Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Право и бизнес > Юридический форум

Вам подобається коррупция ? Ви хочете їх знищити ?

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 27.02.2019, 19:24   #46
Почетный легион
 Аватар для fox.
Сообщений: 21,347
"Спасибок": 8,963
Очки репутации: 49,278
Мнения: 2310
Доп. информация
По умолчанию

4 судді КС були проти скасування статті
Два.
Серед тих, хто звернувся до КС, 23 нардепа від "Народного фронту", по 11 нардепів БПП і групи "Відродження", 10 нардепів з "Опоблоку", 3 - від "Волі народу", 1 з Радикальної партії.

___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.03.2019, 19:28   #47
Почетный легион
 Аватар для fox.
Сообщений: 21,347
"Спасибок": 8,963
Очки репутации: 49,278
Мнения: 2310
Доп. информация
По умолчанию

$41 млн із Приватбанку вивели на рахунки "Кварталу 95"

41 мільйон доларів з "Приватбанку" за часів Ігоря Коломойського вивели на рахунки студії "Квартал 95" Володимира Зеленського.

"Весна покаже, хто де крав, кажете? 1 березня.
Показуємо. Як 41 млн $ коштів вкладників Приватбанку було виведено на рахунки коміків "Кварталу 95" через кредитування пов'язаних із Коломойским компаній".

"відбулося все за стандартною для олігарха схемою розкрадання, яку розслідував Kroll після виведення Коломойським і компанією 6 мільярдів доларів коштів вкладників та грошей, які йшли на рефінансування банку з резервів НБУ, коли банк почав сипатися під тягарем піраміди, створеної власниками".

"У 2012 році Приват видає кредити на суму більше 400 млн грн (курс долара – 8 грн) компаніям "Реаліз Ойл" та ТОВ "ТД Карпатнафтотрейд", які входять до структури групи "Приват" Коломойського. Через декілька секунд ці кошти опиняються на рахунку ПАТ "Укртранснафта", менеджмент якої теж контролювався Ігорем Коломойським", – пише нардеп.

"Керівником "Укртранснафта" на той час є Олександр Лазорко – керівник інших компаній групи Приват та відомий маніпуляціями з викачування технологічної нафти та її розміщенням на зберіганні на заводах групи "Приват", – зазначає він.

"Протягом декількох днів 38,2 млн доларів США були виведені з "Укртранснафти" на рахунки компанії Transit SA у Кіпрській філії Банку, що зареєстрована в Швейцарії на Ігоря Коломойського (32,5%), Геннадія Боголюбова (32,5%) та Ігоря Суркіса (25%)", – заявляє Ар'єв.

"Далі компанія Transit SA проганяє ці кошти через чотири офшорки, що зареєстровані на осіб, які представляють інтереси Коломойського та є лише номінальними власниками цих компаній, і в результаті 41 млн $ осідає на компанії Godfrey Consulting Limited, що зареєстрована на Сергія Мельника", – стверджує він.

За словами нардепа БПП, це – ще один представник номінальних власників, який "володіє" більш ніж 40 компаніями, що мають рахунки в Приватбанку на Кіпрі. Також, за даними Ар'єва, Мельник є членом редакційної ради пов'язаної компанії ТОВ "ТК "Приват ТБ Дніпро" та директором ряду компаній групи Приват.

"Замаскувавши рух коштів через офшорки, вони дійшли до кінцевого призначення компаній, що зареєстровані на учасників студії "Квартал 95", а саме: Андрія Яковлева, Бориса та Сергія Шефіра, Сергія Трофимова та Володимира Зеленського", – заявляє соратник Порошенка.

Далі, за його даними, кошти були розміщені на депозитах, а потім виведені з банку на рахунки компаній за межами банку, що унеможливлює їх подальше відстеження.

Протягом 2012-2016 років всі кошти вивелися на наступні компанії чи рахунки фізосіб:

• Dr. Robert Walz (DE)

• Pinehill Investment Holdings Inc.

