівень, якість і ціна послуг не відповідатимуть коректно одна одній, ніяких змін в ЖКГ не відбудеться.

Коли ми прийдемо до такої ситуації? І як це можна зробити?

- Спочатку потрібно політичне рішення про те, що ми перестаємо загравати з людьми. За ним підуть економічне та управлінське рішення. Необхідно максимально швидко переходити на монетизацію пільг. Поки буде діюча схема пільг по ЖКГ я не вірю в те, що відбудуться зміни.

Свого часу в Шевченківському районі ви практикували систему ремонтів будинків, за якою частину грошей давав район, частину збирали люди. Ця схема працює?

- Це працює краще, ніж коли районний бюджет виділяв 100% коштів. Там, де гроші виділили з бюджету, результат ремонту через певний час (кілька місяців чи півроку) був фактично знищений. Там де люди самі скинулись грошима, а районна влада допомогла, все збереглося в цілості.

Що Ви не зробили в районі за час свого керівництва?

- Перш за все після аналізу проблем і ресурсів ми створили Програму стратегічного розвитку району до 2012 р. І вже почали розробляти план до 2020 року. Тому в нас сьогодні немає проблеми проаналізувати як досягнення, так і недопрацьовані речі. Був чіткий план по напрямках, по об’єктах, по датах і навіть по відповідальних. Визначити, що не зроблено - це справа суто технічна. Треба просто підняти план і подивитися. І це може зробити не тільки Пилипишин, але й будь-який киянин. Достатньо зайти на сайт, подивитися, які зобов’язання ми на себе брали, які з них виконали, які не виконали. Це і визначає рівень тієї довіри про яку я говорив.
Основною проблемою Шевченківського району залишаються МАФи. І не можна сказати, що це провина керівництва району. З 2008 р. процес їх розміщення став неконтрольованим. Там були задіяні меркантильні інтереси посадовців з КМДА. В результаті МАФи ставили де хто як хотів.
У той же час я відчуваю свою відповідальність за те, що таким страшним зробили обличчя Шевченківського району. Район продовжує страждати від величезної кількості безгосподарних мереж. Нам не вдалося знайти їм господаря. Це, нажаль, теж не залежить від районної влади. І більшість проблем з теплом якраз через те, що „Київенерго” не займається і не обслуговує ці мережі.
Незважаючи на те, що ми зробили величезний крок в розвитку бази для освіти (в 2010 р. якість освіти в нашому районі визнана найкращою в Україні), нам не вдалося побудувати два будинки для вчителів, лікарів, правоохоронців. Не вдалося побудувати центри позашкільної освіти для дітей. В Києві сотні гектарів землі виділялось комерційним структурам, а землю під центри дитячої творчості так і не відвели. Хотів би звичайно щоб менше говорили про корупцію у районній владі. Але проблема ця загальнонаціональна. Побороти корупцію на території окремо взятого району, зробити відносини людей і влади цивілізованими на такій території важко. Хоча можна пишатись тим, що на захист району ми провели два референдуми. І мешканці в конфлікті з Черновецьким стали на наш бік. Цікаво, чи багато посадовців наважаться запитати думку людей про себе? Насправді, як господарник, я можу перерахувати сотні проблем. Навіть самому стане страшно, скільки всього я не зробив.

В майбутньому Ви плануєте балотуватись на посаду мера Києва?

- До 2012 р. ще багато часу. Але на початку нашої розмови я вже частково відповів. З Києва я нікуди не збираюсь, тут живе моя сім’я, мої діти. Тому я та моя команда збираємось і далі впливати на події в столиці. А в якій ролі і на якій посаді – життя покаже. Але я нічого не виключаю.

Кажуть, що після того як Ви розійшлися з Народною Партією, у Вас почалися певні проблеми?

- Проблеми в житті завжди є. Я останнім часом в пресі зустрічав багато інсинуацій та інтерпретацій на цю тему. Литвин та Пилипишин і його команда розійшлися в одному. Не можна співпрацювати з людьми, які знищують твоє місто. Навіть якщо це тобі дуже вигідно.

За нашими даними, не останню роль в тому, що Вас досі не призначили заступником Попова, зіграв Володимир Литвин. Наскільки це правда?

- Мені відома роль Володимира Михайловича в цій ситуації. Я б не хотів її сьогодні обговорювати. Насправді питання набагато глибше. Скажу філософськи: треба бути сильною особистістю, щоб відповідати добром на добро.

Ви говорили про Економічний план розвитку Києва. На якій стадії розробки він сьогодні? Ви ділилися своїми напрацюваннями з Поповим, з Азаровим чи з Президентом?

- Я відповідально заявляю - такого стратегічного плану, над яким працювали сотні професіоналів, немає сьогодні ні в кого, навіть на рівні міста Києва. Ми сьогодні не оглядаємося на те, у владі ми чи ні. Напрацювання, на які пішло багато праці, ми передали Попову для ознайомлення. Якщо столична влада зацікавиться, ми готові й далі допомагати, доопрацьовувати цей план, брати участь в його реалізації.
___________
Дайте хлеба и зрелищ!
barinya вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.04.2011, 18:37   #2
wisdom
 Аватар для barinya
IP:
Сообщений: 1,598
"Спасибок": 2,627
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Віктор Пилипишин

Сотрудники правоохранительных органов сегодня ночью пытались задержать экс-главу Шевченковского района столицы, бывшего народного депутата от Блока Литвина Виктора Пилипишина . Сейчас политик находится в реанимации в бессознательном состоянии. Об этом корреспонденту ЛІГАБізнесІнформсообщила пресс-секретарь В.Пилипишина Анна Денисенко.
"Виктора Пилипишина пытались задержать сегодня примерно в два часа ночи в Диагностическом центре в Киеве. Пришли, наверное, все неспящие правоохранители города, поскольку их было около 40 человек. Это были сотрудники СБУ, прокуратуры, милиции... Они окружили территорию, зашли в палату, но поскольку в тот момент Виктор Петрович находился под капельницей и не был готов куда-либо ехать, врачи воспрепятствовали тому, чтобы его транспортировали. В результате допроса его довели до реанимации. Сейчас Виктор Петрович находится в бессознательном состоянии", - отметила А.Денисенко.
По ее словам, к В.Пилипишину никого не пускают, в том числе супругу и дочь, а под его палатой дежурят следователь и бойцы спецназа.
При этом пресс-секретарь политика затруднилась сказать, предъявляли ли сотрудники правоохранительных органов какие-либо документы на задержание.
"Когда приехал юрист Виктора Петровича, который имеет право присутствовать во время допроса, он уже был в реанимации, поэтому рассказать о том, предъявили ему какие-то документы или нет, и как ему представились, не мог", - сказала она.
Напомним, сегодня стало известно, что прокуратура Киева возбудила уголовное дело в отношении В.Пилипишина. Ему предъявлено обвинение в превышении власти и служебных полномочий (ч.3 ст.365 Уголовного кодекса Украины), которые нанесли громаде убытки на сумму свыше 15 млн.грн.
Вчера В.Пилипишин был вызван в городское Управление по борьбе с организованной преступностью. "Я лежу в больнице с гипертоническим кризом уже неделю. Сейчас ко мне прибыли пятеро представителей УБОП Киева с требованием немедленно прибыть в отделение", - отмечал политик, добавив, что никуда не собирается ехать, потому что "у них нет на это права"
Лига.Новости
___________
Дайте хлеба и зрелищ!
barinya вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Віктор Постол. Чемпіон... Гайдамака Спорт форум 0 04.10.2015 08:47
Віктор Янукович переможе ведмедекотів Кощей Основной 23 22.04.2013 23:28
Менталітет московита 100 років тому від Купріна. лесана Исторический форум 61 01.10.2012 19:33


Часовой пояс GMT +3, время: 08:56.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2021