• Lacront Unitrade Llp (Uk)

• Piper Smith Watton Llp (Uk)

• Candlewood Investments Limited

• Triapos Limited, Cyprus

• SHSN Limited, Belize

• Atrazon Limited LTD, Cyprus

• Maintrade Limited, Seychelles

• Panevest End Co S.A., Panama

• Aldorante Limited, Cyprus

• Film Heritage Lnc, Belize

"Всі кошти виводилися зі схожим призначенням платежів "оплата" або "передоплата за послуги згідно контрактів". Також відповідно до одного з призначень, 1,3 млн € були направлені на купівлю нерухомості", – заявляє Ар'єв.

Він наголошує, що "всі компанії зареєстровані в офшорних зонах".

"Кінцеві бенефіціарні власники цих офшорок невідомі, крім двох останніх – кіпрської Aldorante Limited та Film Heritage Inc (Беліз). Вони оформлені на Володимира Зеленського, згідно декларації кандидата. 41 млн $ виводився з ПриватБанку частинами, починаючи з 2012 року, з моменту співпраці Коломойського і Зеленського", – заявляє Ар'єв.

Напередодні він писав, що 8 жовтня 2012 року проекти Студії "Квартал-95" перемістилися з "Інтера" на каналі "1+1".

"Через місяць Приватбанк видає компанії Укртатнафта, яка перебувала під контролем Коломойського, кредит на 10 мільйонів доларів", – заявляв Ар'єв.

"Один день - і кошти отримує компанія Transit SA. Вона зареєстрована у Швейцарії на імена власників Привату Коломойського та Боголюбова, а також Ігоря Суркіса. Після цього гроші роблять карколомні віражі світом. Для маскування ці мільйони проганяють через рахунки кіпрського Приватбанку", – додав він.

"Зрештою понад 6 мільйонів доларів опиняються на рахунках однієї кіпрської компанії. Вона називається Green Family Ltd (Зелена сім‘я з обмеженою відповідальністю, в перекладі)", – стверджував нардеп."Тепер ви знаєте і про іншу, більшу суму. Це не на корпоративі у Суркіса за 100 тисяч неоподаткованих доларів виступити.
Тут все цікавіше".
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 12.06.2019, 16:25   #48
Основа форума
 Аватар для ad lib
Сообщений: 2,605
"Спасибок": 1,773
Очки репутации: 6,055
Мнения: 4331
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

В Украине на взятке в $500 тысяч поймали "банду" чиновников и полицейских.


12 июня 2019,
В Черновицкой области задержали чиновников и полицейских, которые требовали 500 тысяч долларов взятки.

"Следователями ГБР за процессуального руководства ГПУ разоблачена группа злоумышленников, в которую входили должностные лица органов местного самоуправления и полиции, которые пытались получить от гражданина 500 тыс. долларов США за выделение ему в пользование для ведения охотничьего хозяйства земельного участка размером около 100 га, расположенного на территории Путильского района Черновицкой области", – сказано в сообщении.

Злоумышленников задержали при получении части денег в сумме 200 тысяч долларов.

В Хмельницкой области за вымогательство взятки в более 400 тысяч долларов задержали сотрудников Государственной службы геологии и недр Украины.

В Киеве при получении взятки в 270 тысяч гривен задержали заместителя начальника филиала "Центр сервисного обеспечения" ПАО "Укрзалізниця" и начальника отдела указанного филиала.

ГБР и Нацполиция поймали в Киеве на горячем двух налоговиков-коррупционеров. Взятку в размере $12 тыс. получали заместитель начальника отдела ГУ ГФС в Киеве и следователь этого же управления ГФС.

Также следователи центрального аппарата ГБР поймали прокурора Мелитопольской местной прокуратуры Запорожской области на получении взятки в размере $10 тысяч.
ad lib вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.09.2019, 14:40   #49
Почетный легион
 Аватар для fox.
Сообщений: 21,347
"Спасибок": 8,963
Очки репутации: 49,278
Мнения: 2310
Доп. информация
По умолчанию

В Украину вернули налоговые "схемы Клименко"
25 сентября 2019, 12:20

Советник новоиспеченного главы Налоговой службы Сергея Верланова вместе с высокопоставленными чиновниками ведомства, как заявляют правоохранители, организовал масштабную схему отмыва.

По их данным, несколько месяцев налоговики вовлекали предпринимателей в незаконную деятельность, отмывали и прятали миллионы.
В результате бюджет мог недополучить огромные суммы, а чиновники – "заработать" целое состояние.

Схема отмыва по данным правоохранителей:
в Налоговой службе предлагали бизнесу продать свою экспортную продукцию "ручным" компаниям за границу по копеечным ценам;


-|- Продолжение здесь. -|-
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.10.2019, 17:41   #50
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 21,347
"Спасибок": 8,963
Очки репутации: 49,278
Мнения: 2310
Доп. информация
По умолчанию

Те, що пропонують чинні законотворці, апріорі не працюватиме в Украiнi.

Можливо, воно спрацює десь в іншому суспільстві, на людей із іншим менталітетом, життєвим досвідом та світосприйняттям, але не на українців.

Так, одна із запропонованих реформ передбачає матеріальне заохочення громадянина за викриття корупції та наступне суворе покарання хабарника.
“Посади сусіда – отримай гроші” – це щось геть невластиве українському генотипу.
Українець може набити сусіду пику, поламати паркан, обдурити… але він не побіжить “стукати” на нього.
Не можна нав’язувати українцям щось абсолютно не українське – воно тут не приживеться.Шлях до подолання корупції:
метод Макіавеллі по-українськи... .

Побудова ефективної антикорупційної системи – нагальне завдання, і відкладати нема куди – потрібно вживати заходів уже сьогодні.

Але те, що пропонують чинні законотворці, апріорі не працюватиме.

Можливо, воно спрацює десь в іншому суспільстві, на людей із іншим менталітетом, життєвим досвідом та світосприйняттям, але не на українців.
Використовувати міжнародний досвід – це добре, але не можна просто так брати і переносити чужі практики, нехай навіть дієві, в українську реальність.

Не можна нав’язувати українцям щось абсолютно не українське – воно тут не приживеться.

Так, одна із запропонованих реформ передбачає матеріальне заохочення громадянина за викриття корупції та наступне суворе покарання хабарника. “Посади сусіда – отримай гроші” – це щось геть невластиве українському генотипу. Українець може набити сусіду пику, поламати паркан, обдурити… але він не побіжить “стукати” на нього.

У німців – звичайно, така практика чудово працює: один викинув недопалок у вікно, інший проїжджав повз будинок, побачив, зробив дзвінок до відповідної служби – і, задоволений, поїхав далі, міркуючи, куди витратить винагороду. І для них це нормально.

Але не для українського народу, минуле якого пов’язане з безліччю репресій, безпідставних обвинувачень та покарань.

Багато хто сидів за політичні погляди, зокрема за перебування в УПА.
І якщо кожен із нас покопається у своєму родоводі, то з’ясує, що і в ньому є такі сумні історії – починаючи від “трьох колосків” і закінчуючи криміналом.

Тому в українців “антистукацький” імунітет достатньо міцний.
І навіть якщо ти когось здаси, то цей “хтось” дуже швидко тебе знайде, і тоді або пику наб’є, або взагалі хату спалить. Тож не треба впроваджувати у нас не наше.

Українці по своїй суті – анархісти, вони будь-яку владу недолюблюють. Українець каже: “Владо, не заважай.
Якщо не заважатимеш, я і собі на життя зароблю, і до бюджету щось дам. А якщо станеш на заваді, то буде тобі гаплик”.
Це чудово пояснює те, чому в Україні ніколи не було царя, а гетьмана, який сильно наглів, саджали на палю.
Тому ті антикорупційні механізми, які для німців є природними, в нашій реальності – ніщо інше, як хайп, шоу.

Потрібно відкрити очі на реальність: біле не є білим, а чорне не є чорним
І взагалі, міркуймо глобальніше: чи можуть злочинці саджати злочинців?

“Перший камінь хай кине той, хто без гріха”, – каже Святе Письмо.
А хто без гріха?.. Складне питання.

Пам’ятаєте “білого та пухнастого” Савіка Шустера, затятого борця з відмиванням доходів та корупцією? Виглядало цілком переконливо, але згодом Коломойський розповів, що телеведучий і сам не гребував офшорами у своїй діяльності, зокрема укладаючи з ним договір через іноземну компанію. Тож, коли із Савіка Шустера злетіли пишні одежі, король виявився голим… і не дуже спортивним. Тому я кажу: не можуть корупціонери боротися з корупціонерами. А хабарі в Україні беруть і дають у тій чи іншій мірі всі. Той, хто сьогодні стверджує, що веде абсолютно чесний, чистий та прозорий бізнес, вибачте мене, бреше. І так складається не тому, що ми всі – падлюки в душі, а тому, що нас поставили в такі умови. Не ми, як кажуть, такі – життя таке.

Тому жоден окремий механізм, жодна окрема реформа не спрацюють – ситуація надто запущена. Необхідний докорінний злам існуючої системи. Глобальне перезавантаження. “Нульовий формат”. Що я маю на увазі? “Нульовий формат” – це відправна точка, від якої почнеться новий відлік. Ну, знаєте, як жінки люблять сідати на дієту з понеділка, а чоловіки – починати бігати вранці?

Я недаремно завжди наголошую на тому, що боротьба з корупцією та покарання корупціонерів – це абсолютно різні речі.
Перше поняття значно глобальніше та передбачає цілий комплекс заходів із попередження корупційних ризиків. Так, звісно, антикорупційна система включає в себе і каральні механізми, але вони не є ключовими.

Метод Макіавеллі по-українськи – це не “батіг і пряник”, а, навпаки, спочатку – “пряник”, а потім – “батіг”. Не можна карати людину за злочин, не надавши їй спершу можливість його не скоювати, правда ж ?

Стояти перед вибором – це нормально. Людина протягом усього життя постійно опиняється в ситуаціях, коли необхідно прийняти рішення. Чимось пожертвувати, чимось ризикнути, щось отримати, від чогось відмовитись. Взяти хабар чи ні? Ця спокуса існуватиме завжди, і це також нормально. Головне питання в тому, що на терезах. Уявімо, що на одній чаші – стабільна заробітна плата, яка задовольняє наші головні потреби, та ще невеличкий “профіт”. До того ж керівництво запевняє, що зі зростанням економіки наш дохід також зростатиме, хоч і не шаленими темпами. Так чи інакше, на якомусь етапі ми зможемо купити “Шевроле”, а потім, можливо, і “Тойоту”. І все це – за чистого сумління та відсутності постійного страху “спалитися”.

Падлюк насправді не так багато – я гадаю, відсотків 30, а решта (70%) українців готові чесно працювати на державу. Необхідно лише надати їм таку можливість. Візьмемо в якості прикладу американську поліцію. Працівники отримують пристойну зарплату і знають, що, сумлінно відпрацювавши 20 років, зможуть отримувати заслужену пенсію. Але варто бодай на чомусь пійматися – і ти втрачаєш водночас і повагу, і свободу, і ту ж заслужену пенсію. “Батіг” доволі страшний, чи не так? А “пряник”, між іншим, цілком пристойний – голодним точно не залишишся.

Хабарники не можуть карати хабарників, не забули.

Це дійсно справедливо.
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
коррупция

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Коррупция ? Коррупция на западе ! США ! luxmaster Основной 16 14.10.2020 12:38
Коррупция во власти andlud Политика Украины 166 14.05.2017 19:08
Хто кому подобаєтся на форумі? Чертенок Дела форумные 302 06.01.2014 00:05
Вигляд форуму. Кому який більше подобається? |bastard| Предложения и пожелания 10 06.09.2012 00:23
Коррупция Кубаноид Теревені 13 13.11.2010 02:41


Часовой пояс GMT +3, время: 06:19.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2020